Przeszukaj dyskusje:
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy chodzi o 
Wyszukiwanie zaawansowane...
Witamy na Forum pomocy technicznej Nokia- dyskusje! Tutaj możesz dzielić się poradami i wskazówkami z tysiącami innych użytkowników urządzeń Nokia z całego świata w języku polskim. Więcej informacji znajdziesz w naszych wskazówkach. Każdy może wyszukiwać dyskusje i czytać ich treść, ale jeśli chcesz publikować własne pytania i odpowiadać na pytania innych, musisz się zalogować za pośrednictwem konta Nokia. Jeśli jesteś tutaj po raz pierwszy, możesz wybrać pseudonim. Jeśli nie masz jeszcze konta Nokia, zarejestruj się.
Odpowiedz

Nie działa nawigacja w Nokia Lumia 710

Zarejestrowany użytkownik
paulinus1

Nie działa nawigacja w Nokia Lumia 710

Witam,

Od jakiegoś czasu nie działa mi nawigacja w Noki Lumi 710. Pokazuje cały czas, że szuka łącza z GPS. Może to trwać nawet i 2h i nic się nie znajduje.

Wcześniej wszystko działało sprawnie.

Z góry dziękuję za pomoc.

Użyj zwykłego tekstu.
Community Manager
MariaS

Dot.: Nie działa nawigacja w Nokia Lumia 710

Cześć paulinus1!

Witaj na naszym Forum pomocy technicznej Nokia :smileyhappy:

Spróbowałeś wykonać aktualizację aplikacji Nokia Nawigacja? Upewnij się, że masz pobrane mapy w przypadku gdy korzystasz z nawigacji w trybie offline.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Napisz jak Ci poszło :smileyhappy:

Pozdrawiam,

MariaS 

Nokia Lumia 2520 and 1520    Nokia Care App – In-Device Solutions    

Obserwuj nas na Twitterze Oglądaj filmiki Nokia

Użyj zwykłego tekstu.
paulinus1

Jak mam zaktuazlizować nawigację w noki?

Użyj zwykłego tekstu.
Community Manager
MariaS

Cześć paulinus1 :smileyhappy:

Można to zrobić na dwa sposoby:

1. Po otwaraciu Marketplace wyświetla się informacja o dostępnych aktualizacjach. Naciśnij ten komunikat, aby wyświetlić listę i rozpocząć instalowanie. (Jeżeli masz kafelek Marketplace na ekranie startowym, wyświetlana jest też liczba, która informuje ile aplikacji możesz zaktualizować).

2. Usuwanie i ponowne instalowanie aplikacji – instrukcje znajdziesz tutaj.

Pozdrawiam,

MariaS

Nokia Lumia 2520 and 1520    Nokia Care App – In-Device Solutions    

Obserwuj nas na Twitterze Oglądaj filmiki Nokia

Użyj zwykłego tekstu.
Redscout

Witam,

Mam taki sam problem z Lumią 610 NFC. Wszystko zaktualizowane, system do wersji 7.8. Przed aktualizacją też nie łączył GPS, przywróciłem ustawienia fabryczne i nic. Jakieś pomysły? Na początku  GPS działał dobrze, ale od kilku miesięcy nie chce.

Użyj zwykłego tekstu.
Redscout

Witam,

Znajduję coraz więcej podobnych przypadków i nie tylko w modelu 610. Czy jest to jakaś wada fabryczna? Serwisy wykonujące naprawy gwarancyjne w moim mieście mają fatalną opinię, więc szukałem innych, ale okazuje się, że poza moim miastem jest podobnie, więc nie ryzykuję naprawy lub pogorszenia stanu telefonu.

Sugerowane "naprawy" we własnym zakresie nie przynoszą rezultatów. Proszę o jakąś informację.

Pozdrawiam, 

Użyj zwykłego tekstu.