Przeszukaj dyskusje:
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy chodzi o 
Wyszukiwanie zaawansowane...
Witamy na Forum pomocy technicznej Nokia- dyskusje! Tutaj możesz dzielić się poradami i wskazówkami z tysiącami innych użytkowników urządzeń Nokia z całego świata w języku polskim. Więcej informacji znajdziesz w naszych wskazówkach. Każdy może wyszukiwać dyskusje i czytać ich treść, ale jeśli chcesz publikować własne pytania i odpowiadać na pytania innych, musisz się zalogować za pośrednictwem konta Nokia. Jeśli jesteś tutaj po raz pierwszy, możesz wybrać pseudonim. Jeśli nie masz jeszcze konta Nokia, zarejestruj się.
Odpowiedz

Lumia 820 pękniety ekran a gwarancja

Nowy użytkownik
Siekierar

Lumia 820 pękniety ekran a gwarancja

Witam wszystkich. Niestety kilka dni temu podczas siedzenia, moja Lumia wysunęła się z kieszeni i upadła na wykładzinową podłogę (plecami w dół), niestety ku mojemu zdziwieniu ekran telefonu pękł i rozlał się, przednia szybka oraz obudowa nienaruszona. Uważam, że jest to lekkie przęgięcie, aby telefon tej klasy był tak wrażliwy na upadki z wysokości 30cm na miękką podłogę...

Telefon jest na gwarancjii, czy jest szansa, aby objęła ona wymianę wyświetlacza?

Ile może wynieść około koszt naprawy jeśli bedę musiał ją wykonać na własną rękę?

Telefon kupiłem w komisie, wcześniej był zakupiony w Plusie na co mam fakturę, do kogo mam zwrócić się z gwarancją?

Z góry dziękuję za pomoc,

Użyj zwykłego tekstu.
Wizjoner komórek
m3ryl

Dot.: Lumia 820 pękniety ekran a gwarancja

mozesz bezposrednio do plus'a (jakis salon) lub do nokia care i powiedz,ze ekran sie ''wylal'',serwis sam sprawdzi co bylo przyczyną tego wylania i albo zrobi wymiane gwarancyjną albo zaproponuje naprawe odplatną
uważasz,że mój wpis Ci ''pomógł'' kliknij gwiazdkę -- KUDO --
Użyj zwykłego tekstu.
Opiekun
michalborek

Hej,

Udało Ci się coś załatwić z gwarancją? U mnie sytuacja taka, że tel spadł z 30 cm i szybka przednia pękła. Zastanawiam się ile będzie kosztować naprawa... Może ktoś wie?

Użyj zwykłego tekstu.
Zarejestrowany użytkownik
goslor

[ Edytowane ]

Hej, czy udało się wam coś załatwić z wymianą ekranu? Moja Lumia 820 upadła 2 dni temu. Niestety potłukł się ekran, wyświetlacz i panel dotykowy- koszt wymiany od 600 do 900 zł. Czy ktoś próbował naprawiać taki przypadek? 

[Informacja moderatora] Post został edytowany. Usunęto informacje niezgodne z warunkami korzystania z Forum Pomocy technicznej Nokia – dyskusje. 

Użyj zwykłego tekstu.
Ex-Moderator (Retired)
bodziek

Re: Lumia 820 pękniety ekran a gwarancja

Hey!

Pytania związane z naprawą możecie kierować do punktów Nokia Care lub do Działu reklamacji.

Pozdrowienia!

Nokia Lumia 1020 -  Nic nie jest tak blisko Nokia Asha 501 - Super moc w kieszeni 

Obserwuj nas na Twitterze Oglądaj filmiki Nokia

Użyj zwykłego tekstu.