Forum'da Ara:
Gelişmiş Arama...
Nokia Destek Forumu'na hoş geldiniz! Burada Türkçe olarak dünyadaki diğer binlerce Nokia kullanıcısı ile önerilerinizi ve ipuçlarını paylaşabilirsiniz. Çok sayıda Nokia çalışanı da tartışmaları izlemekte ve katılım göstermektedir, daha fazla bilgi için yönergelerimize bakın. Forumlarda herkes arama yapabilir ve forum gönderilerini okuyabilir ancak kendi sorunuzu yayınlamak veya başkalarına yanıt vermek için Nokia hesabınızla oturum açmanız yeterlidir. Buraya ilk kez geldiyseniz, sizi temsil edecek bir rumuz belirleyebilirsiniz. Henüz bir Nokia hesabınız yoksa lütfen kaydolun.
Yanıtla

Yazılım üretme.

Danışman
oklawa
İleti Sayısı: 45

Yazılım üretme.

Ev seviyesi bir yazılımcıyım, kendi ihtiyaçlarıma yönelik programlar hazırlarım.

Telefonumda, GPS koordinatlarını, pusula ve yükseklik bilgilerini, istediğim zamanlarda kaydedecek basit bir uygulamaya ihtiyacım oldu ve mağaza da ihtiyaçlarımı tam olarak karşılayan bir tanesini bulamadım.

Buradaki yönergeleri kullanarak deneme sürümü SDK kurulumunu yaptım.

Ancak hazırladığım taslakları telefonuma gönderemedim. Kısa bir araştırmadan sonra 99 Dolarlık developer hesabına sahip olmam gerektiğini öğrendim. Öğrenci olmadığım için, ücretsiz olan imkanlardan faydalanamıyorum.

Bu konularda bilgili bir forum kullanıcısı varsa, çözüm önerebilir mi?

Teşekkürler.

Lütfen düz metin kullanın.