Forum'da Ara:
Gelişmiş Arama...
Nokia Destek Forumu'na hoş geldiniz! Burada Türkçe olarak dünyadaki diğer binlerce Nokia kullanıcısı ile önerilerinizi ve ipuçlarını paylaşabilirsiniz. Çok sayıda Nokia çalışanı da tartışmaları izlemekte ve katılım göstermektedir, daha fazla bilgi için yönergelerimize bakın. Forumlarda herkes arama yapabilir ve forum gönderilerini okuyabilir ancak kendi sorunuzu yayınlamak veya başkalarına yanıt vermek için Nokia hesabınızla oturum açmanız yeterlidir. Buraya ilk kez geldiyseniz, sizi temsil edecek bir rumuz belirleyebilirsiniz. Henüz bir Nokia hesabınız yoksa lütfen kaydolun.
Yanıtla

nokia lumia 920 donma sorunu

Katkıda Bulunan
hs856422
İleti Sayısı: 10

Ynt: lumia 920 donma

Bunlar program larım
Lütfen düz metin kullanın.
Uzman
sinangurer
İleti Sayısı: 23

telefonu yedekle dediğinde uyarı geliyormu hata falan? gelmiyorsa yedekle ve yeni bir hotmail hesabı aç telefonu formatla açılırken eski yedek var derse yükleme onu sıfır kurulum yap yeni açtığın microsoft hesabını ekle ve hiçbirşey kurmadan telefonunu güncelle bir kaç gün program kurmadan kullan bakalım düzeliyormu eğer sorunsuz çalışırsa kurduğun programlardan kaynaklıdır.

5800 , N9 , Lumia 820 , Lumia 920 = Nokia Manyağıyım :smileyhappy:
Katkıda Bulunan
hs856422

Yedekleme yapıyor sorunyok
Katkıda Bulunan
hs856422

Telefonu sıfırladan formatladım yedek felan sormadı açılırken ve eski Hotmail hesabımla açtım
Katkıda Bulunan
hs856422

Ve sıfırladıkdan sonra güncelleme felan çıkmadı
Yeni kullanıcı
poyraz
İleti Sayısı: 2

nokia lumia 920 donma sorunu

Lumia 920 telefon güzel harika bir telefon bide Nokia olması zaten muhteşem zanlız donması dışında hemen hemen günde bir donuyor açılmıyor neden böyle bir sorun yaşıyorum. Anlamadım bir çare si yok mu bu donması nın
Yeni kullanıcı
microproje
İleti Sayısı: 3

Ynt: nokia lumia 920 donma sorunu

aynı sorun bende de var....güncelleme çıkınca düzelir umuduyla bekliyorum...inşallah donanınsal bir sorun yoktur...birde onunla uğraşmıyalım...

Yeni kullanıcı
poyraz

Ynt: nokia lumia 920 donma sorunu

Ben bir kaç kişiyle görüştüm bazı uygunsuz program lardan kaynaklı dediler format at düzelir dediler bir kaç arkadaşımda daha var onlarda format atıp kullan mışlar uygunsuz program yükleme yin diyorlar onlar yapmışlar ve doğruda bizzat şahit oldum kendim gerçekten de öyle
Katkıda Bulunan
hs856422

Sinan bey teşekkür
Uzman
ycmadana

Ynt: Lumia 920 -donma sorunu ve kendini resetleme

bu sorun ile ilgili teknik servise gönderdiğim makinenin ana kartı değişti. şu an donma ve siyah ekran sorunu kalmadı

Kayıtlı kullanıcı
hulya222
İleti Sayısı: 1

Ynt: Lumia 920 -donma sorunu ve kendini resetleme

Lumia920 kullanıcılarındanım 5 aydır kapanma sorunu var internetteyken çok kapanıyo bu sorunu nasıl cozucem
Kayıtlı kullanıcı

lumia 920 ancak 2 senede düzelir doğru mu bu sorunlar çok kötü
Katkıda Bulunan
ferah35
İleti Sayısı: 8

Ynt: lumia 920 de , ses azaltma ve açma/ kapama tuşu işe yaramıyor

Çok teşekkürler. 4-5 saat sonra kendiliğinden düzeldi.anlamadım ne oldu. Yaklaşık 3-4 saat sonra tekrar dondu . Ben dokunmaya korkar duruma geldim.
Yeni kullanıcı
mdoral

Sürekli Bozulan Lumia 920

[ Düzenlendi ]

Çok severek neredeyse çıktığı ilk günlerde aldığım lumia 920 sürekli servise gidiyor.

