Przeszukaj dyskusje:
Wyszukiwanie zaawansowane...
Witamy na Forum pomocy technicznej Nokia- dyskusje! Tutaj możesz dzielić się poradami i wskazówkami z tysiącami innych użytkowników urządzeń Nokia z całego świata w języku polskim. Więcej informacji znajdziesz w naszych wskazówkach. Każdy może wyszukiwać dyskusje i czytać ich treść, ale jeśli chcesz publikować własne pytania i odpowiadać na pytania innych, musisz się zalogować za pośrednictwem konta Nokia. Jeśli jesteś tutaj po raz pierwszy, możesz wybrać pseudonim. Jeśli nie masz jeszcze konta Nokia, zarejestruj się.
Odpowiedz

może i banalne ale jak wyczyścic przeglądarkę (IE)...

Doradca
tmpv
Zaakceptowane rozwiązanie

może i banalne ale jak wyczyścic przeglądarkę (IE) pod windows phone 8? ;) (L920)

..pół godziny grzebię w ustawieniach IE i nigdzie nie widzę "usuń stronę z ulubionych" a także "zmień stronę startową" (przyczepiło się jakieś dziadostwo które otwiera się na "dzień dobry") :smileywink:

Możliwość konfiguracji tak uboga że nic nie przychodzi mi do głowy, jest tylko "wyczyść historię przeglądania", ale to oczywiście nic nie daje. :smileywink: Wie ktoś może jak dokonać obu powyższych czynności?

Użyj zwykłego tekstu.
Profesor
Gagman

Dot.: może i banalne ale jak wyczyścic przeglądarkę (IE) pod windows phone 8? ;) (L920)

... > ulubione > przytrzymaj, pojawi sie opcja edytuj/usuń

a strony startowej nie zmienisz, bo takowej nie ma

Gwiazdka Kudo i Zaakceptuj jako rozwiązanie  to całkiem fajne opcje tego forum :thumbup:
Użyj zwykłego tekstu.
Doradca
tmpv

Dot.: może i banalne ale jak wyczyścic przeglądarkę (IE) pod windows phone 8? ;) (L920)

Dzięki :smileywink: tak proste że ... aż na to nie wpadłem..... (wstyd się przyznać)

czyli zawsze "na dzień dobry" otwiera ostatnio używaną stronę i nie idzie tego zmienić? :smileywink:

Użyj zwykłego tekstu.
Zaawansowany
T_PL

Z ulubionymi - jak Gagman napisał - wystarczy przytrzymać i wybrać "edytuj" lub "usuń" (zarówno w czystym "Apollo", jak i z aktualizacją "Portico" jest tak samo).

O stronie startowej też nic mi nie wiadomo. To, co "uczepiło się", to ostatnio odwiedzona strona pewnie. Wystarczy rozwinąć menu i zamknąć kartę, przed zamknięciem przeglądarki. Wtedy ruszy na czysto.

Użyj zwykłego tekstu.