Forum'da Ara:
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Gelişmiş Arama...
Nokia Destek Forumu'na hoş geldiniz! Burada Türkçe olarak dünyadaki diğer binlerce Nokia kullanıcısı ile önerilerinizi ve ipuçlarını paylaşabilirsiniz. Çok sayıda Nokia çalışanı da tartışmaları izlemekte ve katılım göstermektedir, daha fazla bilgi için yönergelerimize bakın. Forumlarda herkes arama yapabilir ve forum gönderilerini okuyabilir ancak kendi sorunuzu yayınlamak veya başkalarına yanıt vermek için Nokia hesabınızla oturum açmanız yeterlidir. Buraya ilk kez geldiyseniz, sizi temsil edecek bir rumuz belirleyebilirsiniz. Henüz bir Nokia hesabınız yoksa lütfen kaydolun.
Yanıtla

Ynt: lumiadan işletim sistemini kaldırmak.

Yeni kullanıcı
ilyasakpinar
İleti Sayısı: 4

lumiadan işletim sistemini kaldırmak.

Lumianın işletim sistemi kaldırılarak yerine başka bir işletim sistemi kurmak mümkün mü?
Lütfen düz metin kullanın.
Danışman
marin35
İleti Sayısı: 57

Mümkün değil. Zaten Lumia'nın özelliği Windows phone olması.Telefon bu yüzden çok satıyor.
Yeni kullanıcı
ilyasakpinar
İleti Sayısı: 4

Çok mu satıyor? Pazar payı nedir? Ben aldım ve gördüğüm kadarıyla her alan da pişman. Benim gibi mecburiyetten kullanıyor. E7nin menusu bile daha iyi -ki E7'den memnun olduğum için aldım bunu. Format atıp E7 ya da muadili bir sistem yükleyemez miyiz?
Danışman
mağdur
İleti Sayısı: 62

Ne çok satması, asıl bu telefonda android yüklü olsaydı, nokia o zaman görürdü satış patlamasını. WP8 bir skandaldır. 820 Telefonumun 8 GB hafızası doldu ve telefon bitti. Kendi özel dosyalarım olan power point sunumlarımı, excel sayfalarımı, pdf dökümanlarını bile SD kart'a kopyalayamıyorum. Hatta bilgisayardan SD karta kopyaladığım bu dosyalarımı bile telefonda açamıyorum. Hani nerede Office Uygulaması, PDF gösterme uygulaması ?  Neden özel dosyalarımı telefon içine kopyalamak zorundayım ? Ne umutlarla almıştım bu telefonu. Tam bir fiyasko. Böyle donanıma, bu işletim sistemi seçimi. Yazık olmuş.

Katkıda Bulunan
kemal1984
İleti Sayısı: 7

BENCE DE TAM BİR FİYASKO ÇOĞU İNSAN KULLANMAK ZORUNDA KALDIĞINDAN KULLANIYOR.SONU DA NOKİA 808 GİBİ OLACAK