Przeszukaj dyskusje:
Wyszukiwanie zaawansowane...
Witamy na Forum pomocy technicznej Nokia- dyskusje! Tutaj możesz dzielić się poradami i wskazówkami z tysiącami innych użytkowników urządzeń Nokia z całego świata w języku polskim. Więcej informacji znajdziesz w naszych wskazówkach. Każdy może wyszukiwać dyskusje i czytać ich treść, ale jeśli chcesz publikować własne pytania i odpowiadać na pytania innych, musisz się zalogować za pośrednictwem konta Nokia. Jeśli jesteś tutaj po raz pierwszy, możesz wybrać pseudonim. Jeśli nie masz jeszcze konta Nokia, zarejestruj się.
Odpowiedz

Wymiana baterii w Lumii 920

Nowy użytkownik
kpicard

Wymiana baterii w Lumii 920

Witam wszystkich.

Od tygodnia jestem szczęśliwym posiadaczem Lumii 920. Wszystko super, tylko nurtuje mnie jedna rzecz. Niewymienialna - dla zwykłego użytkownika - bateria. Wiem, że póki jest na gwarancji, mogą mi ją wymienić w serwisie. Ale oczywiście póki jest na gwarancji bateria powinna przez ten czas trzymać się nieźle. Chciałbym natomiast zapytać ile może kosztować wymiana baterii w serwisie już po okresie gwarancji? Telefon tak mi się podoba, że będe go używać zapewne przez kilka ładnych lat. Stąd moja obawa o baterie i ciekawość o koszt wymiany. Za wszelkie informacje dziękuję i pozdrawiam.

Użyj zwykłego tekstu.
Profesor
Gagman

Dot.: Wymiana baterii w Lumii 920

Dziwne trochę to przejmowanie się na wyrost. :smileywink:
Koszt wymiany baterii na nową ustalisz telefonicznie w każdym Nokia Care, choć antycypowanie cen po zakończeniu gwarancji na podstawie obecnych jest delikatnie sensu pozbawione.
natomiast założenie, że będziesz 920 używał przez kilka ładnych lat jest bardzo optymistyczne, chociażby z uwagi na przypadkowe uszkodzenia mechaniczne.

Ostatnio wymieniłem w serwisie opakowanie 920 -poliwęglan w kolorze białym - koszt 250 pln (w sensie robocizna w cenie)

Gwiazdka Kudo i Zaakceptuj jako rozwiązanie  to całkiem fajne opcje tego forum :thumbup:
Użyj zwykłego tekstu.
Nowy użytkownik
kpicard

Może mniej przejmowanie się, a bardziej ciekawość :smileywink: Wszak przy dzisiejszych smartfonach i ich codziennym ładowaniu przydałoby się gdzieś za rok - półtora taką baterię wymienić. 

Użyj zwykłego tekstu.
Wizjoner komórek
nismonet

Jeżeli masz nowy telefon to za rok będzie jeszcze na gwarancji. Jeżeli zauważysz znaczący spadek wydajności baterii to w serwisie powinni bezpłatnie wymienić.
Użyj zwykłego tekstu.
Moderator
KasiaK

[ Edytowane ]

Cześć kpicard,

Cieszymy się, że dołączyłeś do Forum Nokia. 

Cennik napraw pozagwarancyjnych ustalany jest niezależnie przez poszczególne punkty i centra serwisowe. Zatem prosimy o  kontakt telefoniczny z puntem Nokia Care, w celu uzyskania informacji na temat ewentualnej wymiany baterii.  Zapraszamy również do zapoznania się z poniższym artykułem: 

Jak wydłużyć czas pracy baterii telefonu Nokia Lumia?

Pozdrawiam,

KasiaK 

Nokia Lumia 2520 and 1520    Nokia Care App – In-Device Solutions    

Obserwuj nas na Twitterze Oglądaj filmiki Nokia

Użyj zwykłego tekstu.