Przeszukaj dyskusje:
Wyszukiwanie zaawansowane...
Witamy na Forum pomocy technicznej Nokia- dyskusje! Tutaj możesz dzielić się poradami i wskazówkami z tysiącami innych użytkowników urządzeń Nokia z całego świata w języku polskim. Więcej informacji znajdziesz w naszych wskazówkach. Każdy może wyszukiwać dyskusje i czytać ich treść, ale jeśli chcesz publikować własne pytania i odpowiadać na pytania innych, musisz się zalogować za pośrednictwem konta Nokia. Jeśli jesteś tutaj po raz pierwszy, możesz wybrać pseudonim. Jeśli nie masz jeszcze konta Nokia, zarejestruj się.
Odpowiedz

Dot.: Lumia 920 orange - kontrola pamięci nie włąc...

Opiekun
ramzio

Lumia 920 orange - kontrola pamięci nie włącza się

WItam,

Dziś zaktualizowałem soft do wersji1232.5957.1308.0010. Telefon jest z sieci orange. Wszystko poszło bezproblemowo. Pojawiła się nowa funkcja w ustawieniach - kontrola pamięci. Ale niestety jak chcę w nią wejść, to  nie włącza się. Telefon próbuje jakby wejść do tych ustawień i od razu wychodzi. Telefon restartowałem już i robiłem także soft reset. Czy ktoś się z tym już zetknął? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Użyj zwykłego tekstu.
Uczestnik
zenek3

Dot.: Lumia 920 orange - kontrola pamięci nie włącza się

Też mam problem z kontroląpamięci u mnie uruchami się ale kręci się tylko i nic nie pokazuje, nie wiem czm to jest spwodowane i jakk to rozwiązać, również proszę o pomoc.

Użyj zwykłego tekstu.
Opiekun
ramzio

Rozwiązanie jest trochę obejściem. A mianowicie należy zainstalować aplikację Lumia Kontrola Pamięci od Nokii w wersji beta. Na forum windowsmania.pl dostałem linka do tej aplikacji. Działa.

Użyj zwykłego tekstu.
Doradca
vera903

Hej, aplikację do kontroli pamięci pobrałam z tej strony i wszystko działa, także możecie spróbować :smileyhappy:

http://betalabs.nokia.com/trials/Storage-Check

Użyj zwykłego tekstu.
Uczestnik
zenek3

u mnie to rozwiązanie również nie działa wywala jakiś błąd i wyrzuca z aplikacji :smileysad: może ktoś z nokii się wypowie na ten temat?

Użyj zwykłego tekstu.
Zaawansowany
T_PL

Jeśli to nie jest błąd aktualizacji (ew. hard reset dla sprawdzenia), to może kwestia brandingu operatora. Odkąd pamiętam Idea/Orange kochali mieszać w oprogramowaniu, dodatkach a nawet wrzucając swoje logo na obudowę. Nie wiem, na ile MS pozwala grzebac operatorom w WP, ale cały branding coś może w sobie zawierać. "Goła", country variant obsługuje 'Kontrolę Pamięci' w moim przypadku prawidłowo.

Może więcej 'pomarańczowych' się wypowie, czy u nich to działa, czy nie, jeżeli soft mają pokolorwany?

Użyj zwykłego tekstu.
Doradca
vera903

A próbowałeś odinstalować i zainstalować ponownie? Na razie ta apllikacja jest w wersji Beta, także możliwe są błędy. 

Użyj zwykłego tekstu.
Uczestnik
zenek3

instalowałem ją już kilka razy, a co z tą wersją wprowadzona po aktualizacji dlaczego ona nie działa?

Użyj zwykłego tekstu.
Uczestnik
zenek3

czy ktoś z NOKI mógłby się wypowiedzieć na ten temat? Fon za tyle kasy chyba powinien dziaac bez zarzutu?
Użyj zwykłego tekstu.
Ex-Moderator (Retired)
bodziek

[ Edytowane ]

Hey!

Aplikacja Storage Check jest jeszcze w wersji Beta i jest wciąż testowana.

W chwili, kiedy zostanie wypuszczona do pobrania oficjalnie z Marketplace, na pewno będzie działać poprawnie.

Sugestie i problemy związane z funkcjonalnością aplikacji można zgłaszać i bezpośrednio do producenta (klikając w zakładkę Give feedback na tej stronie).

Pozdrowienia!

Nokia Lumia 1020 -  Nic nie jest tak blisko Nokia Asha 501 - Super moc w kieszeni 

Obserwuj nas na Twitterze Oglądaj filmiki Nokia

Użyj zwykłego tekstu.