Forum'da Ara:
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Gelişmiş Arama...
Nokia Destek Forumu'na hoş geldiniz! Burada Türkçe olarak dünyadaki diğer binlerce Nokia kullanıcısı ile önerilerinizi ve ipuçlarını paylaşabilirsiniz. Çok sayıda Nokia çalışanı da tartışmaları izlemekte ve katılım göstermektedir, daha fazla bilgi için yönergelerimize bakın. Forumlarda herkes arama yapabilir ve forum gönderilerini okuyabilir ancak kendi sorunuzu yayınlamak veya başkalarına yanıt vermek için Nokia hesabınızla oturum açmanız yeterlidir. Buraya ilk kez geldiyseniz, sizi temsil edecek bir rumuz belirleyebilirsiniz. Henüz bir Nokia hesabınız yoksa lütfen kaydolun.
Yanıtla

Ynt: Lumia'lar için Cyan (WP 8.1) Güncellemesi

Moderator
KaanU
İleti Sayısı: 74

Lumia'lar için Cyan (WP 8.1) Güncellemesi

[ Düzenlendi ]

Merhabalar arkadaşlar, :smileyvery-happy:

Sizleri muhteşem bir haberle bilgilendirmek istiyorum! :rolleyes:

Uzun bir bekleyişin ardından, sabırsızlıkla beklediğimiz, Lumia akıllı telefonlarına yaz aylarında yayınlanması planlanmış olan Windows Phone Cyan güncellemesi Türkiye’de de yayınlanmaya başlamıştır! Artık fazla beklemenize gerek kalmamakla beraber, Cyan güncellemesine olan hasretimizi gidermeye sadece günler, saatler ve belki dakikalar kalmış bulunmaktadır! :smileysurprised:

Bildiğiniz üzere güncellemeler telefonlarınızın ürün kodlarının sıralamasına göre ve şebeke desteğine göre dağıtılmaktadır. Şu an için sadece Lumia 925 ile yayınlanmaya başlamış olan Lumia Cyan güncellemesi Windows Phone 8.1 sürümünü de beraberinde getirmektedir. Bu nedenle de telefonuna güncelleme gelmemiş olan kullanıcılarımız endişelenmesinler, en yakın zamanda mevcut olan güncellemeyi telefonlarına alacaklardır. :Cool:

Windows Phone 8.1 güncellemesi ne tür yenilikler getirebileceğini daha önceden forum sayfamızda paylaşmıştık. Bu yenilikleri tekrar gözden geçirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Windows 8 işletim sistemli Lumia'larınızın güncellemelerini takip etmek için, Nokia'nın resmi sitesini izleyerek geri sayıma dahil olabilirsiniz! 

Nice güncellemelere! :smileywink:

Nokia Lumia 2520 and 1520    Nokia Care App – In-Device Solutions    

Twitter’dan bizi takip edin Nokia videolarını izleyin

Lütfen düz metin kullanın.
Danışman
okartal
İleti Sayısı: 48

Lumia 1320 için de bekliyoruz.

Güncelleyenler deneyimlerini paylaşabilir mi?

Kayıtlı kullanıcı
hllbrs
İleti Sayısı: 1

İyi Günler, 

Nokia Lumia 925 kullanıcısıyım. Bir kaç gün önce Cyan güncellemesi aldım ve ilk deneyimim gayet olumlu.

Ama iki gündür ekran donma problemi yaşamaktayım.

Telefon kilit ekranındayken donuyor. tuş açma vs. hiç bir tuş cevap vermiyor. Mecburen ses ve güç düğmelerini kullanarak yeniden başlatıyorum.

Böyle sık tekrar etmesi çok can sıkıcı bir durum. 

Benzer problemleri yaşayan ve çözüm önerisi olan var mı ?

Danışman
camursevket
İleti Sayısı: 28

aynı sorundan dolayı 5 kere servise vermiştim. Cyan güncellemesini yaptım belki çözülmüştür diye ama hala donma problemi var. 3G bağlantısında yapıyor bende donmayı. Cuma günü tüketici heyetine belgelerimi sundum şimdi beklemedeyim.

Katkıda Bulunan
alibego
İleti Sayısı: 6

bende güncellemeyi yükledim.

güne yetecek kadar olan şarjım daha uzun dayanmaya başladı. umarım hep böyle olur.

Danışman
1100008634
İleti Sayısı: 44

Arkadaşlar 925 haricinde güncelleme alan varmı ben prewiw yuklemiştim
Kayıtlı kullanıcı
BonezCrusher
İleti Sayısı: 4

Baya beklemedik 10 yıl geçti hala test bravo.

