Forum'da Ara:
Gelişmiş Arama...
Nokia Destek Forumu'na hoş geldiniz! Burada Türkçe olarak dünyadaki diğer binlerce Nokia kullanıcısı ile önerilerinizi ve ipuçlarını paylaşabilirsiniz. Çok sayıda Nokia çalışanı da tartışmaları izlemekte ve katılım göstermektedir, daha fazla bilgi için yönergelerimize bakın. Forumlarda herkes arama yapabilir ve forum gönderilerini okuyabilir ancak kendi sorunuzu yayınlamak veya başkalarına yanıt vermek için Nokia hesabınızla oturum açmanız yeterlidir. Buraya ilk kez geldiyseniz, sizi temsil edecek bir rumuz belirleyebilirsiniz. Henüz bir Nokia hesabınız yoksa lütfen kaydolun.
Yanıtla

lumia 820 bluetooth ile mp3 gönderme problemi

Danışman
lumia16
İleti Sayısı: 35
Kabul Edilen Çözüm

lumia 820 bluetooth ile mp3 gönderme problemi

merhaba arkadaslar lumiada hergün bir eksiklik fark etmekteyim en çokta müziklerde telefonu aldıgımda ekolayzer dahi yoktu bir kac gun sonraki guncellemede o geldi bu seferde bluetooth ile müzik göndermek istedim malesef göndermek için bi seçenek yok ben mi bulamıyorum yoksa müzikleri göndermenin başka bir yolu varmı ? 

Lütfen düz metin kullanın.
Kayıtlı kullanıcı
mushakka
İleti Sayısı: 2

Ynt: lumia 820 bluetooth ile mp3 gönderme problemi

Bluetooth ile ilgili birçok sorun var. Bluetooth telefon adı değiştirilemiyor gördüğüm kadarıyla. Eski bir nokia model telefondan resim aktarımı yapılamıyor. Sebep nedir bilmiyorum. Ben resim ve her türlü içerik gönderebiliyorum ama lumia telefonuma içerik alamıyorum bluetoothla. 

Yeni kullanıcı
sinankesici
İleti Sayısı: 4

aynı problem bende de var. hatta diğer telefon kullanıcılar o kadar para verdin bunları bile yapamıyosun diyorlar. en kısa sürede ilgilenimesi istiyorum.

Danışman
heredot90
İleti Sayısı: 42

Arkadaşlar telefonun hafızasında ya da sd karttaki şarkılarınızı Bluetooth ile aktarmak için "Müzik+Videolar" dan Müziğim bölümüne gelip göndereceğiniz şarkının üstüne 1-2 saniye basılı tutun,çıkan menüden Bluetooth seçin o kadar... 😉
Bilge
OnurK
İleti Sayısı: 91

Bluetooth u açtıktan sonra Nokia müzik i açıyoruz ve paylaş diyoruz ve Bluetoothu seçiyoruz. Yardımcı olabilmişimdir inşallah.

Windows Phone 8 Nokia Lumia 920
Ailenin en asi çocuğu :smileyhappy:
Yeni kullanıcı
sinankesici
İleti Sayısı: 4

oldunuz arkadaşlar çok teşekkürler :smileyhappy:)

Uzman
sinangurer
İleti Sayısı: 23

Göndermek istediğiniz herşeyde arkadaşın dediği gibi basılı tutun seçenekler çıkar mailler skydrive bluetood mms sms ne hesabı açtınızsa onlar çıkar.

5800 , N9 , Lumia 820 , Lumia 920 = Nokia Manyağıyım :smileyhappy:
Kayıtlı kullanıcı
omax
İleti Sayısı: 2

Bnde 620 var dosya gondermede sorun olmuyor fakat dosya alamıyorum, karsı taraf gonderirken ekranda hata yazıyor ve cihazla aradaki bağlantıyı kaybettik diyor kısacası bluetoothla dosya alamıyorum .ne yapmam gerekiyor acaba?
Katkıda Bulunan
YusufBerkKuru
İleti Sayısı: 6

