Forum'da Ara:
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Gelişmiş Arama...
Nokia Destek Forumu'na hoş geldiniz! Burada Türkçe olarak dünyadaki diğer binlerce Nokia kullanıcısı ile önerilerinizi ve ipuçlarını paylaşabilirsiniz. Çok sayıda Nokia çalışanı da tartışmaları izlemekte ve katılım göstermektedir, daha fazla bilgi için yönergelerimize bakın. Forumlarda herkes arama yapabilir ve forum gönderilerini okuyabilir ancak kendi sorunuzu yayınlamak veya başkalarına yanıt vermek için Nokia hesabınızla oturum açmanız yeterlidir. Buraya ilk kez geldiyseniz, sizi temsil edecek bir rumuz belirleyebilirsiniz. Henüz bir Nokia hesabınız yoksa lütfen kaydolun.
Yanıtla

ses sorunu

Danışman
TugceTurk
İleti Sayısı: 25
Kabul Edilen Çözüm

ses sorunu

Lumia 520 de yeni ortaya çıkan bir sorunum var muzik dinlerken ses kısma ya da açma yapılamıyor bir değiişiklik olmuyor ses düzeyi değişmiyor.yardım edebilirseniz sevinirim
Lütfen düz metin kullanın.
Profesör
kunterkunt
İleti Sayısı: 378

Ynt: ses sorunu

son birkaç gündür bende de meydana gelmeye başladı l925 kesin bir çözüm bulamadım ama muzik programını kapatıp açınca düzeliyor bende çok garip bir hata
Contributor of the month
Bilge
KIZILIRMAK
İleti Sayısı: 268

Merhaba

Benim de başıma geldi telefonu formatlayınca düzeldi. Geçici bir sorun bu. 

Sesi ayarladıktan sonra müziği açmanızı öneririm

6630,E52,N8,E7,N9,L800,L920 Elçisi.

Yardımcı olabildiysem yıldıza dokunabilir misiniz =)
Bilge
OnurK
İleti Sayısı: 91

Önceden benimde başıma gelmişti video izledikten sonra müziğin sesi değişmiyordu telefonu açıp kapayınca düzeliyor.
Windows Phone 8 Nokia Lumia 920
Ailenin en asi çocuğu :smileyhappy:
Katkıda Bulunan
ummu07han
İleti Sayısı: 3

iyi de bende ses arttırma ses azaltma için ayarlar kısmında sese gittim orada da bir ayar seçeneği yok, müzk dosyalarını çalarken de bir seçenek yok, nerede bu seçenek çıkacak arkadaşlar, yoksa kurulumda mı hata yaptılar alırken ?
Bilge
KIZILIRMAK
İleti Sayısı: 268

Ses ayarından kastım sesi ses alçat / yükselt butonuyla ayarlayın.

Kurulumla bir ilgisi bulunmuyor

6630,E52,N8,E7,N9,L800,L920 Elçisi.

Yardımcı olabildiysem yıldıza dokunabilir misiniz =)
Danışman
TugceTurk
İleti Sayısı: 25

Ben sorunu buraya yazmadan once dediğiniz şeylerin hepsini denemiştim en son artık kızılırmak ın da dediği gibi sesi ayarlayıp oyle açıyodum müziği ama değiştirmem gerekiyor yukseltmek ya da alçaltmak ,şimdilik duzeldi gibi galiba hiçbir şey denemeden eski haline döndü. Teşekkurler