Przeszukaj dyskusje:
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy chodzi o 
Wyszukiwanie zaawansowane...
Witamy na Forum pomocy technicznej Nokia- dyskusje! Tutaj możesz dzielić się poradami i wskazówkami z tysiącami innych użytkowników urządzeń Nokia z całego świata w języku polskim. Więcej informacji znajdziesz w naszych wskazówkach. Każdy może wyszukiwać dyskusje i czytać ich treść, ale jeśli chcesz publikować własne pytania i odpowiadać na pytania innych, musisz się zalogować za pośrednictwem konta Nokia. Jeśli jesteś tutaj po raz pierwszy, możesz wybrać pseudonim. Jeśli nie masz jeszcze konta Nokia, zarejestruj się.
Odpowiedz

Dot.: Lumia 920 VPN do serwera poczty

Doradca
KrzysiekW

Lumia 920 VPN do serwera poczty

Witam

Abym mógł sciagnąc pocztę firmową na telefon potzrebuję zestawić VPN z serwerem poczty.

Oprogramowanie to Cisco AnyConnect VPN Client.

Pierwsze, czy z telefonu L920 jestem w stanie zestwić tunel VPN, bo zrówno na stronach Noki jak i Windows, brak tej informacji.

Wydaje się, że jako telefon businesowy mopinien mieć taka możliwość w końcu chodzi o bezpieczeństwo.

pozdr.

Krzysiek

Użyj zwykłego tekstu.
Profesor
Gagman

KrzysiekW napisali:

Pierwsze, czy z telefonu L920 jestem w stanie zestwić tunel VPN, bo zrówno na stronach Noki jak i Windows, brak tej informacji.

w tej chwili WP8 nie obsługuje VPN, podobno MS pracuje nad updatem który ma sprawę rozwiązać...

P.S.: wiem, wiem - "wina Nokii" :smileywink:

Gwiazdka Kudo i Zaakceptuj jako rozwiązanie  to całkiem fajne opcje tego forum :thumbup:
Użyj zwykłego tekstu.
Doradca
KrzysiekW

Witam

Dzięki za info, bo szukając w necie spotykałem różne informacje, a to że jest już VPN, a to , że nad nim pracują itp.

pozdr.

Krzysiek

Użyj zwykłego tekstu.
Uczestnik
galtom

A czy Nokia coś wie na ten temat?

VPN sie zbliża do WP8?

Użyj zwykłego tekstu.
Opiekun
AdamAdam

Ja rok temu, przy zakupie L710, dostałem zapewnienie, że w telefonie jest obsługa klienta vpn. Potem dostałem info, że pojawi się aktualizacja i vpn pojawi się razem z nią. I tak czekam.... Na wygaśnięcie umowy i możliwość wymiany telefonu Lumia 710 na coś normalnego.
Użyj zwykłego tekstu.
Doradca
KrzysiekW

Witam

Podobno VPN dla Nokii z Win 8 ma być na wiosnę przyszłego roku.

Niestety z informacji dostepnych dla najblizszej aktualizacji  GDR3 nie wynika, żeby zawierała ona VPN.

Krzysiek

Użyj zwykłego tekstu.
Zarejestrowany użytkownik
MarcinSK

Szkoda,  że nikt z firmy Nokia nie włączył się do tematu. Wybrałem L920 ze względu na zapewnienie; że posiada klienta VPN. Strasznie się rozczarowałem kiedy okazało się, że jednak nie. Wcześniej posiadałem N8 pierwsza nokia jaką wybrałem. Miałem nadzieję, że L920 godnie zastąpi rewelacyjną eNkę.

Szkoda, że w tak przyjaznej lumii z super kampanią i przyjaznym designem nie pomyślano o małym dodatku w oprogramowaniu dla firm które chciałby używać klienta VPN z certyfikacją.

Muszę więc zrezygnować z Nokii i powrócić do rozmowy z Jabłkiem

Wielka szkoda

Ogromny -

Użyj zwykłego tekstu.
Ex-Moderator (Retired)
KasiaK

Witam wszystkich :smileyhappy: 

Na dzień dzisiejszy żaden model telefonów Nokia z rodziny Lumia nie obsługuje VPN. Przykro nam, ale nie możemy powiedzieć nic więcej do czasu ogłoszenia oficjalnej informacji na temat dostępności tej funkcji w następnych aktualizacjach oprogramowania. 

Pozdrawiam,

KasiaK

Nokia Lumia 2520 and 1520    Nokia Care App – In-Device Solutions    

Obserwuj nas na Twitterze Oglądaj filmiki Nokia

Użyj zwykłego tekstu.