Forum'da Ara:
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Gelişmiş Arama...
Nokia Destek Forumu'na hoş geldiniz! Burada Türkçe olarak dünyadaki diğer binlerce Nokia kullanıcısı ile önerilerinizi ve ipuçlarını paylaşabilirsiniz. Çok sayıda Nokia çalışanı da tartışmaları izlemekte ve katılım göstermektedir, daha fazla bilgi için yönergelerimize bakın. Forumlarda herkes arama yapabilir ve forum gönderilerini okuyabilir ancak kendi sorunuzu yayınlamak veya başkalarına yanıt vermek için Nokia hesabınızla oturum açmanız yeterlidir. Buraya ilk kez geldiyseniz, sizi temsil edecek bir rumuz belirleyebilirsiniz. Henüz bir Nokia hesabınız yoksa lütfen kaydolun.
Yanıtla

lumia 620 3g görüntülü görüşme

Yeni kullanıcı
magokseki
İleti Sayısı: 3

lumia 620 3g görüntülü görüşme

lumia 620 modelinde 3g görüntülü görüşme var mı ?  arama menüsünde neden çıkmıyor ? acil cevap 

Lütfen düz metin kullanın.
Moderator
frht
İleti Sayısı: 445

Ynt: lumia 620 3g görüntülü görüşme

Merhaba magokseki,

Windows Phone 8 işletim sistemine sahip Nokia Lumia serisi telefonlarda, görüntülü konuşmalarınızı Skype üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Skype uygulamasını Mağaza’dan ücretsiz olarak indirebilir, Skype üyeliği edinerek telefonunuzun görüntülü konuşma özelliğini kullanabilirsiniz. Görüntülü konuşma için arayan ve aranan kişinin Skype hesabı bulunmalıdır ve internet bağlantısı aktif olmalıdır.  

Teşekkürler

Nokia Lumia 2520 and 1520    Nokia Care App – In-Device Solutions    

Twitter’dan bizi takip edin Nokia videolarını izleyin

Yeni kullanıcı
senem1412
İleti Sayısı: 1

Merhabalar,

Bende Nokia 520 mevcut.Skype yükledim görüntülü görüşme gerçekleştirdim ancak arka kameradan görebiliyor karşı taraf ve ben kendisini göremiyorum.Ön kamerayı nasıl aktive edebilirim.Ön kamera var değilm mi?

Senem 

Danışman
acilbir
İleti Sayısı: 39

520 de ön kamera yok
Yeni kullanıcı
Emrahakun
İleti Sayısı: 4

bende Nokia N9 var kız arkadaşıma lumia 720 almayı düşünüyorum. Acaba gTalk üzerinden görüntülü konuşabilirmiyiz

Ex-Moderator (Retired)
fatihcelik
İleti Sayısı: 422

Merhaba Emrahakun,

Nokia N9-00 telefon modelinizde sahip olduğunuz Gtalk uygulamasını kullanarak, Nokia Lumia 720 telefon modeli ile görüntülü arama gerçekleştirmeniz mümkün değildir. Dilerseniz Nokia N9-00 cihazınız ve Nokia Lumia 720 telefon modellerine yükleyebileceğiniz uygulama seçenekleri için Nokia Mağaza ve Windows Mağaza'yı ziyaret edebilirsiniz.

Keyifli forumlar dilerim.
Saygılar.

Cep telefonu gurusu
ugura
İleti Sayısı: 1.642

adamın kız arkadaşına aldığı L720'nin nerdeyse garantisi bitti, belki kız arkadaşından ayrıldı ama sorduğu soruya cevap yeni geliyor. 

son kullanma tarihi geçmiş soruları mezarından çıkarmak yerine, bu tip konulari bir bilgi kütüphanesi gibi, ayrı bir kategori altında toplamak ve daha kolay ulaşılabilir hale getirmek daha güzel olmaz mı? :smileywink:

The silence will fall
Ex-Moderator (Retired)
fatihcelik
İleti Sayısı: 422

Merhaba ugura :smileywink:,

Konu ile ilgili görüşleriniz için teşekkür ederiz. Sizlerinde bildiği üzere, Nokia Destek Forumları tüm dünyadaki Nokia ürün kullanıcılarının toplanma yeridir. Burada Nokia ürünleri ve Nokia hizmetleri hakkında konuşabilir, diğer Nokia kullanıcılarından yardım isteyebilir ve çözümler sağlayarak diğer kullanıcılara yardım edebilirsiniz. Nokia Destek Forum'u temelde kullanıcılar arası bir destek forumudur ve Nokia bu panolardaki tüm sorular için doğrudan müşteri desteği sağlamaz. Fakat bazı kullanıcılarımızın sorularının cevaplandırılması, aynı sorun ile karşılaşan diğer kullanıcılarımıza Nokia Destek Forum sayfası aracılığı ile çözüm iletebilmektir.

Keyifli forumlar dilerim. :thumbup:
Saygılar

Yeni kullanıcı
teksin3
İleti Sayısı: 2

türkiyede lumia telefonlarda ön kamerasi olanlar icin şebeke üzerinden görüntülü görüşme ne zaman yapılabilecek? Bu sorunun cevabini ya hic kimse bilmiyor yada lumialarda böyle bir imkan hicbir zaman olmayacak...hicbir yerde bu soruya cvp bulamadim
Kayıtlı kullanıcı
mehmetalifurkan

Ynt: lumıa 820 için video araması

Selam aynen arkadaşlara katılıyorum bence nokia dokunmatik telefolarda sınıfta kaldı ya arkadaşım nokıa lumia gibi modern bir telefonda nasıl olurda numara seçeneklerinde video görüşmesi olmaz afedersiniz bilmem neyi kırık N70 te N73 te bile var bundan dolayı nokıa ya -100 puan veriyorum yine başka bir sorun ekranda kutucuklar hala düz bir resimden ibaret neden 3 boyutlu değil neden arka plan resmi koyamıyoruz  neden hareketli temalar yok tema yöneticisi bile yok çok gelişmesi lazım çok ben pişman oldum aldığıma merak et merak et hüsran yakışmadı nokıa ya kullanıcılarını madur etmek skype nedir yaa kullanıcısı bile kalmadı artık hesabı ölmesin diye millet giriyor çıkıyor tmm hadi facebook a yapsın görüntülü konuşma oda kabulumuz ilk olarak numara aramanın yerini tutmaz ama illa ki skype nin kucağına atacak milleti microsoft un kınaları bunlar yakışmadı yakışmadı yakışmadı artık türkiyenin kendi akıllı telefonuunu sistemini kurma zamanı gelmiş te geçmiş kurtlalım şu sömürüden

Cep telefonu gurusu
ugura
İleti Sayısı: 1.642

Ynt: lumıa 820 için video araması

telefona 1000-2000 lira veriyoruz ama almadan önce bir iki saatlik bir araştırma yapma zahmetine bile girmiyoruz... satıcıya bile şu var mı, bu var mı diye sormadan, gözü kapalı aldıktan sonra şu yok, bu yok diye şikayet etmek pek bir işe yaramıyor maalesef...

The silence will fall
Katkıda Bulunan
ezeldenbiri
İleti Sayısı: 8

en büyük sıkıntı bu işte 3g olmaması

ben nokia lumia 820 aldım ne sevinçle fakat 3 g görüntülü arama yokmuş elimde kaldı bu telefon zararına olsada satacam artık

Katkıda Bulunan
ezeldenbiri

Ynt: en büyük sıkıntı bu işte 3g olmaması

3 g görüntülü arama olsaydı dehşet satış yapardı ben telefon bayisine üstüne basa basa söledım 3g görüntülü arama varmı yoksa bak benı bulaştırma yok olurmu dedı var başta skayp deseydı almazdım zaten bir defa düştük ama en kısa zamanda elimden çıkarmaya çalışacam artık 3g olmasa olurmu ya neymiş skayp kardeşim bende skayp olabilir ama karşımdakı adam skayp ne oldugunu biliyormu bilmeyeler var ya skayp kur yok internet paketi al tmm karşı tarafta aynısını yapsın ee başka derdimiz :smileyhappy:

Katkıda Bulunan
ezeldenbiri

Ynt: en büyük sıkıntı bu işte 3g olmaması

bence nokia hemen 3g görüntülü arama btonu eklemesi gerekiyor güncelleme ile sunması lazım yoksa çok kişinin şikayeti 3g dir
Kayıtlı kullanıcı
mefe2014

Ön kamerası olupta görüntülü konuşma yapamamak çok saçma . Moralim bozuldu:smileysad:((((((((((((((