Przeszukaj dyskusje:
Wyszukiwanie zaawansowane...
Witamy na Forum pomocy technicznej Nokia- dyskusje! Tutaj możesz dzielić się poradami i wskazówkami z tysiącami innych użytkowników urządzeń Nokia z całego świata w języku polskim. Więcej informacji znajdziesz w naszych wskazówkach. Każdy może wyszukiwać dyskusje i czytać ich treść, ale jeśli chcesz publikować własne pytania i odpowiadać na pytania innych, musisz się zalogować za pośrednictwem konta Nokia. Jeśli jesteś tutaj po raz pierwszy, możesz wybrać pseudonim. Jeśli nie masz jeszcze konta Nokia, zarejestruj się.
Odpowiedz

Dot.: lumia 920 problem z audioteka.pl

Zarejestrowany użytkownik
arturodob

lumia 920 problem z audioteka.pl

Dzien dobry posiadam nokie lumie 920 zainstalowala mi się audioteka  aplikacja a pozniej chciałem pobrac książki z mojej polki i jest to nie możliwe proszę o pomoc i porade

Pozdrawiam i dziekuje

Artur laszczak

Użyj zwykłego tekstu.
Uczestnik
masta

Czesc,

Mam ten sam problem, to audioteka ma jakies problemy ze soba, dokladniej chodzi o to, ze blokuje sie konto aplikacji u nich i nie mozna pobrac nic na telefon, mimo ze w kazdej innej formie pobiera sie bez problemu.

Pisz do audioteki na wszelkie mozliwe sposoby podajac emaila na jaki zarejestrowales konto, tak jak ja to robie, ale nie kwapia sie pomagac bo czekam na odpowiedz juz dwa dni i nic a pobierac jak nie moglem tak nie moge:smileysad:

Użyj zwykłego tekstu.
Zarejestrowany użytkownik
arturodob

[ Edytowane ]

wlasnie pisalem trzy dni temu i kicha nik nic nie odpowiada to jest jakies dziwne innego kontaku z nimi nie masz przeciez przez to nie bede zmienial telefonu!

[Informacja moderatora] Post został edytowany. Usunęto treść niezgodną z warunkami korzystania z Forum Pomocy technicznej Nokia – dyskusje

Użyj zwykłego tekstu.
Uczestnik
masta

No to prawda, napisz jeszcze komentarz na ich stronie na facebooku, Ja to zrobiłem przynajmniej bedzie widac ze olewaja uzytkownikow.

Użyj zwykłego tekstu.