Ekranı bozuluyor, telefon komple kapanıyor, kamerası bozuluyor. Üstelik her servise gittiğinde daha kötü bir halde geri geliyor. Şuan ön kameranın içi toz halinde. Ki bu durumu en son servise gitmeden önce belirttim, serviste toz kaçmış temzilensin dedim, hiç birşey olmadan aynen geri geldi telefon.

Israrla telefonu değiştirmiyorlar. Ana kartı değiştirdikleri içinde kutuda yana imei ile telefonun imeisi farklı durumda

bı sebeple satarkende tonla para sayıp aldığım telefon kaçak muamelesi görüyor.

Telefonu değiştirmek için ne yapmam gerek? Zaten sıfırken yolladığım telefonumun sıfırlanmasından başka çözüm yolu bulamıyorum çünkü!

Yeni kullanıcı
dgfagşlag

nokia lumia 620 winws phone 8 cihazım açılmıyor.

windows phone 8 tanımlı nokia luma 620 cihazım dun itibari ile açılmıyor telefonumun dun sabah şarjı bitmek uzere olduğu ile ilgili bildirim aldım ve usb kablosu ile bir laptopa bağladım şarz oluyor ibaresi geldi ancak telefonum 2 saat boyunca şarjda kalmasına rağmen açılmadı. Nokia destekte bulunan önerileri inceledim. dun telefonumu açmayı başardım pil %70 lerde idi ama 1-2 saniye sonra telefonum tekrar kapandı ve açılmadı. ne yapmam lazım cihaz genpa garantilidir.

Yeni kullanıcı
dgfagşlag

Ynt: Nokia Lumia telefonum düzgün çalışmıyorsa hangi basit adımları deneyebilirim?

bunları denemiştim zaten. Nokia nın destek sitesinde yazıyordu ancak cihaz hala açılmadı ve cihazım genpa garantili garanti kapsamında tamir olması içn nokia mağazasına mı yoksa genpa teknik servisine mi goturmem gerekiyor ?
Kayıtlı kullanıcı
Blackdaisy

Merhabalar,

Ben de 2 ay kadar önce 920 mi aldım. Ama dün akşam telefon aniden kapandı ve bir daha açabilme şansım olmadı. Araştırmalarıma göre yazılım hatası varmış. Firma yazılım yüklüyormuş. Bir müddet çalışıp yine arıza verdiği bilgisini aldım. Siz bir çözüm bulabildiniz mi acaba ?

Selamlar,

Katkıda Bulunan
ylnkisenn

Nokia Lumia telefonum düzgün çalışmıyorsa hangi basit adımları deneyebilirim?

[ Düzenlendi ]

telefonum lumia920 telefon sıfırlama yaptım fakat 1 saate yakın oldu hala açılmadı bu normal bir durum mu acaba...

Katkıda Bulunan
ylnkisenn

Ynt: Nokia Lumia telefonum düzgün çalışmıyorsa hangi basit adımları deneyebilirim?

telefonu sıfırladım ama hala ekran da donen iki çark var normal bir süreç mi acaba bu
Katkıda Bulunan
ylnkisenn

çok acilllll

telefonumu sıfırladım. ekrana ıkı adet donen çırktı uzun bır sure bu çarklar gitmedi. sizden gelen bilgi doğrultusunda sses kısma ve telefon açma tuşunu baılı tuttum telefon tamamen kapandı şarja taktım açıldı ama yine dönen çarklar var ekranda.  ne yapmalıyım. acıl yardım gerekli