Przeszukaj dyskusje:
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy chodzi o 
Wyszukiwanie zaawansowane...
Witamy na Forum pomocy technicznej Nokia- dyskusje! Tutaj możesz dzielić się poradami i wskazówkami z tysiącami innych użytkowników urządzeń Nokia z całego świata w języku polskim. Więcej informacji znajdziesz w naszych wskazówkach. Każdy może wyszukiwać dyskusje i czytać ich treść, ale jeśli chcesz publikować własne pytania i odpowiadać na pytania innych, musisz się zalogować za pośrednictwem konta Nokia. Jeśli jesteś tutaj po raz pierwszy, możesz wybrać pseudonim. Jeśli nie masz jeszcze konta Nokia, zarejestruj się.
Odpowiedz

Dot.: Lumia 920 - mnóstwo problemów

Nowy użytkownik
bedziora

Witam, mam identyczny problem z 920. Tzn zasięg jest, a jakby nie było :smileyhappy: czy ktoś już sie uporał z tym problemem?
Użyj zwykłego tekstu.
Doradca
xxag

W kwestii wygaszania ekranu o wybraniu numeru ustaliłem, że winna jest nieszczelność obudowy i zakurzenie czujnika światła. Doraźnie należy przedmuchać miejsce styku ekranu z obudowa po prawej stronie przedniego obiektywu kamery. O rozwiązanie docelowe, czyli uszczelnienie obudowy, ponawiam pytanie do nokii.

Użyj zwykłego tekstu.
Uczestnik
Zag79

Ja też jestem wątpliwym szczęściarzem posiadającym Lumię 920. Problem - pomimo sporadycznego korzystania z przewodowego zestawu słuchawkowego (oryginał) po odłączeniu słuchawek brak dźwięku. Telefon zachowuje się tak, jakby zestaw był nadal podłączony, sygnalizuje przychodzące rozmowy i wiadomości ale rozmowa tylko po ponownym podłączeniu słuchawek, w głośniku cisza. To samo w przypadku odtwarzania audio i wideo. Reset telefonu i zabawa w podłączanie i odłączanie słuchawek nie pomaga:smileysad: Czyli co, serwis... A może ktoś samodzielnie uporał się z podobnym problemem?

Użyj zwykłego tekstu.
Nowy użytkownik
marekneo

Mam ten sam problem z gubieniem sieci, zresztą założyłem o tym oddzielny temat. Niestety nic nie pomogło, nawet wizyta w serwisie. Polityka zamydlenia oczu...

Użyj zwykłego tekstu.
Doradca
gstr

Mam dwa telefony Lumia 920 i bardzo czekałem na Amber licząc, że rozwiąże ten problem. A może problemy. W obu występują dokładnie takie same, oba w T-mobile, oba używane w okolicach Puław w woj. lubelskim.

Pierwszy przypadek

Wszystko z zasięgiem OK, czasem 3G, czasem 2G, dodzwonić się jednak nie można. Dzwoniący słyszy "abonent niedostępny".

Czasem przechodzi samo - dostaję SMS-y, że ktoś próbował się dodzwonić.

Czasem ja próbuję gdzieś zadzwonić - i wtedy dostaję komunikat "połączenie przerwano". Wylogowanie się i zalogowanie do sieci przez włączenie na kilkanaście sekund "trybu samolotowego" nie pomaga. Dopiero wyłączenie i włączenie telefonu to rozwiązuje.

Drugi przypadek

Po prostu pokazuje brak zasięgu. Co ciekawe, próba wykonania połączenia wtedy kończy się dość szybkim jego odszukaniem i wykonaniem połączenia. Nie mniej jednak w czasie "braku zasięgu" nie można się do mnie dodzwonić.

Powyższe problemy są nagminne, występują kilka razy dziennie od kilku miesięcy. Jak napisałem wcześniej - czekałem na Amber, nie pomogło. Drugi telefon kupiłem jakieś 3 tygodnie temu - ma ten sam problem. W pierwszym wymieniono płytę główną (inna przyczyna) - wrócił tydzień temu - wciąż ten sam problem.

Użyj zwykłego tekstu.
Zarejestrowany użytkownik
rzez84nik

Mogą pomóc ustawienia telefonu zgodne z orange.pl > dla osób prywatnych > więcej > aplikacje i narzędzia > ustaw telefon
i ustawiamy kolejno internet i mms z takim wyjątkiem że rodzaj sieci wybieramy IPv4v6. Na IPv4 miałem problemy
Użyj zwykłego tekstu.