Forum'da Ara:
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Gelişmiş Arama...
Nokia Destek Forumu'na hoş geldiniz! Burada Türkçe olarak dünyadaki diğer binlerce Nokia kullanıcısı ile önerilerinizi ve ipuçlarını paylaşabilirsiniz. Çok sayıda Nokia çalışanı da tartışmaları izlemekte ve katılım göstermektedir, daha fazla bilgi için yönergelerimize bakın. Forumlarda herkes arama yapabilir ve forum gönderilerini okuyabilir ancak kendi sorunuzu yayınlamak veya başkalarına yanıt vermek için Nokia hesabınızla oturum açmanız yeterlidir. Buraya ilk kez geldiyseniz, sizi temsil edecek bir rumuz belirleyebilirsiniz. Henüz bir Nokia hesabınız yoksa lütfen kaydolun.
Yanıtla

Ynt: lumia 820 müzik listesi problemi

Danışman
lumia16
İleti Sayısı: 35

lumia 820 müzik listesi problemi

merhaba arkadaslar benin yaklasık 5 gun önce aldım telefonumu aldıgımda hafıza kartım yoktu alana kadar telefon hafızasını kullandım ve müziklerimi attım buraya kadar sorun yok gecen gun hafıza kartı aldım telefondaki müzikleri pc yardımı ile hafıza kartıma tasıdım fakat bu işlemi yaptıktan sonra müzik listesinde her şarkıdan ikişer tane görünmekte anladıgım kadarıyla böyle olmasının sebebi buluta yedekleme olayı bunu nasıl düzeltebilirim bilginiz var mı ? 

Lütfen düz metin kullanın.
Danışman
lumia16

şimdi bu sorun sadece bende mi var yani arkadaslar ?

Ex-Moderator (Retired)
BuseT
İleti Sayısı: 78

Merhaba,

Cihazda; hem telefon hafızası hem de kart hafızası içerisinde aynı müzikler varsa her müzikten 2şer tane görebilirsiniz, ancak bu durum için hafıza kartınızı cihazdan çıkartıp, cihaz içindeki müzikleri tek tek silip hafıza kartınızı tekrar cihaza takmanız gerekmektedir.

Büyük olasılıkla müzikleriniz telefondan hafıza kartına taşınmamış, kopyalanmıştır. Belirttiğim işlemi yaptığınızda durum çözülecektir.

Çözülmediği takdirde  tarafımıza tekrar bilgilendirme sağlamanızı rica ediyorum. :smileywink:

Teşekkürler

Danışman
lumia16

merhaba dediklerinizi tabii ki yaptım ben zaten hafıza kartıma müzikleri direk taşıdım şuanda telefon hafızası bomboştur hafıza kartını cıkartınca muzik listem bomboş gozukmekte ancak hafıza kartımada baktıgım zaman bilgisayarımda tum muzikler normal hepsinden birer tane mevcut fakat telefona takınca telefonumda tum muzikler 5 er tane falan gozukmekte ve sadece isimleri fazla boyutları sıfır mb gozukmekte yani sadece bir goruntu kirliliği oluşmakta acaba bu sorunu telefonuma format atarak duzeltebilirmiyim yada baska bir yolu mevcutmu ? iyi çalışmalar kolay gelsin  

Bilge
OnurK
İleti Sayısı: 91

Eğer müzikleri düzenlemek için Tag programları kullandıysan bu sorun ortaya çıkabilir. 

Windows Phone 8 Nokia Lumia 920
Ailenin en asi çocuğu :smileyhappy:
Danışman
lumia16

HAYIR hiç bir program kullanmadım az önce hafıza kartımı cıkartıp takayım dedim bu sefer resimlerde müziklerde ikişer tane gozukmeye basladı sanırım sorun hafıza kartında hafıza kartımın markası sandisk ultra micro sd 16 gb fakat bu yeni cıkanlardan hani üzerinde android ve iphone için uyumlu yazanlardan sanırım bu hafıza kartı windows için uyumlu değil belkide bu yuzden boyledir çunku hadi muzikleri anladım resimler telefondan dolayı 2şer tane olamaz diye düşünüyorum 

Kayıtlı kullanıcı
ferit61
İleti Sayısı: 3

Merhaba arkadaşım,

Senin duruma benzer sorun bende de oldu ve oluyor. Hafıza kartım Lexar 16 GB class 10.

Bu cihaz her hafıza kartını desteklemiyor sanırım. Telefonu kapatıp açtığımda "SD kart problemi lütfen bilgisayara takıp bu sorunu düzeltmeye çalışın" gibi mesaj çıkıyor. Başka hafıza kartı denedim resimler çifter çifter olmaya başladı. Başka hafıza kartı denedim bu sefer resimler tamam ama videoların isimleri mp3 lerin isimleri ile karışmış. Bir türlü çözemedim hafıza kartı mı sorunlu yoksa cihaz mı ?

Umarım bu sorun hakkında detaylı ve çözüm getiren bir cevap gelir.

Kayıtlı kullanıcı
ferit61
İleti Sayısı: 3

Merhabalar tekrardan. Yok mu buna bir çözüm. Konuyu açan arkadaşım çözüm bulabildiniz mi?
Danışman
lumia16

merhaba arkadasım ben sorunu çözmek için çok arastırdım ama hiç bir sonuc bulamadım en sonunda her şeyi yedekleyip telefonu sıfırladım ve sorun nihayet çözüldü sanırım tek yol telefonu sıfırlamak çifter çifter gözükmesindeki sebep önceden telefon hafozasında olan bir şeyin aynısını hafıza kartına tasıdıgım için telefonda kalıntılar oluşmuş bunları temizlemek gerekiyor ama çok uzun zaman alcagından en kısa yolu telefonu sıfırlamaktır. zaten telefonu yedekleyince bir sorun olmuyor sıfırladıktan sonra otomatik geri yükleme yapıyor eksiksiz yani sana tavsiyem sıfırlaman baska çözümü yok gibi
Yeni kullanıcı
kompisseven
İleti Sayısı: 1

Ynt: lumia 820 video kayıt sorunu var

lumia 820 alalı 1 ay oldu hazıfa dolunca

SANDİSK 32 GB hafıza kart aldım

ilk zamanda video kayıt iyidi

sonra ne olduysa

video kayıtı bitirdigim zaman siyak ekran geliyor başka görüntü yok. muziklerde  calmadıgı cok şarkılar var

telefonu derest ledim hafıza kartını biçimledim ama halen aynı sorun yok

özelliklerde 64 gb kadar kullanma imkanı veriyor

nasıl ve hangi hafıza kartından kullanmam gerekiyor ?

Profesör
kunterkunt
İleti Sayısı: 374

bilgisayarınızda bir klasör oluşturun ve Windows Phone 8 programını kullanarak bu klasör ile müzikleri eşitleyin telefonla bilgisayar arasındaki bağlantıyı güvenli kaldır ile kaldırın telefondaki müzikleri silin klasördeki müzikleri isterseniz düzenleyin (Windows un sitesinde zune program var veya Windows Media Player ile yapın) daha sonra bu klasörü tekrar eşitleyin
(telefondaki dosyalar dosya ismiyle çağrılmazlar her dosyanın sayısal bir ismi vardır o yüzden bilgisayar üzerinden silinmez , yani telefonu kullanarak silin)
Contributor of the month