Forum'da Ara:
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Gelişmiş Arama...
Nokia Destek Forumu'na hoş geldiniz! Burada Türkçe olarak dünyadaki diğer binlerce Nokia kullanıcısı ile önerilerinizi ve ipuçlarını paylaşabilirsiniz. Çok sayıda Nokia çalışanı da tartışmaları izlemekte ve katılım göstermektedir, daha fazla bilgi için yönergelerimize bakın. Forumlarda herkes arama yapabilir ve forum gönderilerini okuyabilir ancak kendi sorunuzu yayınlamak veya başkalarına yanıt vermek için Nokia hesabınızla oturum açmanız yeterlidir. Buraya ilk kez geldiyseniz, sizi temsil edecek bir rumuz belirleyebilirsiniz. Henüz bir Nokia hesabınız yoksa lütfen kaydolun.
Yanıtla

lumia 520 güncelleme

Danışman
dogukankundum
İleti Sayısı: 45

lumia 520 güncelleme

tam ve sorunsuz indi sanırım. ama çift tıklama ile uyandırma özelliği gelmedi. belki de geldi ayarı gerek biliyor musunuz?

Lütfen düz metin kullanın.
Cep telefonu gurusu
ugura
İleti Sayısı: 1.642

Ynt: lumia 520 güncelleme

http://discussions.nokia.com/t5/Nokia-Lumia/Amber-g%C3%BCncellemesi-sonras%C4%B1-eksik-%C3%B6zellikl...

burada bahsedilen uygulamaları güncelledin mi? güncellediysen eğer, çift tıklamayla ilgili ayarlar Ayarlar->Ekran+Dokunma veya Ayarlar->Dokunma altında bir yerlerde olabilir.

The silence will fall
Danışman
dogukankundum

ekran ve dokun bende ayrı. ekranda sıkıntı yok güncel ama dokun da yalnızca hassasiyet var.
Cep telefonu gurusu
ugura

son güncellemeden sonra Ekran+Dokun ayrıldı, uygulama güncel değilse diye iki ihtimali birden yazdım

çift tıkla uyandırma benim bildiğim kadarıyla tüm L520'lerde yok, sadece bazılarında var diye biliyorum. ama hangi bazılarında var o konuda emin değilim. belki belirli bir tarihten sonra üretilenlerde, belki de belirli operatörler için üretilenlerde olabilir. güncellemelerin tamamını yükledikten sonra bir soft reset atıp tekrar kontrol et, cihaz destekliyorsa Dokun altına gelecektir ilgili ayarlar.

The silence will fall
Danışman
dogukankundum

sanırım bende yok soft reset atmak istemiyorum.
Cep telefonu gurusu
ugura

soft reset, pili çıkarıp 3-5 dakka sonra takmakla aynı şey, istemiyorum derken hard resetle karıştırmayasın?

The silence will fall
Danışman
dogukankundum

karıştırmadım. istemiyorum. bunun ne alakası var onunla yazılımsal bir eksikliği veya olmayan şeyi batarya ile çozmenin mantığı ne?
Cep telefonu gurusu
ugura

şöyle alakası var, cihazında windows yüklü, bazı şeyler restart edince düzeliyor, klasik windows davranışı işte :smileyhappy:

The silence will fall
Danışman
dogukankundum

eee bataryayı tak çıkar yapalım o zaman ..
Cep telefonu gurusu
ugura

yazılımsal bir eksiklik vs olmasa da bazen bazı donanım özelliklerine erişemiyor yeni güncellenmiş uygulamalar. böyle bir durumda da telefona soft reset atmak gerekiyor, normal yolla kapatıp açmak her zaman çözüm olmuyor. 

The silence will fall
Danışman
dogukankundum

sonuç : 0.
Danışman
webmaster58
İleti Sayısı: 27

söle yap windows phone markete gir pcden giriş yap geçmiş yüklemeler kısmından o cift tıklamanın bulunduğu yazılımı güncelle güncel ise yeniden yükle de eksik yüklenmiş ise sağlam yükleyecektir.
Danışman
dogukankundum

maalesef... dokun , yok.
Community Manager
Erayo
İleti Sayısı: 222

[ Düzenlendi ]

Merhaba arkadaşlar,

Öncelikle Amber güncellemesi bazı Lumia'lara farklı özellikler kazandırmaktadır. Bazı Lumia modellerinde tüm güncelleme özelliklerine sahip olunamamaktadır. Çünkü donanımsal olarak bazı özellikler desteklenmemektedir.

Nokia Lumia 520 modelinde Amber güncellemesinde çift tıklama ile uyandırma özelliği bulunmamaktadır.

Aşağıda belirtilen tabloyu inceleyerek Amber güncellemesinin hangi modellerde nasıl özellikler sağladığını görebilirsiniz :smileywink:

Çeviriler

Range Compatibility: Uyumluluk aralığı

Not Available: Uyumlu değildir

No full resolution zoom: Tam çözünürlükte yaklaştırma yok

1MP Pics: 1 megapiksel resimler

Pro Camera: Profesyonel geliştirilmiş kamera

Smart Camera: Akıllı kamera

Glance Screen: telefonunuz kilitliyken bile saati ve pil durumunu görün

BT LE (Bluetooth Low Energy): Düşük bluetooth enerjisi

FM Radio: FM Radyo

Ayrıca, çift dokunarak telefonunuzun tuş kilidini açmak, telefonunuzu uyandırma özelliğini kontrol etmek için Ayarlar > Dokun  seçeneklerini belirleyerek, çift dokunarak telefonunuzun tuş kilidini açmak, telefonunuzu uyandırma özelliğini bulabilirsiniz.

NOT: Nokia Lumia Amber yazılım güncellemesi ile gelen çift dokunarak telefonunuzun tuş kilidini açmak, telefonunuzu uyandırma özelliğini

Nokia Lumia 720, 720T, 625, 620, 521, 520 ve 520T telefon modellerinde desteklenmemektedir.

İyi forumlar :thumbup:

Nokia Lumia 2520 and 1520    Nokia Care App – In-Device Solutions    

Twitter’dan bizi takip edin Nokia videolarını izleyin

Danışman
dogukankundum

bu tabloya göre hiçbirine gelmeyecektir, saçma.

Kayıtlı kullanıcı
safevi1501
İleti Sayısı: 2

Arkadaşlar ben Azerbaycanda bugün Lumia Black güncellemesini yükledim glance yani ükran kapanında saat olmasa da 2 tıkla uyandırma özelliği mevcut deneye bilirsiniz