Forum'da Ara:
Gelişmiş Arama...
Nokia Destek Forumu'na hoş geldiniz! Burada Türkçe olarak dünyadaki diğer binlerce Nokia kullanıcısı ile önerilerinizi ve ipuçlarını paylaşabilirsiniz. Çok sayıda Nokia çalışanı da tartışmaları izlemekte ve katılım göstermektedir, daha fazla bilgi için yönergelerimize bakın. Forumlarda herkes arama yapabilir ve forum gönderilerini okuyabilir ancak kendi sorunuzu yayınlamak veya başkalarına yanıt vermek için Nokia hesabınızla oturum açmanız yeterlidir. Buraya ilk kez geldiyseniz, sizi temsil edecek bir rumuz belirleyebilirsiniz. Henüz bir Nokia hesabınız yoksa lütfen kaydolun.
Yanıtla

Ynt: lumia 820 batarya

Danışman
lumia16
İleti Sayısı: 35
Kabul Edilen Çözüm

lumia 820 batarya

merhaba arkadaslar telefonumu alalı 1 ay falan oluyor bataryanın biraz gevşekliği vardı alırkende ancak kapagın içindeki destek sayesinde kapagı takınca bir problem olmuyordu fakat gecen gün fark ettim telefonu hafif sağa sola sallayınca batarya oynuyor bir zararı yok fakat neden böyle oldu anlayamadım  sesi duydukca sinirm bozuluyo bu kadar gevşek olması normal mi sizce sizin lumianızda öyle mi öğrenmek istedim şimdiden teşekkurler...

Not: telefonu hiç yere düşürmedim zaten düşürseydim ondan şüphelenecektim.

Lütfen düz metin kullanın.
Katkıda Bulunan
epamuk
İleti Sayısı: 6

iyi günler bahsettiğiniz problem neredeyse tüm 820lerde mevcuttur. sarjlı kapakların daha kaba olması nedeniyle bu kapakları kullananlar bu sesi duymadıklarını farklı platformlarda belirtilmiştir. aradaki bu farktan dolayı normal kapak tam sıkmamaktadır. ayrıca bu teknik bir soruna sebebiyet vermemektedir. bizzat bir 820 kullanıcısı olarak su ana kadar herhangi bir sorun teşkil etmedi bu sallantı
Danışman
lumia16
İleti Sayısı: 35

Merhaba bende muhtemelen şarjlı kapak düşünülerek böyle bişey yapılmıştır diye düşünmüştüm.benim içinde bir sorun çıkarmadı sadece merak etmiştim teşekkürler.