Forum'da Ara:
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Gelişmiş Arama...
Nokia Destek Forumu'na hoş geldiniz! Burada Türkçe olarak dünyadaki diğer binlerce Nokia kullanıcısı ile önerilerinizi ve ipuçlarını paylaşabilirsiniz. Çok sayıda Nokia çalışanı da tartışmaları izlemekte ve katılım göstermektedir, daha fazla bilgi için yönergelerimize bakın. Forumlarda herkes arama yapabilir ve forum gönderilerini okuyabilir ancak kendi sorunuzu yayınlamak veya başkalarına yanıt vermek için Nokia hesabınızla oturum açmanız yeterlidir. Buraya ilk kez geldiyseniz, sizi temsil edecek bir rumuz belirleyebilirsiniz. Henüz bir Nokia hesabınız yoksa lütfen kaydolun.
Yanıtla

Ynt: telefonumu bul özelliği?

Kayıtlı kullanıcı
cintrikus
İleti Sayısı: 4

telefonumu bul özelliği?

ayarlardan telefonumu bul özelliğine girince sadece açık/kapalı ayarımı var yoksa seçmeli iki ayarmı var? bazı telefonlar farklı sanırsam ve forumda bi arkadaş güncelleme almasıda bununla alakalı olduğunu söyledi yardımcı olursanız sevinirim uğraşıcam yoksa bu telefonla? mesela bende sadece açık/kapalı ayarı var ve güncelleme almadım daha? L920 kullanıyorum. ayrıca siteden girip telefonumu bul dediğim zaman herhangi bir işlev yok ama çaldırma düzgün çalışıyor. 

Lütfen düz metin kullanın.
Danışman
marin35
İleti Sayısı: 57

L820 Sadece açık/kapalı ayarı var.
Bilge
OnurK
İleti Sayısı: 91

Telefonumu bul özelliği tam olarak Türkiyeye destek vermemektedir. Sadece çaldırma ve kilitleme özelliği mevcuttur.

Windows Phone 8 Nokia Lumia 920
Ailenin en asi çocuğu :smileyhappy:
Kayıtlı kullanıcı
cintrikus
İleti Sayısı: 4

iyide çalışan arkadaşlar var bende o yüzden takıldım zaten?

Ex-Moderator (Retired)
CagatayS
İleti Sayısı: 21

Merhaba cintrikus,

Telefonunuzdan bulunan "telefonumu bul" özelliği ile henüz güncelleme alamama arasında direk bir bağlantı bulunmuyor. Güncellemeler ürün kodlarına göre bölge bölge yayınlanıyor ve şu anda Türkiye için de bu güncelleme yayınlanmaya başladı. Kısa bir süre içinde bu güncellemeyi alacağınızı düşünüyorum.

Telefonumu bul özelliği henüz Türkiye'ye tam olarak entegre olmuş durumda değil. Fakat bu özelliği kullanmak isterseniz yapmanız gereken işlem; cihazınızda telefonumu bul bölümü açıldıktan sonra, cihazınızın bölge ayarlarını değiştirip, aynı bölge ayarlarını windowsphone.com adresine de girmek olacaktır.

Örnek olarak, cihazınızda Ayarlar>Dil+Bölge>Ülke/Bölge ve Bögesel Biçim bölümlerini Kanada olarak değiştirebilir ve daha sonra windowsphone.com sitesinde sayfanın en altında bulunan "Türkiye(Türkçe)" yazan bölüme girip bu websitesini de Kanada olarak seçebilirsiniz. Böylece siteye Microsoft hesabınızla giriş yapıp "telefonumu bul" özelliğini kullanarak cihazınızın yerini harita üzerinde tam olarak görebilirsiniz. 

Yeni kullanıcı
mahmut52
İleti Sayısı: 1

LUMİA TELEFONUMUN YERİNİ BULMA

[ Düzenlendi ]

ARKADAŞLAR ACİL YARDIM EDİN LUMİA TELEFONUN NERDE OLDUĞUNU NASIL ÖĞRENİRİZ TELEFONDAN YADA PC DEN NASIL TAKİP EDERİZ ? ÖNCEDEN HARİTADAN BİRBİRİNİ BULMA VARDI LUMİA TELEFONLAR YENİ ÇIKTIĞI İÇİN FAZLA BİLGİM YOK, LUTFEN YARDIM EDİN 

Danışman
ultrSercan07
İleti Sayısı: 70

Ynt: LUMİA TELEFONUMUN YERİNİ BULMA

Ayarlar / Telefonumu Bul - AÇIK  yap .

http://www.windowsphone.com/tr-tr burdan inceleyebilirsin

delag
İleti Sayısı: 1

Ben neler yaptıysam bir türlü harita üzerinde göremedim. konum değiştirdim aynı konumdan pcden bağlandım olmadı sıkıntı bendemi acaba

Danışman
33263326
İleti Sayısı: 49

Yok kardeşim bence sorun lumialarda.Bir şeyi düzgün ise bir şeyi sorunlu.
Uzman
semihyldrm
İleti Sayısı: 26

telefonunda konum kapalı olabilir mi?

Merhaba! Kişisel blog adresimi ziyaret etmek ister misiniz? O zaman profilime girmen gerek çünkü blog adresimi buraya yazmam yasak.
@SemihYILDIRIMTR