Forum'da Ara:
Gelişmiş Arama...
Nokia Destek Forumu'na hoş geldiniz! Burada Türkçe olarak dünyadaki diğer binlerce Nokia kullanıcısı ile önerilerinizi ve ipuçlarını paylaşabilirsiniz. Çok sayıda Nokia çalışanı da tartışmaları izlemekte ve katılım göstermektedir, daha fazla bilgi için yönergelerimize bakın. Forumlarda herkes arama yapabilir ve forum gönderilerini okuyabilir ancak kendi sorunuzu yayınlamak veya başkalarına yanıt vermek için Nokia hesabınızla oturum açmanız yeterlidir. Buraya ilk kez geldiyseniz, sizi temsil edecek bir rumuz belirleyebilirsiniz. Henüz bir Nokia hesabınız yoksa lütfen kaydolun.
Yanıtla

Ynt: mesaj atamıyorum

Uzman
Cihangir
İleti Sayısı: 40

mesaj atamıyorum

520 war.Kimseye mesaj atamıyorum.
Lütfen düz metin kullanın.
Danışman
faruksio
İleti Sayısı: 63

Diğer işlemler oluyor mu
Cihangir
İleti Sayısı: 40

[ Düzenlendi ]

ne gibi işlemler ? sadece mesaj atamıyorum.

Ex-Moderator (Retired)
fatihcelik
İleti Sayısı: 422

[ Düzenlendi ]

Merhaba Cihangir,

Nokia Lumia 520 telefonunuz ile mesaj göndermek için;
1. Giriş ekranında, Mesajlar'a dokunun.
2. Ekranın sağ alt köşesinde yer alan 3 noktaya (...) dokunun.
3. Ayarlar öğesini seçin.
4. SMS merkezi numarası öğesine dokunun.
5. Mesaj merkezi numarasını ekleyinveya düzenleyin ve Kaydet öğesine dokunun.

NOT : Servis sağlayıcınıza bağlı olarak, telefonu SIM kart takılıyken açtığınızda SMS ayarları aygıtınızda otomatik olarak oluşturulmuş olabilir. Telefonunuz SIM karttaki ayarları alır ve herhangi bir işlem gerekmez. Alternatif olarak, servis sağlayıcınızdan bir yapılandırma mesajı alarak bu mesajı açıp ayarları kaydedebilirsiniz.

Yukarıda verilen ayarlarınızı telefonunuz üzerinden kontrol ediniz ve sonuçlarınızı yeniden bizimle paylaşınız.

Saygılar.