Forum'da Ara:
Gelişmiş Arama...
Nokia Destek Forumu'na hoş geldiniz! Burada Türkçe olarak dünyadaki diğer binlerce Nokia kullanıcısı ile önerilerinizi ve ipuçlarını paylaşabilirsiniz. Çok sayıda Nokia çalışanı da tartışmaları izlemekte ve katılım göstermektedir, daha fazla bilgi için yönergelerimize bakın. Forumlarda herkes arama yapabilir ve forum gönderilerini okuyabilir ancak kendi sorunuzu yayınlamak veya başkalarına yanıt vermek için Nokia hesabınızla oturum açmanız yeterlidir. Buraya ilk kez geldiyseniz, sizi temsil edecek bir rumuz belirleyebilirsiniz. Henüz bir Nokia hesabınız yoksa lütfen kaydolun.
Yanıtla

Lumia 920 - Nokia Music App - Kurulumda sorun

Yeni kullanıcı
seckins
İleti Sayısı: 1

Lumia 920 - Nokia Music App - Kurulumda sorun

Selam,

Lumia 920 için Nokia Music App yüklerken indirme sonrası yükleme esnasında %50 civarında donuyor. İndirmeye tekrar başlamak için tıkladığımda 8103010d kodlu hatayı gösteriyor. Telefon menüsünde ise @C:\Data\Programs\{f5... şeklinde bir kısa yol bıraktı. Bu kısayola basılı tuttuğumda kaldır seçeneği silik durumda görünüyor ve kaldırılamıyor. Şu an ne yeniden yükleyebiliyorum, ne de kaldıramıyorum. Microsoft Answers'da da yazdım ama henüz cevaplanamadı. Çözüm ile ilgili bilgisi olan varsa ve paylaşırsa sevinirim.

Teşekkürler.

Lütfen düz metin kullanın.
Ex-Moderator (Retired)
EfecanO
İleti Sayısı: 19

Ynt: Lumia 920 - Nokia Music App - Kurulumda sorun

Merhaba ,

Uygulamanız gereken adımlar sırasıyla ;

-Ayarlar - Uygulamalar - Internet Explorer - Çerezlere İzin ver,

-Windows ID doğrumu kontrol edelim,

-Telefonu kapatıp açalım indirmeye çalıştığınız uygulamayı silerek yeniden indirmeyi deneyelim ,

Konu Microsoft ile alakalı bir durum olduğundan araştırmam devam etmektedir.Uygulayacağınız bu adımlar sonuç vermez ise tekrar bizimle irtibata geçmenizi rica ederim.

Lütfen düz metin kullanın.