Przeszukaj dyskusje:
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy chodzi o 
Wyszukiwanie zaawansowane...
Witamy na Forum pomocy technicznej Nokia- dyskusje! Tutaj możesz dzielić się poradami i wskazówkami z tysiącami innych użytkowników urządzeń Nokia z całego świata w języku polskim. Więcej informacji znajdziesz w naszych wskazówkach. Każdy może wyszukiwać dyskusje i czytać ich treść, ale jeśli chcesz publikować własne pytania i odpowiadać na pytania innych, musisz się zalogować za pośrednictwem konta Nokia. Jeśli jesteś tutaj po raz pierwszy, możesz wybrać pseudonim. Jeśli nie masz jeszcze konta Nokia, zarejestruj się.
Odpowiedz

Dot.: "Portico" dla Lumii 820 i 920 nadchodzi :)

Profesor
Gagman

"Portico" dla Lumii 820 i 920 nadchodzi :)

Link:

http://discussions.nokia.com/t5/Software-Updates/Information-for-customers-with-Nokia-Lumia-820-and-...

a na serwerach Nokii już jest dla wszystkich polskich operatorów :smileywink:

Gwiazdka Kudo i Zaakceptuj jako rozwiązanie  to całkiem fajne opcje tego forum :thumbup:
Użyj zwykłego tekstu.
Nowy użytkownik
LuqueWhite

Posiadam tą wersję na swojej lumii 820, system wydaje się być bardziej responsywny, działa troszeczkę szybciej. Duży plus za poprawę aparatu, dużo szybciej łapie ostrość, zdjęcia są minimalnie lepsze.

Użyj zwykłego tekstu.
Profesor
Gagman

Ja na 920ce ma Country Variant Poland od kilku tygodni, ale ciekawi mnie co jest w wersji Portico Orange dla tego modelu, bo taki brand miałem przy zakupie

Gwiazdka Kudo i Zaakceptuj jako rozwiązanie  to całkiem fajne opcje tego forum :thumbup:
Użyj zwykłego tekstu.
Zaawansowany
T_PL

Gagman napisał:

"Portico" dla Lumii 820 i 920 nadchodzi

Czy oby napewno?

Polecam artykuł, wedle którego to zagranie na angielskim forum Nokii jest na miarę mistrza trollowania :smileywink:

http://www.wpcentral.com/nokia-has-not-begun-portico-update-920

I kto ma rację? Świat zaczyna się śmiać. A zwłaszcza trole :smileywink: Żerują na zniecierpliwieniu.

Zapewne nadal łatają amerykańskie modele z innym pasmem. Nasze są chyba wciąż zakolejkowane na luty. Co nie zmienia faktu, że soft serwisowy pozwala wgrać wszsytkie wersje w naszym kraju. Jednak aktualizacja zdalna, z poziomu telefonu, jak twórcy systemu przewidzieli, nadal nie jest u nas dostępna. Pożyjemy, zobaczymy. Ja jeszcze jestem cierpliwy i czekam na OTA, zamiast wgrywać samodzielnie. Może dotrwam :smileyhappy:

Użyj zwykłego tekstu.
Profesor
Gagman

no tak, zmylił mnie tym wpisem na forum.

a na OTA zyskujesz tylko tyle, że wszystkiego od nowa ustawiać i instalowac nie musisz. IMHO lepiej mieć juz teraz wifi działające non stop i kilka innych ulepszeń niż czekać na oficjalny update :smileywink:

Użyj zwykłego tekstu.
Profesor
Gagman

Pojawiła się nowa wersja oprogramowania 1232.5957.1308.xxxx co prawda jeszcze nie oficjalnie, ale miło byłoby gdybyśmy sie dowiedzieli co konkretnie zmienione/dodane zostało :smileywink:

Użyj zwykłego tekstu.
Wizjoner komórek
nismonet

Dodano aplikację kontrola pamięci oraz poprawiono jakość zdjęć. To taki nieoficjalny changelog.

Użyj zwykłego tekstu.