Forum'da Ara:
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Gelişmiş Arama...
Nokia Destek Forumu'na hoş geldiniz! Burada Türkçe olarak dünyadaki diğer binlerce Nokia kullanıcısı ile önerilerinizi ve ipuçlarını paylaşabilirsiniz. Çok sayıda Nokia çalışanı da tartışmaları izlemekte ve katılım göstermektedir, daha fazla bilgi için yönergelerimize bakın. Forumlarda herkes arama yapabilir ve forum gönderilerini okuyabilir ancak kendi sorunuzu yayınlamak veya başkalarına yanıt vermek için Nokia hesabınızla oturum açmanız yeterlidir. Buraya ilk kez geldiyseniz, sizi temsil edecek bir rumuz belirleyebilirsiniz. Henüz bir Nokia hesabınız yoksa lütfen kaydolun.
Yanıtla

Nokia Lumia reset sorunu

Kayıtlı kullanıcı
benimyazim
İleti Sayısı: 1

Nokia Lumia reset sorunu

Herkese merhabalar, 

Nokia lumia 920 telefonum reset atıyor ne yapabilirim ?

http://www.benimyazim.com/nokia-lumia-920-inceleme-ozellikleri-fiyati.html şurada güncelleme ile ilgili olduğu söylenmiş doğru mudur ben pek alaka göremedim ?

Lütfen düz metin kullanın.
Yeni kullanıcı
windowsphonedev
İleti Sayısı: 2

Ynt: Nokia Lumia reset sorunu

Şanslısın :smileyhappy: Ben de hard reset atmaya çalışıyorum, neredeyse 24 saat oldu henüz 920 makinam açılmadı

Windows Phone 8 App Development - http://www.kodyaz.com
Moderator
TahsinG
İleti Sayısı: 111

Ynt: Nokia Lumia reset sorunu

Merhabalar @benimyazim  ve @windowsphonedev ,

Nokia Destek Forum sayfasına hoş geldiniz. :squint:

Nokia Lumia cihazlarınız dönen dişlilerde takılı kalmış ve başlangıç ekranını yükleyemiyorsa, Nokia logosunda takılı kalıyorsa, telefonunuz donuyorsa veya uygulamalarınızın çökmesi gibi durumlarda burada verilen sıfırlama adımları uygulayabilirsiniz. 

Sıfırlama işlemi başarılı bir şekilde gerçekleşmiyorsa Nokia Yazılım Kurtarma Aracı ile orijinal yazılımı yeniden yükleyebilirsiniz.

Saygılar :Cool:

Nokia Lumia 2520 and 1520    Nokia Care App – In-Device Solutions    

Twitter’dan bizi takip edin Nokia videolarını izleyin