Katkıda Bulunan
Panzerfaust
İleti Sayısı: 3

[ Düzenlendi ]

Merhaba  lumia 1320 modelini kullanmaktayım bu cihaz Avrupa da ki ve hatta Afrika kıtasında ki ülkeler bile cyan güncellemesini almışken ülkemize neden verilmediğini öğrenmek istiyorum verdiğiniz güncellemeler en son ülkemize geliyor herhalde 3.sınıf ülke yerine konuluyoruz.Windows Phone aldığıma pişman oldum güncelleme konusunda eleştirilen uzak doğulu malum firmalar bile daha düzenli güncelleme veriyor umarım bu şikayetim değerlendirilir ve güncelleme en kısa surede verilir iyi çalışmalar.

Danışman
agokmen
İleti Sayısı: 20

[ Düzenlendi ]

WINDOWS PHONE CENTRAL sitesinde lumia-520-920-1020 modelleri için CYAN güncellemesini alacak ülkeler/operatörler arasında 1020'ler için Türkiye de (TURKCELL) listelenmiş. 

http://www.wpcentral.com/full-list-lumia-520-920-1020s-eligible-lumia-cyan

Sizce dağıtım ne zaman başlar?

Edit: Bu sabah indi bile :-) 

8110 - 7110 - 6150 - 6021 - E71 - Lumia 1020
Danışman
mdx078
İleti Sayısı: 34

tüm modeller ve güncellemenin akıbeti burada:

4-5 model hariç diğerleri "test ediliyor" yazıyor

http://www.nokia.com/global/support/software-update/wp8-software-update/availability-in-europe/

Kayıtlı kullanıcı
karub

8.1 den önceki versiyonlarda Kutucuklardaki "çini mavisi" tonunun ışık şiddetine bağlı olarak değişmesi güzeldi. Şu an renk tonu sabit kalıyor. Umarım sonraki güncellemelerde tekrar geri gelir.
Yeni kullanıcı
CarpeCerevisi

Lumia 1020 ye Cyan güncellemesini yaptım gece. İlk olarak çok başarılı. Çok hoşuma gitti bir sürü kişileştirme ve ekstra özellik geldi bunun yanında güncellemden önce telefondaki hızlı kamera tuşu ayarlarında sadece Pro cam ve smart cam seçenekleri varken şimdi microsoft cam diye bi seçenek çıktı bu smart cam den daha guzel fakat uygulamayı ne mağazada nede telefonumda bulabildim. Sadece yandaki kamera tuşuna basınca açılıyor bunun nedeni ne olabilir ? Bilen mod lar veya konuya vakıf cyan guncellemesi almış arkadaşlar yardımcı olabilir mi ?

Danışman
agokmen
İleti Sayısı: 20

Uygulama listesindeki "kamera" uygulaması bende Microsoft kamerayı açıyor. Bir bakın isterseniz.
Ben de Word flow klavyeyi çok başarılı buldum.
8110 - 7110 - 6150 - 6021 - E71 - Lumia 1020
Community Manager
Erayo
İleti Sayısı: 222

Merhabalar arkadaşlar :smileyhappy:

Lumia625 için Cyan güncellemesi hazır! :thumbsup:

Telefon ayarlarından güncelleştirme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. 

Diğer Lumia modelleri için güncelleme test altında olup en yakın zamanda dağıtılmaya başlayacaktır. 

Buraya tıklayarak güncel Lumia modellerini ve son durumlarını takip edebilirsiniz.

İyi forumlar dileriz :thumbup:

Katkıda Bulunan
Panzerfaust
İleti Sayısı: 3

Lumia 520'de güncellemeyi aldı hayırlı olsun değinmek istediğim bir nokta var tüm avrupa ülkeleri hatta afrika ülkeleri 1320 için güncellemeyi almışken çıkalı 2 hafta oldu biz neden bekliyoruz ona açıklama getirin başlarda güncellenmesi gereken telefon neden güncellenmiyor illa parçalamak mı lazım telefonu.

Kayıtlı kullanıcı
tolga61

nokia lumia 520 kullanıyom güncellemenin gelip gelmediğini nasıl anlarım

Danışman
yoldagezen
İleti Sayısı: 49

x20 serileri nokianın beslemesi sanki.bir yazılımı aylardır veremiyorlarsa gidişhat iyi değil demektir.halen l920 nin ne batarya hızlı bitmesi nede aşırı ısınma sorununa çare buldular.

Community Manager
Erayo

Tekrardan merhabalar arkadaşlar  :squint:

Lumia920 için Cyan güncellemesi hazır! 

Diğer Lumia modelleri için güncelleme test altında olup en yakın zamanda dağıtılmaya başlayacaktır. 

Buraya tıklayarak güncel Lumia modellerini ve son durumlarını takip edebilirsiniz.

İyi forumlar dileriz :thumbup:

Community Manager
Erayo

Lumia1320 için Cyan güncellemesi hazır! 

:thumbsup: :thumbup::w00t:

Buraya tıklayarak güncel Lumia modellerini ve son durumlarını takip edebilirsiniz.

İyi forumlar

Danışman
1100008634
İleti Sayısı: 44

Arkadaşlar bugün güncelleme aldım modelim L820 windows develpor filan yazıyordu benim gibi güncelleme alan var mı