Przeszukaj dyskusje:
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy chodzi o 
Wyszukiwanie zaawansowane...
Witamy na Forum pomocy technicznej Nokia- dyskusje! Tutaj możesz dzielić się poradami i wskazówkami z tysiącami innych użytkowników urządzeń Nokia z całego świata w języku polskim. Więcej informacji znajdziesz w naszych wskazówkach. Każdy może wyszukiwać dyskusje i czytać ich treść, ale jeśli chcesz publikować własne pytania i odpowiadać na pytania innych, musisz się zalogować za pośrednictwem konta Nokia. Jeśli jesteś tutaj po raz pierwszy, możesz wybrać pseudonim. Jeśli nie masz jeszcze konta Nokia, zarejestruj się.
Odpowiedz

Dot.: Lumia 920 bez dźwięku

Nowy użytkownik
NXM60

Lumia 920 bez dźwięku

Witam!

Moja Lumia ma nieco ponad tydzień i po podłączeniu i późniejszym odłączeniu słuchawek przewodowych Lumia ucichła... Muzyka, filmy- nic nie działa na głośniku. Wiem, że tel myśli, iż słuchawki są nadal podłączone, bo przy wiadomościach i rozmowach głośnik daje sygnały i umożliwia rozmowę. Robiłem Soft Reset i Hard Reset- dźwięku nadal nie ma. Czyściłem gniazdo słuchawkowe wacikiem, podłączałem i odłączałem słuchawki- nic. 

Czy ktokolwiek wie co mogę zrobić?

Użyj zwykłego tekstu.
Zaawansowany
T_PL

Ciekawa przypadłość - niepowiem. Bez utraty gwarancji nic w środku grzebać nie możesz, więc instrukcja serwisowa na nic się nie zda (zawiera tylko info jak rozłożyć i złożyć wszystko). Na dobrą sprawę zostaje wizyta w serwisie. Choć wcześniej pokombinowałbym jeszcze ze słuchawkami (tymi z zestawu i innymi oraz może głośnikami). Po prostu podłączać i odłączać, regulować głośność itp - wszystko podczas odtwarzania dźwięku. Jeśli się nie uda, to reset ze słuchawkami, dźwięk na maksa i odłączyć je po resecie. A nóż, widelec? Jak nie, to serwis :smileysad:
Użyj zwykłego tekstu.
Uczestnik

[ Edytowane ]

Witam,

od czasu do czasu mam dokladnie ten sam problem i przyznam ze zaczyna mnie to juz na prawde mocno irytowac!!! Jak to jest mozliwe zeby nie dac w aplikacji przycisku zatrzymac (kwadratu), a sa tylko play/pause i przewijanie??? Co za finski (chinski) filozof na to wpadl??!!!??? Nokia, czytacie w ogole to co my tu piszemy??

Mi pomaga jesli odtwarzania nie ma bez sluchawek jedynie restart sluchawki;  Druga sprawa to klpoty z Bluetooth, ale napisze o tym zaraz w osobnym poscie.

[Informacja moderatora] Post został edytowany, gdyż zawierał treści obraźliwe.

Użyj zwykłego tekstu.
Doradca
xxag

Złącze gniazda słuchawek z płytą jest jedynie dotykowe i przyklejone... taśmą klejącą, opiera się o obudowę. Bez ingerencji w podzespoły zapewne się nie obędzie, nawet jeśli to nie kwestia połaczenia między gniazdem a płytą, a  niedoskonałości gniazda. Naciśnięcie obudowy za gniazdem może rozwiać wątpliwości.

Użyj zwykłego tekstu.
Nowy użytkownik
Zag79

Witam, tydzień temu oddałem swoją Lumię do serwisu z powodu braku dźwięku przy odtwarzaniu audio i wideo, pomimo że telefon nadal prawidłowo sygnalizował przychodzące rozmowy i smsy. Początek był taki: muzyki na zestawie słuchawkowym słucham sporadycznie, raptem 15 minut dziennie. Pewnego dnia (tydzień od zakupu) telefon po podłączeniu zestawu słuchawkowego przewodowego (oryginał) nie przełączył głośników na zestaw. Po odłączeniu i ponownym podłączeniu delektowałem się niezłej jakości dźwiękiem w słuchawkach. Po odłączeniu słuchawek telefon chyba nadal je wykrywał bo już nie było odtwarzania na głośniki. Reset, zabawa z podłączaniem i rozłączaniem słuchawek oraz powroty do ustawień fabrycznych nie pomogły w rozwiązaniu problemu. Serwis:smileysad: minął tydzień, telefon do odbioru, niby szybko poszło. Może dowiem się przy odbiorze gdzie leży problem i podzielę się tym na forum bo nie jestem sam z tym problemem jak widzę. Osobiście uważam że to będzie problem techniczny gniazda słuchawek. Jeżeli nie dostanę odpowiedzi z serwisu wezmę sprawę (śrubokręt) w swoje ręce i sam zbadam sprawę, w końcu mam w sumie 10 lat doświadczenia w produkcji podzespołów i aparatów słuchowych wysokiej klasy (swojego czasu firma w której pracowałem produkowała mikrofony i głośniki do Nokii z serii N). Chyba właśnie stąd to zgubne przywiązanie do f-my Nokia,ale to już nie ta sama jakość co kiedyś...

