Przeszukaj dyskusje:
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy chodzi o 
Wyszukiwanie zaawansowane...
Witamy na Forum pomocy technicznej Nokia- dyskusje! Tutaj możesz dzielić się poradami i wskazówkami z tysiącami innych użytkowników urządzeń Nokia z całego świata w języku polskim. Więcej informacji znajdziesz w naszych wskazówkach. Każdy może wyszukiwać dyskusje i czytać ich treść, ale jeśli chcesz publikować własne pytania i odpowiadać na pytania innych, musisz się zalogować za pośrednictwem konta Nokia. Jeśli jesteś tutaj po raz pierwszy, możesz wybrać pseudonim. Jeśli nie masz jeszcze konta Nokia, zarejestruj się.
Odpowiedz

Dot.: PYTANIE DO PRZEDSTAWICIELA NOKIA: Co zrobic...

Nowy użytkownik
dp_net

PYTANIE DO PRZEDSTAWICIELA NOKIA: Co zrobic aby powstrzymać samo-resety Lumia 820?

[ Edytowane ]

Zadajemy Wam (czyt. Nokia) to pytanie juz w wielu miejscach tego forum, ale skutecznie nas ignorujecie.

Jako jeden z uzytkownikow Lumia 820 który wydał na ten telefon kilkaset zł oczekuje odpowiedzi:

Jak pozbyc sie problemu resetującego sie samoczynnie (w dowolnych momentach) aparatu Lumia 820?

Problemu nie musze opisywać w szczegółach bo dobrze go znacie.

Ja jak i pozostali  użytkownicy oczekujemy odpowiedzi na to pytanie.

Dziekuję

[Informacja moderatora] Post został edytowany, gdyż zawierał informacje nieodpowiednie.

Użyj zwykłego tekstu.
Doradca
pmmarcin

Dot.: PYTANIE DO PRZEDSTAWICIELA NOKIA: Co zrobic aby powstrzymać samo-resety Lumia 820?

NOKIA KAZAŁĄ ODDAĆ TELEFON DO SERWISU CO TEŻ W NIEDZIELĘ UCZYNIĘ.

Użyj zwykłego tekstu.
Zaawansowany
T_PL

Dot.: PYTANIE DO PRZEDSTAWICIELA NOKIA: Co zrobic aby powstrzymać samo-resety Lumia 820?

Wszyscy posiadacze Nokii z Windows Phone 8 powinni w ciągu miesiąca - dwóch dostać aktualizację systemu operacyjnego. Po instalacji Portico, jeśli problem nie ustąpi, będzie można dalej atakować producenta pytaniami. Bardzo niecierpliwi, tudzież mający ciągłe resety (ja odpukać nie miałem żadnego od zakupu 920) mogą wybrać się do Nokia Care z prośbą o wgranie aktualizacji. Zdalnie będzie pewnie w lutym, ale operator, serwis Nokia Care i każdy kto pobierze odpowiednie oprogramowanie i zaryzykuje gwarancję może pobrać i wgrać z komputera zaktualizowany system.

Aktualizacja jest gotowa, czekamy tylko na jej wypchnięcie OTA.

Jeśli z Portico wciąż będziecie mieli resety, to dopiero wtedy warto Nokii zawracać głowę i może moderatorzy podejmą temat, a następnie przekażą wewnętrznymi kanałami do techników.

Użyj zwykłego tekstu.
Nowy użytkownik
dp_net

[ Edytowane ]

@T_PL: Musze Ciebie zmartwić, ale moj telefon otrzymal juz aktualizacje do nowego systemu i jest jeszcze gorzej, resety sa kilka razy na dzien. Aktualizacja ta, to nic innego co pelen zestaw wszystkich łatek ktore pojawialy sie od listopada w auto-aktualizacji telefonu.

[Informacja moderatora] Post został edytowany,gdyż zawierał informację o charakterze spekulacyjnym.

