Przeszukaj dyskusje:
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy chodzi o 
Wyszukiwanie zaawansowane...
Witamy na Forum pomocy technicznej Nokia- dyskusje! Tutaj możesz dzielić się poradami i wskazówkami z tysiącami innych użytkowników urządzeń Nokia z całego świata w języku polskim. Więcej informacji znajdziesz w naszych wskazówkach. Każdy może wyszukiwać dyskusje i czytać ich treść, ale jeśli chcesz publikować własne pytania i odpowiadać na pytania innych, musisz się zalogować za pośrednictwem konta Nokia. Jeśli jesteś tutaj po raz pierwszy, możesz wybrać pseudonim. Jeśli nie masz jeszcze konta Nokia, zarejestruj się.
Odpowiedz

Dot.: Radio FM

Doradca
Lojalny
Zaakceptowane rozwiązanie

Radio FM

Witam serdecznie.

Po aktualizacji do Amber gdzie znajdę - Radio FM?

Użyj zwykłego tekstu.
Zaawansowany
T_PL

W muzyce :smileyhappy:

Nie pojawia się jako dodatkowa aplikacja w ustawieniach, czy też jako aplikacja do pobrania ze sklepu.

Po prostu wchodzisz do "Muzyka+Wideo"  i zapewne na samym dole będzie "Radio" - i to właśnie jest FM, tylko polskie tłumaczenie pominęło "FM".

Jest RDS :smileyhappy: - a na stronach Nokii tego nie widziałem w opisach. Śmieszne, ale trzeba wcisnąć play po wybraniu częstotliwości, żeby zaczęło grać. A już chciałem słuchawki sprawdzać i przełączałem na głośnik... :smileywink:

Użyj zwykłego tekstu.
Doradca
Lojalny

Niestety u mnie jest info o tym, że telefon używa słuchawek jako anteny radia. Niestey nic nie gra bez podłączenia słuchawek

Użyj zwykłego tekstu.
Zaawansowany
T_PL

Zgadza się - nigdzie nie pisałem, że będzie grało bez. Po prostu zdziwiło mnie, że po podłączeniu słuchawek nie gra - trzeba było jeszcze nacisnąć 'play'... :smileyhappy:

Z podłączonymi słuchawkami można włączyć głośnik, ale nadal przewód słuchawkowy zostaje w roli anteny.

Użyj zwykłego tekstu.
Doradca
Lojalny

Dzięki za szybką odpowiedź.

Pozdrawiam

Użyj zwykłego tekstu.
Profesor
Gagman

T_PL napisali:

Jest RDS :smileyhappy:

i poza tym bardzo ubogie to radio... Nawet dodać nazwy stacji nie można, o AF nie wspominając...

Gwiazdka Kudo i Zaakceptuj jako rozwiązanie  to całkiem fajne opcje tego forum :thumbup:
Użyj zwykłego tekstu.