Forum'da Ara:
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Gelişmiş Arama...
Nokia Destek Forumu'na hoş geldiniz! Burada Türkçe olarak dünyadaki diğer binlerce Nokia kullanıcısı ile önerilerinizi ve ipuçlarını paylaşabilirsiniz. Çok sayıda Nokia çalışanı da tartışmaları izlemekte ve katılım göstermektedir, daha fazla bilgi için yönergelerimize bakın. Forumlarda herkes arama yapabilir ve forum gönderilerini okuyabilir ancak kendi sorunuzu yayınlamak veya başkalarına yanıt vermek için Nokia hesabınızla oturum açmanız yeterlidir. Buraya ilk kez geldiyseniz, sizi temsil edecek bir rumuz belirleyebilirsiniz. Henüz bir Nokia hesabınız yoksa lütfen kaydolun.
Yanıtla

Ynt: lumia 920 facebook resim gönderme???

Kayıtlı kullanıcı
cintrikus
İleti Sayısı: 4

lumia 920 facebook resim gönderme???

merhabalar lumia 920de facebookten resimli mesaj nasıl atıyoruz bileniniz varmı ?? resmi uygulamasında ve facepro uygulamasında böle bişi yok yada ben bulamadım resimli özel mesaj atmak istiyorum duvarına yollamak değil varsa bilginiz paylaşırsanız sevinirim.

Lütfen düz metin kullanın.
Uzman
antichess
İleti Sayısı: 12

Facebook for PC uygulamasını aratıp yükle .

Herşey normal bilgisayarda nasılsa oradada 3 mod olarak bulunuyor .(bilgisayar , dokunmatik ve basic)

Tekrar yapamazsan yaz yardımcı olmaya çalışırız . Bende onu kullanıyorum bilgisayar gibi aynı :smileyhappy:

Yardımcı olabildiysem yıldıza dokunur musunuz :smileyhappy:

Kayıtlı kullanıcı
cintrikus

malesef olmuyor sanırım telefonun tarayıcısında upload özelliği olmadığından bu dediğim yapılamıyor. nereye sorduysam bilmiyor yapanda yok zaten..

Bilge
cagatay
İleti Sayısı: 204

resme albümlerdenn girip paylaş dediğinde facebook seçeneği var mobile upload olarak görüntüleniyor facebook ta
;-)
Danışman
sinangurer
İleti Sayısı: 23

aynen farklı facebook kurmaya gerek yok video resim mp3 gibi herşeyi gerek facebook gerek mail gibi hesap açılan herşeyle yolluyor..
5800 , N9 , Lumia 820 , Lumia 920 = Nokia Manyağıyım :smileyhappy:
Kayıtlı kullanıcı
comehcametinefb
İleti Sayısı: 2

biri bana yardım etsin nasıl resimli mesaj yüklüyecem facebook a bu dedıklerınızı yaptı hıc bırı olmadı...
Moderator
frht
İleti Sayısı: 468

Merhaba,

Facebook uygulaması, özel mesajlarda resim göndermeyi desteklememektedir. Internet Explorer'ı kullanarak mesajınıza resim ekleyebilirsiniz. Lütfen aşağıdaki adımları takip ediniz.

1) Internet Explorer uygulamasını çalıştırıp, Daha Fazlası ... > Ayarlar'a dokunun.

2) Çerezlere izin ver seçeneğini seçtikten sonra Web sitesi tercihi olarak Masaüstü sürümü'nü seçin.

3) Internet Explorer ile www.facebook.com 'dan hesabınıza giriş yaptıktan sonra göndermek istediğiniz resim Facebook hesabınızda yüklü ise, resmin altındaki paylaş seçeneğine tıklayıp, açılan pencerede ki paylaş kısmını "Özel bir mesajda" olarak seçtikten sonra mesajınızı ekleyip, özel mesaj olarak yollayabilirsiniz.

4) Eğer telefonunuzdan bir resim göndermek istiyorsanız, göndermek istediğiniz resmin üstüne 3 saniye kadar basılı tutunuz ve açılan pencereden paylaş > Facebook > yükle'i seçerek resmi kendi duvarınızda paylaşmanız gerekmektedir.

Umarım yardımcı olabilmişimdir. :smileyhappy:

Nokia Lumia 2520 and 1520    Nokia Care App – In-Device Solutions    

Twitter’dan bizi takip edin Nokia videolarını izleyin

Kayıtlı kullanıcı
comehcametinefb
İleti Sayısı: 2

olmuyor olmuyor olmuyor...almak isteyen arkadaşlara kesinlikle tavsiye etmiyorum...iyi bi tlf degil anlamıyorum resmimi nasıl paylaşamam facebook ta en kötü android tlfonda bıle paylasıyorsun bunda yok..hepsini yukledım her facebook u denedim olmuyor....ayrıca yukledıgım parcalardan parça listesi yapamıyorum....

Katkıda Bulunan
ArdiaroS

Facebook zaten beta aşamasında şu an. Telefondaki resmi bilgisayara aktarıp facebooktan yine yollayabilirsiniz. Telefondan telefona transfer için viber, whatsapp vb. uygulamalar kullanabilirsininiz. Zaten bizim insanımız çözüm üretmeye değil hemen şikayet etmeye sorunu büyütmeye odaklı aynı telefonlardan bizlerde kullanıyoruz.