Przeszukaj dyskusje:
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy chodzi o 
Wyszukiwanie zaawansowane...
Witamy na Forum pomocy technicznej Nokia- dyskusje! Tutaj możesz dzielić się poradami i wskazówkami z tysiącami innych użytkowników urządzeń Nokia z całego świata w języku polskim. Więcej informacji znajdziesz w naszych wskazówkach. Każdy może wyszukiwać dyskusje i czytać ich treść, ale jeśli chcesz publikować własne pytania i odpowiadać na pytania innych, musisz się zalogować za pośrednictwem konta Nokia. Jeśli jesteś tutaj po raz pierwszy, możesz wybrać pseudonim. Jeśli nie masz jeszcze konta Nokia, zarejestruj się.
Odpowiedz

Dot.: Lumia 920 telefon nagle gaśnie i nie reaguje...

Uczestnik
creative1933

Lumia 920 telefon nagle gaśnie i nie reaguje, oraz nie działa automatyczne pobieranie informacji o dacie i godzinie

Jestem posiadaczem Nokii Lumii 920 z Orange od 3 tygodni, niestety ostatnio miewam z nią parę kłopotów. 

1) Telefon nagle gaśnie i na nic nie reaguje, potrzebny jest reset sprzętowy, aby wrócił do życia. Sytuacja ta zdarzyła mi się już 3 razy i było to w różnych okolicznościach. Raz jak leżał na stole (nie ruszany od dobrej godziny), dwa razy w trakcie spaceru po mieście, będąc w kieszeni. Na pewno telefon nie upadł, nie uderzono nim o nic, ani nie był narażony na wilgoć czy ekstremalne warunki pogodowe.

2) Od początku nie działa automatyczne ustawianie daty i godziny. Przy samym włączeniu automatycznego pobierania informacji o dacie i godzinie pozostają takie informacje jak były wpisane przed uruchomieniem opcji, albo całkiem dziwne (np. 6:37 9 wreśnia 2012). Rresetowanie telefonu nic nie zmieniło. Także w innych sieciach niż Orange godzina była niepoprawna. W połączeniu z problemem z punktu 1szego jest to strasznie uciążliwe, bo po resecie nie wiem jaka jest godzina.

Proszę o rady jak rozwiązać te problemy.

Użyj zwykłego tekstu.
Nowy użytkownik
Papikk133

Dot.: Lumia 920 telefon nagle gaśnie i nie reaguje, oraz nie działa automatyczne pobieranie informacji o dacie i godzinie

Zadzwoń do serwisu To ci powiedzą żebyś Czekał na aktualizacje Portico a jak już ją masz to pewnie będą kazali Ci go wysłać do nich.Nie ma co kombinować samemu bo Telefon na gwarancji więc szkoda jej stracić, bo zawsze mogą wymienić na nowy :smileyhappy: Ale to że Ci ekran gaśnie i nie chce się włączyć to chyba każdemu się dzieje bo to wina WP8.

Użyj zwykłego tekstu.
Uczestnik
MateuszK

Dot.: Lumia 920 telefon nagle gaśnie i nie reaguje, oraz nie działa automatyczne pobieranie informacji o dacie i godzinie

[ Edytowane ]

Idź do Orange i zażądaj wymiany na aparat wolny od wad z tytułu ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej. W niektórych 920stkach jest zrąbane coś z zarządzaniem energią i dlatego tak Ci się dzieje. Ja też tak miałem, obecnie czekam na nowy egzemplarz :smileywink:

PS. Portico na to nie pomoże, tu jest skopane hardwarowo.

Użyj zwykłego tekstu.