Użyj zwykłego tekstu.
Nowy użytkownik
Zag79

NIEPOROZUMIENIE, ODDALI MI TELEFON W TAKIM STANIE W JAKIM GO ODDAŁEM DO SERWISU!!!NIGDY WIĘCEJ NOKII...

Użyj zwykłego tekstu.
Moderator
KasiaK

Re: Lumia 920 bez dźwięku

[ Edytowane ]

Cześć Zag79,

Witaj na Forum Pomocy technicznej Nokia. 

Przykro nam, że doświadczyłeś tak nieprzyjemnej sytuacji z produktem Nokia. Firma Nokia stara się zapewnić jak najlepszą obsługę i jak najwyższą jakość swoim Klientom. Jednocześnie prosimy o kontakt z  Działem Reklamacji, który postara się zapewnić najlepsze rozwiązanie tej nieprzyjemnej sytuacji.

Pozdrawiam, 

KasiaK

Nokia Lumia 2520 and 1520    Nokia Care App – In-Device Solutions    

Obserwuj nas na Twitterze Oglądaj filmiki Nokia

Użyj zwykłego tekstu.
Opiekun
Radek1542

Udało sie Was rozwiazac ten problem? . mam dokladnie to samo rano dzialalo..potem sluchawki.. i nie dziala..

Użyj zwykłego tekstu.
Opiekun
Radek1542

Nokia Lumia 920 problem z dzwiekiem , zestaw sluchawkowy wykryty chociaz nie podłączony

Witam,

Mam taki problem z telefonem. Rano wszystko działało. potem podłączyłem słuchawki (zestaw słuchawkowy) odłączyłem i nie ma dźwięków - telefon zachowuje się jakby słuchawki były ciągle podłączone.. mogę wejść do ustawień związanych z zestawem mimo tego, że wczesniej nie mogłem gdy nie był podłączony zestaw,,, co robić? da się jakoś manualnie wyłączyć zestaw? .. telefon dopiero co kupiłem ,, widzę, że jest to dośc powszechny problem po postach.. jednak nigdzie nie ma rozwiązania,

Użyj zwykłego tekstu.
Wizjoner komórek
m3ryl

Dot.: Nokia Lumia 920 problem z dzwiekiem , zestaw sluchawkowy wykryty chociaz nie podłączony

moze jest to jakis blad w sofcie (oby tylko),chyba jedyne wyjscie to oddac do nika care,niestety
uważasz,że mój wpis Ci ''pomógł'' kliknij gwiazdkę -- KUDO --
Użyj zwykłego tekstu.
Ex-Moderator (Retired)
DesiaP

Dot.: Nokia Lumia 920 problem z dzwiekiem , zestaw sluchawkowy wykryty chociaz nie podłączony

Cześć Radek1542,

Witaj na Forum pomocy technicznej Nokia,

Jeżeli posiadasz zestaw słuchawkowy z bluetooth, można najpierw go zresetować, albo spróbować podłączyć zestaw, żeby sprawdzić czy będzie działał. Kroki zresetowania słuchawki bluetooth podane są w jej instrukcji obsługi.

Przyda się też usunąć historię połączeń bluetooth, czasami przerwana łącza może przeszkadzać. Oto kolejność: Ustawienia>Bluetooth. Tu wyświetli się lista sparowanych urządzeń, gdzie wystarczy nacisnąć i przytrzymać, by usunąć historię.

W podobnych przypadkach jak twój przyda się przywrócenie ustawień fabrycznych telefonu.  Kolejność kroków: Ustawienia>Informacje >Zresetuj telefon.

Na wszelki wypadek zrób kopie zapasową, dopóki wszystko działa.

Najlepiej udaj się do najbliższego autoryzowanego punktu serwisowego, gdzie nasi koledzy pomogą przywrócić prawidłowe ustawienia. http://www.nokia.com/pl-pl/store-locator/?tags=Nokia_Care_Location

Spróbuj i powiedz jak ci się powiodło.

Pozdrawiam :smileyhappy:,

DesiaP

Nokia Lumia 2520 and 1520    Nokia Care App – In-Device Solutions    

Obserwuj nas na Twitterze Oglądaj filmiki Nokia

Użyj zwykłego tekstu.
Opiekun
Radek1542

gwarancja - wymiana spalonego elementu .. a to pewnie nie koniec problemow bo kolejny poscik na forum juz dalem.. jak na flagowy model to problemy po miesiacu uzytkowania niecalym takie to lekka przesada .;s 

Użyj zwykłego tekstu.
Ekspert Techniczny
GeexBox

Problem wygląda na uszkodzone gniazdo. Możliwe że znajdowało się w nim jakieś zanieczyszczenie i wkładając wtyczkę dostało się do pinów rozpoznających podłączenie do gniazda. Zablokowało się w takiej pozycji i bez serwisu się nie obejdzie. W zgłoszeniu usterki warto wyraźnie zaznaczyć w czym jest problem wtedy mamy szansę na poprawną naprawę usterki :smileyhappy:

Posiadam Lumie 920 i 820 oraz niezawodną N8
Pomogłem - daj gwiazdkę KUDO :smileyhappy:
Użyj zwykłego tekstu.