Forum'da Ara:
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Gelişmiş Arama...
Nokia Destek Forumu'na hoş geldiniz! Burada Türkçe olarak dünyadaki diğer binlerce Nokia kullanıcısı ile önerilerinizi ve ipuçlarını paylaşabilirsiniz. Çok sayıda Nokia çalışanı da tartışmaları izlemekte ve katılım göstermektedir, daha fazla bilgi için yönergelerimize bakın. Forumlarda herkes arama yapabilir ve forum gönderilerini okuyabilir ancak kendi sorunuzu yayınlamak veya başkalarına yanıt vermek için Nokia hesabınızla oturum açmanız yeterlidir. Buraya ilk kez geldiyseniz, sizi temsil edecek bir rumuz belirleyebilirsiniz. Henüz bir Nokia hesabınız yoksa lütfen kaydolun.
Yanıtla

Ynt: suite kendi kendine kapanıyor

Yeni kullanıcı
yelko
İleti Sayısı: 3

suite kendi kendine kapanıyor

Selam...

Telefonu aldığımda Ovi suite yükledim ve sorunsuz kullandım. 

sonra açılırken kendi kendine kapanmaya başladı.

Bir az araştırınca Ovi Suite'in kapatıldığını öğrendim ve buna bağlayıp üzerine düşmedim.

Bir kaç gün önce Nokia Suite yükledim. Ancak aynı sorunun devam ettiğini gördüm.

Ovi Suite ile ilgili her şeyi temizledim. Nokia Suite'i tekrar kurdum. Ama olmuyor.

Telefon bağlı iken ya da bağlı değilken, programı açınca normal bir şekilde açılmaya başlıyor.

Telefon bağlı ise telefonu bulduktan sonra, bağlı değil ise açılırken bir yerden sonra kendi kendine

kapanıyor.

Ne yapmam gerektiği konusunda yardım rica ediyorum. 

(telefon bilgilerim: C3-00 / V 08.70 / 29-07-11 / RM-614 / Variant:255.02 / Virtual Variant: no)

(windows: Vista Home Premium Service Pack 1)

Lütfen düz metin kullanın.
Ex-Moderator (Retired)
BuseT
İleti Sayısı: 78

Selam

Nokia Suite 3.6 versiyonu Nokia.com.tr adresinde, Destek bölümünden tekrar yüklemenizi rica ediyorum, ancak buna rağmen aynı hatayı verirse farklı bir bilgisayara Nokia Suite yükleyip o şekilde kontrol etmeniz gerekmektedir, belirttiğiniz durum Nokia Suite üzerinden mi yoksa bilgisayar üzerinden mi bu şekilde anlayabiliriz.

Farklı bilgisayarda da aynı durum söz konusu olduğu takdirde tarafımıza tekrar bilgilendirme sağlayabilirsiniz.

Teşekkurler :smileyhappy:

Yeni kullanıcı
yelko

Başka bilgisayarda sorun yok.

Benim bilgisayarımda program belirli bir süre sonra kendi kendine kapanıyor.

Kullanılır hale kadar gelemiyor.

Araç çubuğunda ikonu kalıyor. Ancak ikonun üzerine gelince o da yok oluyor. 

Bir kaç kere tüm bileşenlerini kaldırıp, temizlik yapıp yeniden kurdum ancak sonuç değişmedi.

Ex-Moderator (Retired)
BuseT

Belirttiğiniz bilgiye göre durum Nokia Suite proğramından değil bilgisayarınızdan kaynaklanmakta, ancak bunun için yapılabilecek bir kaç farklı adım bulunmakta:

• Öncelikle bilgisayarınızın işletim sistemi Windows (Vista, Wp7, Wp8, Xp... vb) olmalıdır.
  • Bilgisayarınızdaki güvenlik duvarını kaldırabilirsiniz.
  • Varsa Anti-virüs programınızı pasif hale getirebilirsiniz.

Bu işlemleri yapıp tekrar site üzerinden yükleme yapmayı deneyin, ancak bunlara rağmen olmaz ise bilgisayarınızın mevcut olan sürücülerini tekrar yüklemenizi rica ediyorum

Yeni kullanıcı
yelko

Windows Vista, yazmıştım.

Diğerleri işe yaramıyor.

Ex-Moderator (Retired)
BuseT

Denediğiniz farklı bilgisayarın da işletim sistemi vista mıdır?

Eğer vista ise bilgisayarınızın mevcut işletim sisteminde bir problem vardır işletim sistemini tekrar kurabilir yada farklı bir işletim sistemi deneyebilirisiniz.

Bununla alakalı farklı bir yöntem bulunmamaktadır.