Evet arkadaşlar bu sıkıntıyı bende fark ettim tam gönderecekken bağlantı gidiyor,bulamıyor falan.Önce bluetooth'u açmanız gerekiyor falan filan bir sürü ıvırı zıvırı var.Her seferinde ordan oraya ordan oraya girerek yolluyorum.Güncellemede daha düzgün bişeyler gelmeli bence.Telefonda sıkıntılar olması normal,ama burdan bütün herkese sesleniyorum,Çevrenizde WP8 kullananlara sizde ulaştırın,elinizden geldiğince gördüğünüz hataları gelin bu sitelere destek sitelerine yazın.Yazın ki düzeltilsin.Gerek işletim sistemi,gerek ise Üretici firmalara yazın ki gelişsin bu işletim sistemi.Aksi halde Apple'ın kafasına göre yaptığı kabloların,kartların kölesi yada Android'in bağımlısı olacağız.

Kayıtlı kullanıcı
koyuncu
İleti Sayısı: 1

lımia 820 ile bluetooth olarak hiç bir gönderme yapamıyorum Bandırma'bulunan teknik yardım danışmakarıda başarılı olamadılar npkia olarak bunu güncellerseniz bu sorunu çözmüş olursunuz 

Ex-Moderator (Retired)
fatihcelik
İleti Sayısı: 422

Herkese merhaba,

1. Nokia Lumia 820 telefonunuz Bluetooth 3.0 versiyona sahiptir ve bu versiyonun altındaki telefonlarla eşleşmez.

2. Eşleştirme yapmak istediğiniz telefonun Bluetooth versiyonun uyumluğunu kontrol ediniz.

3. Eşleştirme ilgili versiyon uyumsuzluğu yoksa, mevcut olan Bluetooth eşleştirmelerini her iki telefondan da silip tekrar eşleştirmeyi deneyiniz.

4. Sorununuzun devam etmesi halinde telefonunuzu linkteki adımları uygulayarak yeniden başlatabilir veya sıfırlayabilirsiniz. Sıfırlama işlemini uygulamadan önce telefonunuzu yedekleyiniz. 

Teşekkürler.:smileyhappy:

Kayıtlı kullanıcı
MobilBey

"Bluetooth versiyon uyumsuzluğu" diye bir şey yoktur. Bluetooth özelliğindeki versiyon değişiklikleri, dosya aktarımındaki hızın, kapsama alanının değişikliklerini gösterir. Tüm versiyonlar birbirine dosya gönderebilir.
Cep telefonu gurusu
ugura
İleti Sayısı: 1.642

MobilBey yazdı:
"Bluetooth versiyon uyumsuzluğu" diye bir şey yoktur. Bluetooth özelliğindeki versiyon değişiklikleri, dosya aktarımındaki hızın, kapsama alanının değişikliklerini gösterir. Tüm versiyonlar birbirine dosya gönderebilir.

Tüm bluetooth versiyonları birbirine dosya gönderebilir ancak her iki tarafta da aynı dosya transfer protokolünü destekliyorsa. Bir cihazdaki bluetooth profili OBEX destekliyorsa ve diğer tarafta da sadece OPP varsa, bu iki cihaz arasında dosya gönderimi yapamayabilirsiniz. 

The silence will fall
Kayıtlı kullanıcı
yusuf68

Arkadaşlar bendede aynı problem var lumia 720  şarkının üzerine basılı tuttuğumda bluetooth seçeneği çıkmıyor çalma listesine ekle ve başlangıç ekranına sabitle seçeneği var yardım lütfen

yusuf
Cep telefonu Vizyoneri
thalion
İleti Sayısı: 768

@yusuf68  şarkının üzerine basılı tuttuğunuzda paylaş seçeneği çıkmıyorsa, şarkı DRM korumalı olabilir (yani paylaşılamaz) veya telefonunuzda paylaşım yapabileceğiniz herhangi bir araç veya hesap (eposta, bluetooth, sosyal medya vs.) aktif değildir.

Eğer dosya paylaşılabilecek bir dosya ise; önce Ayarlar'dan Bluetooth'u etkinleştirin, daha sonra şarkının üzerine basılı tutun, paylaşım seçeneği görüntülenecektir. 

Contributor of the month