Przeszukaj dyskusje:
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy chodzi o 
Wyszukiwanie zaawansowane...
Witamy na Forum pomocy technicznej Nokia- dyskusje! Tutaj możesz dzielić się poradami i wskazówkami z tysiącami innych użytkowników urządzeń Nokia z całego świata w języku polskim. Więcej informacji znajdziesz w naszych wskazówkach. Każdy może wyszukiwać dyskusje i czytać ich treść, ale jeśli chcesz publikować własne pytania i odpowiadać na pytania innych, musisz się zalogować za pośrednictwem konta Nokia. Jeśli jesteś tutaj po raz pierwszy, możesz wybrać pseudonim. Jeśli nie masz jeszcze konta Nokia, zarejestruj się.
Odpowiedz

Dot.: Usuwanie zdjęcia z kontaktu

Uczestnik
mirus633

Usuwanie zdjęcia z kontaktu

Witam , Lumie 820 mam już jakiś czas ,i wszystko w zasadzie jest Ok. , ale ostatnio chciałem usunąć zdjęcie z jednego z kontaktów i …nie dam rady ( nie wiem jak ) w instrukcji nie znalazłem , na forum tez niestety nie  L Pomoże ktoś ? 

Użyj zwykłego tekstu.
Wizjoner komórek
m3ryl

moze nalezy dluzej przytrzymac palec na zdjeciu:smileywink:
uważasz,że mój wpis Ci ''pomógł'' kliknij gwiazdkę -- KUDO --
Użyj zwykłego tekstu.
Zaawansowany
jnowak538

Wydaje mi sie, ze nie ma takiej mozliwosci, bo ja tez nie znalazlem. Mozemy tylko zmienic na inne zdjecie.

Jeżeli pomogłem Ci w rozwiązaniu problemu, wybierz Zaakceptuj jako rozwiązanie :smileyhappy:
Użyj zwykłego tekstu.
Zaawansowany
manual

Hej nie możesz usunąć zdjęcie które już dodałeś do kontaktu...albo zrób zdjęcie w jakimś ciemny miejscu i ją ustaw...alboo zmień zdjęcie na inne...

Pozdro,

Sebo :smileyhappy: 

Użyj zwykłego tekstu.
Zaawansowany
bucefal

Zawsze możesz usunąć kontakt, stworzyć go na nowo (standardowo będzie bez zdjęcia).

Użyj zwykłego tekstu.
Zaawansowany
jnowak538

No tak, oczywiscie, ja tez tak raz zrobilem :smileyhappy:

Jeżeli pomogłem Ci w rozwiązaniu problemu, wybierz Zaakceptuj jako rozwiązanie :smileyhappy:
Użyj zwykłego tekstu.
Uczestnik
mirus633

Dzieki za pomoc :smileyhappy:  temat zawieszony do czasu kiedy 

Microsoft cos wymyśli 

Użyj zwykłego tekstu.