Przeszukaj dyskusje:

Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy chodzi o 
Wyszukiwanie zaawansowane...
Witamy w naszej społeczności! Tutaj możesz dzielić się poradami i wskazówkami z tysiącami innych użytkowników urządzeń mobilnych Microsoft z całego świata w języku polskim. Więcej informacji znajdziesz w naszych wskazówkach. Każdy może wyszukiwać dyskusje i czytać ich treść, ale jeśli chcesz publikować własne pytania i odpowiadać na pytania innych, musisz się zalogować za pośrednictwem konta. Jeśli jesteś tutaj po raz pierwszy, możesz wybrać pseudonim. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.
Odpowiedz

Sterownik RM-825 Nokia Lumia 820

Nowy użytkownik
Nucy

Sterownik RM-825 Nokia Lumia 820

Witam

Szukam Sterownika RM-825 na Nokie Lumie 820.

Użyj zwykłego tekstu.
Profesor
MikolajczykM

Dot.: Sterownik RM-825 Nokia Lumia 820

Nucy, możesz napisać konkretniej o co chodzi? Wybacz ale nie rozumiem Cię. RM-825 to oznaczenie modelu Lumia 820.

Beta Opery mini dla Windows Phone
Testuję wersję beta Windows Phone 8.1 Update 1 wraz z Nokia Lumia 620.
Chcesz podziękować? Skorzystaj z punktów KUDO (prawy dolny róg posta).
Użyj zwykłego tekstu.
Nowy użytkownik
Nucy

[ Edytowane ]

Po podłączeniu telefonu nie wykrywa mi Programu Zune brak Sterownika RM-825 którego potrzebuje pobrac sterownik aby program Zune wykrywał moj telefon.

Użyj zwykłego tekstu.
Wizjoner komórek
m3ryl

ten temat powinien Ci pomoc; http://discussions.nokia.com/t5/Oprogramowanie-dla-komputer%C3%B3w-PC/Nokia-Lumia-720-brak-sterownik...
uważasz,że mój wpis Ci ''pomógł'' kliknij gwiazdkę -- KUDO --
Użyj zwykłego tekstu.
Doradca
tligeza

[ Edytowane ]

Przecież Zune nie wykrywa Lumii 820. Telefon powinien być widoczny w oknie Komputer zaraz obok dysków twardych.

Tu masz Link do aplikacji obsługujacej twój telefon: http://www.windowsphone.com/pl-pl/how-to/wp8/windows-phone-app-for-desktop

Użyj zwykłego tekstu.
Ekspert Techniczny
GeexBox

Aplikazja Zune nie jest przeznaczona do Twojego telefonu. Zune obsługuje Lumie z systemem Windows Phone 7.x natomiast w Lumia 820 jest system Windows Phone 8. Telefon po podłaczeniu powinien być widziany w komputerze jako urządzenie Windows Phone w oknie eksploratora pod dyskami twardymi. Pozdrawiam.

Posiadam Lumie 920 i 820 oraz niezawodną N8
Pomogłem - daj gwiazdkę KUDO :smileyhappy:
Użyj zwykłego tekstu.
Nowy użytkownik
Nucy

[ Edytowane ]

Skoro Program Zune nie obsługuje Noki Lumia 820 to jak mam wrzucic Piosenke do telefonu aby wyświetlało mi jako dzwonek??Skróciłem utwór Mp3 do 30sek w Audiocity wrzóciłem do tel i nie wyswietla mi jako dzwonek.A wyczytałem ze musze wrzócic to przez program Zune.Do tego po podlączeniu telefonu mam brak sterownika RM-825 którego próbuje znalesc ale nigdzie nie jest dostępny.

Użyj zwykłego tekstu.
Zaawansowany
bucefal

Na brak sterowników powinno pomóc
http://www.windowsmania.pl/wsparcie-techniczne-233/%5Blumia-920-drivers%5D-sterowniki-dla-windows-xp...
Co prawda, było to napisane przeze mnie w poście, który przytoczył M3ryl, ale ponownie to wkleję.
Co do przycinania i ustawiania dzwonków, to też było już kilka postów na ten temat, wystarczy poszukać, najlepiej skorzystać z wyszukiwarki:smileywink:
Użyj zwykłego tekstu.
Ekspert Techniczny
GeexBox

Uzyj w telefonie aplikacji Zrób dzwonek :smileyhappy: Z tego co wiem nie wystarczy przyciecie MP3, jest jeszcze wiecej aspektów takich jak bitrate czy DRM.

Posiadam Lumie 920 i 820 oraz niezawodną N8
Pomogłem - daj gwiazdkę KUDO :smileyhappy:
Użyj zwykłego tekstu.
Guru komórek
nismonet

Użyj zwykłego tekstu.