Użyj zwykłego tekstu.
Zaawansowany
T_PL

[ Edytowane ]

dp_net napisali:

@T_PL: Musze Ciebie zmartwić, ale moj telefon otrzymal juz aktualizacje do nowego systemu i jest jeszcze gorzej, resety sa kilka razy na dzien. Aktualizacja ta, to nic innego co pelen zestaw wszystkich łatek ktore pojawialy sie od listopada w auto-aktualizacji telefonu.

Przykro mi to czytać. Jesteś pewien, że masz wersję 8.0.10211.204? Jeśli wgrałeś sam tę wersję (Portico), to z pewnością warto oddać telefon do serwisu.

I mylisz się twierdząc, że ta aktualiacja to pakiet dotychczasowych łatek. To nie tak, jak z desktopowym systemem, gdzie wydają po pewnym okresie zbiorcze service packi a w między czasie mnóstwo drobnych poprawek. Zapewniam Cię, że bez Portico, mając wszelkie dotychczasowe aktualizacje, system w wersji 8.0.9903.10 nie będzie przykładowo oferował utrzymania WiFi przy wyłączonym ekranie, czy zapisywania szkiców SMS'ów, gdy cofniemy się lub omyłkowo coś źle przyciśniemy przed wysłaniem. Polecam wpierw przeczytać listę głównych zmian, jakie wprowadza Portico.

Jeżeli masz wgrane Portico i masz resety, a inni nie, to na zdrowy rozum wypadałoby poprosić o pomoc serwis Nokia Care. Na forum możemy sobie nawzajem pomóc w sprawach konfiguracji, znanych problemów itp. Skoro uważasz sprzęt za wadliwy, to skorzystaj z gwarancji i odwiedź serwis. Nie mając konkretów o Twoim urządzeniu, moderatorzy mogą Tobie równie dobrze ułożyć tarota, polać wosk lub powróżyć z fusów.

Użyj zwykłego tekstu.
Nowy użytkownik
dp_net

@T_PL: no to juz mozesz oddac telefon do serwisu jesli masz taki sam problem i oczekujesz na aktualizacje.

Tak mam 8.0.10211.204 i problem nadal wystepuje.  Nie bawia mnie zbedne opcje jakie sie pojawily po aktualizacji jesli jest ogolny problem z uzytkowaniem tego telefonu.

Użyj zwykłego tekstu.
Zaawansowany
T_PL

Jak napisałem 2 posty wcześniej, nie miałem jak dotąd (odpukać i niech tak zostanie) ani jednego resetu od nowości, czyli przez miesiąc użytkowania. Nawet raz się nie zaciął. Po prostu żadnych takich akcji. Mogę jedynie narzekać na nieodpowiadające mi funkcje, czy brak pewnych funkcji lub inne nieprzemyślane rozwiązania. Niemniej żadnych lagów, resetów, ani niczego podobnego nie mogę zarzucić producentowi, gdyż takowych nie miałem. Jedyny problem, o którym pisałem w innym wątku dotyczy szalejącego wyświetlacza podczas ładowania i to też tylko z niektórymi, 'nie-nokiowymi' ładowarkami.

Gdybym miał choćby kilka resetów przez miesiąc, to z pewnością wybrałbym się do serwisu, co też Tobie polecam uczynić.

Użyj zwykłego tekstu.
Uczestnik
creative1933

Dla osób z restartami, wrzućcie Portico z Plus GSM podobno wolne od tego problemu w przeciwieństwie do wersji niebranodwanej i Orange.

Użyj zwykłego tekstu.
Nowy użytkownik
adamw

Witam, mam ponowne PYTANIE do przedstawicieli co zrobić z Nokią Lumia 820 z win8, która sie wiesza. ?? Telefon był nibt naprawiany 3 razy w serwisie. Wersja sysytemu 8.0.10211.204.

Mam już dość tego badziewia za tyle pieniędzy.

Niestety opinie w internecie i wsród moich znajomych macie już odpowiednią.

Użyj zwykłego tekstu.