Przeszukaj dyskusje:
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy chodzi o 
Wyszukiwanie zaawansowane...
Witamy na Forum pomocy technicznej Nokia- dyskusje! Tutaj możesz dzielić się poradami i wskazówkami z tysiącami innych użytkowników urządzeń Nokia z całego świata w języku polskim. Więcej informacji znajdziesz w naszych wskazówkach. Każdy może wyszukiwać dyskusje i czytać ich treść, ale jeśli chcesz publikować własne pytania i odpowiadać na pytania innych, musisz się zalogować za pośrednictwem konta Nokia. Jeśli jesteś tutaj po raz pierwszy, możesz wybrać pseudonim. Jeśli nie masz jeszcze konta Nokia, zarejestruj się.
Odpowiedz

nokia lumia 510 zdjęcia i muzyka

Zarejestrowany użytkownik
tusia1135

nokia lumia 510 zdjęcia i muzyka

mam pytanie jak dodać zdjecie do kontaktu w noki lumi 510? jak ustawic pobraną muzykę jako dzwonek. zgrałam kilka piosenek ale nie mogę ich uzyc jako sygnał dzwonka.

Użyj zwykłego tekstu.
Zaawansowany
MikolajczykM

Dot.: nokia lumia 510 zdjęcia i muzyka

tusia1135, Windows Phone ma ograniczenia (typu długość trwania) co do dzwonków dzięki czemu w ustawieniach na liście dzwonków nie znajdzie się cała masa naszej muzyki. Nokia wydała aplikację "Zrób dzwonek" ale z tego co widzę to ona jest kompatybilna tylko z Windows Phone 8. Natomiast Lumia 510 działa na WP ale w wersji 7.5 albo 7.8. Dlatego użyj jakiegoś zamiennika, np. "Ringtone Factory" (wydawca: Fisher Developing). Aplikację znajdziesz w sklepie i dzięki niej wytnierz fragment z piosenki jako dzwonek.

Beta Opery mini dla Windows Phone
Testuję wersję beta Windows Phone 8.1 Update 1 wraz z Nokia Lumia 620.
Chcesz podziękować? Skorzystaj z punktów KUDO (prawy dolny róg posta).
Użyj zwykłego tekstu.
Zarejestrowany użytkownik
tusia1135

a jak dodac zdjecie do kontaktu? dziwi mnie ze taki telefon a ma takie ogrraniczenia.

Użyj zwykłego tekstu.
Zaawansowany
MikolajczykM

tusia1135, specjalnie nie odpowiadałem na to pytanie bo nie miałem telefonu z Windows Phone w wersji 7.5 albo 7.8. Mam Lumię 620, która działa na ósmej edycji. Tam wykonujemy to w taki sposób:

Kontakty >> [wybrać kontakt] >> Edytuj [przycisk na dolnej belce] >> Kafelek "Dodaj zdjęcie".

Tylko, że wiesz, tak jest w WP 8 a wersje 7.5 i 7.8 to trochę inna bajka :smileywink:

Beta Opery mini dla Windows Phone
Testuję wersję beta Windows Phone 8.1 Update 1 wraz z Nokia Lumia 620.
Chcesz podziękować? Skorzystaj z punktów KUDO (prawy dolny róg posta).
Użyj zwykłego tekstu.
Moderator
Istria

Witaj tusia1135,

Dziękujemy za Twoje pytania.

Klikając w ten link dowiesz się jak możesz ustawić własny dzwonek w Twojej Lumii 510.

Tutaj natomiast znajdziesz informację w jaki sposób dodać zdjęcie do kontaktu.

W razie dodatkowych pytań nie wahaj się do nas napisać ponownie:thumbup:

Serdecznie pozdrawiam,

Istria

Nokia Lumia 2520 and 1520    Nokia Care App – In-Device Solutions    

Obserwuj nas na Twitterze Oglądaj filmiki Nokia

Użyj zwykłego tekstu.