Przeszukaj dyskusje:
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy chodzi o 
Wyszukiwanie zaawansowane...
Witamy na Forum pomocy technicznej Nokia- dyskusje! Tutaj możesz dzielić się poradami i wskazówkami z tysiącami innych użytkowników urządzeń Nokia z całego świata w języku polskim. Więcej informacji znajdziesz w naszych wskazówkach. Każdy może wyszukiwać dyskusje i czytać ich treść, ale jeśli chcesz publikować własne pytania i odpowiadać na pytania innych, musisz się zalogować za pośrednictwem konta Nokia. Jeśli jesteś tutaj po raz pierwszy, możesz wybrać pseudonim. Jeśli nie masz jeszcze konta Nokia, zarejestruj się.
Odpowiedz

Nokia Lumia 520 Zestaw Parrot

Uczestnik
Marianex2

Nokia Lumia 520 Zestaw Parrot

Witam . Mam problem z zestawem głośnomówiacym PARROT.  Po połączeniu przez Bluetooth mogę prowadzić jak dotychczas / Nokia 5230 / rozmowy . Odbieram w zestawie wszystko jest OK . Jednak problem dotyczy aplikacji na Lumia 520 np. HERE Drive , Yanosik . Aplikacje pracują poprawnie jednak dźwięk nie jest słyszalny przez głośniki samochodowe jak rozmowa telefoniczna lecz tylko przez głośnik telefonu. Jeśli w czasie jazdy pojawi się rozmowa oczywiście można rozmawiać przez zestaw. a np nawigacja nadal przez głośnik telefonu. Dzwoniłem do serwisu powiedziano mi , że to wina Windowsa . Napisałem do Microsoftu piłeczka z powrotem wsparcia udziela producent telefonu. Kiedyś była infolinia NOKIA jeden telefon i specjalista rozwiązywał problem. Może ktoś miał podobny problem . Na marginesie moja Lumia nie widzi kart jadę z nią do serwisu tak się z nimi umówiłem .

Użyj zwykłego tekstu.
Uczestnik
Marianex2

Dot.: Nokia Lumia 520 Zestaw Parrot

Byłem w serwisie . Wiele się dowiedziałem lecz niestety dalej nie mam tego czego oczekuję. Zestaw PARROT w dalszym ciągu funkcjonuje jak należy wg mnie wina leży po stronie WINDOWSA . Po prostu system nie ma przewidzianej opcji współpracy aplikacji zainstalowanej w telefonie z zestawem głośnomówiącym. Czyli inaczej Yanosik , HERE Drive itd pracują normalnie jednak dźwięk jest słyszalny tylko w głośniku telefonu . Rozmowy telefoniczne bez problemu zestaw obsługuje.

Użyj zwykłego tekstu.
Profesor
Gagman

Dot.: Nokia Lumia 520 Zestaw Parrot

Użyj zwykłego tekstu.