Forum'da Ara:
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Gelişmiş Arama...
Nokia Destek Forumu'na hoş geldiniz! Burada Türkçe olarak dünyadaki diğer binlerce Nokia kullanıcısı ile önerilerinizi ve ipuçlarını paylaşabilirsiniz. Çok sayıda Nokia çalışanı da tartışmaları izlemekte ve katılım göstermektedir, daha fazla bilgi için yönergelerimize bakın. Forumlarda herkes arama yapabilir ve forum gönderilerini okuyabilir ancak kendi sorunuzu yayınlamak veya başkalarına yanıt vermek için Nokia hesabınızla oturum açmanız yeterlidir. Buraya ilk kez geldiyseniz, sizi temsil edecek bir rumuz belirleyebilirsiniz. Henüz bir Nokia hesabınız yoksa lütfen kaydolun.
Yanıtla

WP8 lerle ilgili ilginç haber

Yeni kullanıcı
mehtapberber
İleti Sayısı: 1

WP8 lerle ilgili ilginç haber

http://shiftdelete.net/windows-phone-7.8-ve-8-2014e-kadar-desteklenecek-43560.html       Bu haberde WP8 lerin 2014 te biteceği yazıyor. Bence S4 çıktığı için WP8 leri yoketmeye çalışıyorlar. Bütün sosyal medya bu yazıyla çalkalanıyor. Doğruluk payı nedir merak konusu.

Lütfen düz metin kullanın.
Katkıda Bulunan
LvvNt
İleti Sayısı: 13

Ynt: WP8 lerle ilgili ilginç haber

Microsoft Wp8 platformu için bir yama yayınlar ve Wp8'in ömrü uzar diye düüşnüyorum. Olmazsa Wp9 yolda demektir.
Uzman
sinangurer
İleti Sayısı: 23

Ynt: WP8 lerle ilgili ilginç haber

İmkansız bakınız wp 6 vardı  daha doğrusu windows mobile 6 lar 5 ler sonra Lumia ile wp7 geldi sonra güncellemeler wp7.1 , 2 ,3,4,5,6,7,8,9 yani wp7 = 9 ara pack örnek ilk wp7 ler değişik ama wp 7.7 ve üzerinden sonra sistem tıpkı wp8 gibi oldu şimdi o yazıları yazanlar sallamış neden? wp8 var bunun wp8.1 ,2,3,4,5,6,7,8,9 a kadar packi var :smileyhappy: en son wp9 gelir onada Lumia 920 ler 820 ler geçiş yaparmı bilmem sanırım Lm 900 lerin wp8 e geçemediği gibi lm 920 lerde wp9 a geçmez s4 istediği kadar çıksın şu anda piyasada dünya genelinde 2012 - 2013 geçerli en çok ilgi çeken telefon lm 920 pazardaki kullanım payı yüzde 27 iphone yüzde 15 samsung s3 yüzde 23 de yani s4 değil s5 s6 s7 ve iphone 5 , 6 , 7 de gelse lm serilerinin tahtını sarsamaz hem biri plastik dışlı malum :smileyhappy:) öyle bir video vardı youtubede lm 920 ve s3 kapışmıştı adam dalga geçiyordu samsungla plastickkk ooo yeah bad phone diye :smileyhappy: yani wp = nokia lider android ve ios ların son 2 yılı neden? gelecekte wp ( Windows phone ) ve Linux ubuntu kalacak gerisi silinecek tıpkı pclerdeki işletim sistemleri gibi işletim sisteminin sadece telefon ve tablette olması sorunun kendisi bir işletim sisteminin herşeyle uyumlu olması gerek örnek android pc versiyonu varmı? yok olurmu? olmaz :smileyhappy: ama Windows telefonda Pc de Tablette Linux pc de tablette telefonda önemli olan her sistemde kalıcı olmasıdır.

5800 , N9 , Lumia 820 , Lumia 920 = Nokia Manyağıyım :smileyhappy: