Przeszukaj dyskusje:
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy chodzi o 
Wyszukiwanie zaawansowane...
Witamy na Forum pomocy technicznej Nokia- dyskusje! Tutaj możesz dzielić się poradami i wskazówkami z tysiącami innych użytkowników urządzeń Nokia z całego świata w języku polskim. Więcej informacji znajdziesz w naszych wskazówkach. Każdy może wyszukiwać dyskusje i czytać ich treść, ale jeśli chcesz publikować własne pytania i odpowiadać na pytania innych, musisz się zalogować za pośrednictwem konta Nokia. Jeśli jesteś tutaj po raz pierwszy, możesz wybrać pseudonim. Jeśli nie masz jeszcze konta Nokia, zarejestruj się.
Odpowiedz

lumia 800 - zune nie wykrywa telefonu

Zarejestrowany użytkownik
adim88

lumia 800 - zune nie wykrywa telefonu

Witam,

lumie 800 mam od dwóch tygodni, wszystko działa super ale od samego początku mam problem z podłączeniem się do komputera...  mam zainstalowany program zune ale jak podłączam telefon do komputera to nic się nie dzieje, telefon po prostu się ładuje... wchodziłem również w menedżera urządzeń ale tam również nic się nie dzieje, nic nie wyskakuje... port usb działa poprawnie bo z innymi urządzeniami nie ma problemu, windows vista ale instalowałem też zune na innym komputerze z windowsem xp i sprawa wygląda identycznie... telefon po prostu się ładuje a ze strony usb zero reakcji :smileysad: proszę o pomoc bo kompletnie nie wiem co robić, nigdzie nie mogę znaleźć rozwiązania, wydaje mi się że jest jakiś problem ze sterownikiem który powininen się uruchomić po podłączeniu telefonu do komputera ale nie wiem co mogę z tym fantem zrobić

bardzo proszę o jakąkolwiek pomoc

Użyj zwykłego tekstu.
Ex-Moderator (Retired)
DesiaP

Dot.: lumia 800 - zune nie wykrywa telefonu

Herj admin88

Prosimy zresetuj telefon i urządzenie i spóbuj ponownie. Urzyj innego portu USB lub kabla, czasami w tym tkwi kwestia. Odinstaluj Zune na komputerze i ponownie pobierz. Wymagany jest też Windows z akatualizacją 

Service Pack 2. Zapoznaj się z ponizszymi artykułami, będą ci przydatne odnośnie Zune i synchronizacji.

Pozdrawiam 

DesiaP

Nokia Lumia 2520 and 1520    Nokia Care App – In-Device Solutions    

Obserwuj nas na Twitterze Oglądaj filmiki Nokia

Użyj zwykłego tekstu.