Przeszukaj dyskusje:
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy chodzi o 
Wyszukiwanie zaawansowane...
Witamy na Forum pomocy technicznej Nokia- dyskusje! Tutaj możesz dzielić się poradami i wskazówkami z tysiącami innych użytkowników urządzeń Nokia z całego świata w języku polskim. Więcej informacji znajdziesz w naszych wskazówkach. Każdy może wyszukiwać dyskusje i czytać ich treść, ale jeśli chcesz publikować własne pytania i odpowiadać na pytania innych, musisz się zalogować za pośrednictwem konta Nokia. Jeśli jesteś tutaj po raz pierwszy, możesz wybrać pseudonim. Jeśli nie masz jeszcze konta Nokia, zarejestruj się.
Odpowiedz

Dot.: prawdoDot.: Uszkodzone złącze Sim Nokia Lumi...

Uczestnik
xmarycha0

Uszkodzone złącze Sim Nokia Lumia 820

Witam,jestem nie szczęśliwym posiadaczem nokia lumia 820,wczoraj wyciągałem kartę sim z telefonu,

Karta została poprawnie wyciągnięta i wyleciały mi 2 ząbki ze złącza karty sim . Co w tej sytuacji mam robić ?

Dzwoniłem już do serwisu nokia Care ale powiedziano mi że telefon został uszkodzony z mojej winy i prawdopodobnie będe musiał zapłacić .

Użyj zwykłego tekstu.
Profesor
Gagman

prawdoDot.: Uszkodzone złącze Sim Nokia Lumia 820

Prawdopodobnie będziesz musiał zapłacić, niestety

i z tego co się orientuję nie są to grosze...

trudno będzie udowodnić że to nie twoja wina, chociażby dlatego że nie słychać w necie o podobnych przypadkach. Oczywiście nie twierdzę, że nie jest to wina sprzętu, ale sprawa nie wygląda ciekawie...

Gwiazdka Kudo i Zaakceptuj jako rozwiązanie  to całkiem fajne opcje tego forum :thumbup:
Użyj zwykłego tekstu.
Uczestnik
xmarycha0

Dot.: prawdoDot.: Uszkodzone złącze Sim Nokia Lumia 820

To jaki jest mniej więcej cena naprawy ?
Użyj zwykłego tekstu.
Profesor
Gagman

to info dostaniesz w serwisie. Jak sądzę Nokia Care odeśle telefon do Regenersis w Wawie, ale zanim naprawią będziesz musiał zaakceptować koszt, i wtedy się dowiesz.

Gwiazdka Kudo i Zaakceptuj jako rozwiązanie  to całkiem fajne opcje tego forum :thumbup:
Użyj zwykłego tekstu.
Uczestnik
xmarycha0

Dzisiaj oddałem telefon do salonu orange na gwarancje,i powiedziano mi że 7 dni będe czekał .

Użyj zwykłego tekstu.
Uczestnik
xmarycha0

A jeżeli telefon był od nowosci uszkodzony,To w tedy gwarancja wchodzi w gre ? 

Użyj zwykłego tekstu.