Przeszukaj dyskusje:
Wyszukiwanie zaawansowane...
Witamy na Forum pomocy technicznej Nokia- dyskusje! Tutaj możesz dzielić się poradami i wskazówkami z tysiącami innych użytkowników urządzeń Nokia z całego świata w języku polskim. Więcej informacji znajdziesz w naszych wskazówkach. Każdy może wyszukiwać dyskusje i czytać ich treść, ale jeśli chcesz publikować własne pytania i odpowiadać na pytania innych, musisz się zalogować za pośrednictwem konta Nokia. Jeśli jesteś tutaj po raz pierwszy, możesz wybrać pseudonim. Jeśli nie masz jeszcze konta Nokia, zarejestruj się.
Odpowiedz

Sterownik RM-825 Nokia Lumia 820

Nowy użytkownik
Nucy

Sterownik RM-825 Nokia Lumia 820

Witam

Szukam Sterownika RM-825 na Nokie Lumie 820.

Użyj zwykłego tekstu.
Zaawansowany
MikolajczykM

Dot.: Sterownik RM-825 Nokia Lumia 820

Nucy, możesz napisać konkretniej o co chodzi? Wybacz ale nie rozumiem Cię. RM-825 to oznaczenie modelu Lumia 820.

Testuję wersję beta Windows Phone 8.1 wraz z Nokia Lumia 620.
Chcesz podziękować? Skorzystaj z punktów KUDO (prawy dolny róg posta).
Użyj zwykłego tekstu.
Nowy użytkownik
Nucy

[ Edytowane ]

Po podłączeniu telefonu nie wykrywa mi Programu Zune brak Sterownika RM-825 którego potrzebuje pobrac sterownik aby program Zune wykrywał moj telefon.

Użyj zwykłego tekstu.
Wizjoner komórek
m3ryl

ten temat powinien Ci pomoc; http://discussions.nokia.com/t5/Oprogramowanie-dla-komputer%C3%B3w-PC/Nokia-Lumia-720-brak-sterownik...
uważasz,że mój wpis Ci ''pomógł'' kliknij gwiazdkę -- KUDO --
Użyj zwykłego tekstu.
Opiekun
tligeza

[ Edytowane ]

Przecież Zune nie wykrywa Lumii 820. Telefon powinien być widoczny w oknie Komputer zaraz obok dysków twardych.

Tu masz Link do aplikacji obsługujacej twój telefon: http://www.windowsphone.com/pl-pl/how-to/wp8/windows-phone-app-for-desktop

Użyj zwykłego tekstu.
Ekspert Techniczny
GeexBox

Aplikazja Zune nie jest przeznaczona do Twojego telefonu. Zune obsługuje Lumie z systemem Windows Phone 7.x natomiast w Lumia 820 jest system Windows Phone 8. Telefon po podłaczeniu powinien być widziany w komputerze jako urządzenie Windows Phone w oknie eksploratora pod dyskami twardymi. Pozdrawiam.

Posiadam Lumie 920 i 820 oraz niezawodną N8
Pomogłem - daj gwiazdkę KUDO :smileyhappy:
Użyj zwykłego tekstu.
Nowy użytkownik
Nucy

[ Edytowane ]

Skoro Program Zune nie obsługuje Noki Lumia 820 to jak mam wrzucic Piosenke do telefonu aby wyświetlało mi jako dzwonek??Skróciłem utwór Mp3 do 30sek w Audiocity wrzóciłem do tel i nie wyswietla mi jako dzwonek.A wyczytałem ze musze wrzócic to przez program Zune.Do tego po podlączeniu telefonu mam brak sterownika RM-825 którego próbuje znalesc ale nigdzie nie jest dostępny.

Użyj zwykłego tekstu.
Zaawansowany
bucefal

Na brak sterowników powinno pomóc
http://www.windowsmania.pl/wsparcie-techniczne-233/%5Blumia-920-drivers%5D-sterowniki-dla-windows-xp...
Co prawda, było to napisane przeze mnie w poście, który przytoczył M3ryl, ale ponownie to wkleję.
Co do przycinania i ustawiania dzwonków, to też było już kilka postów na ten temat, wystarczy poszukać, najlepiej skorzystać z wyszukiwarki:smileywink:
Użyj zwykłego tekstu.
Ekspert Techniczny
GeexBox

Uzyj w telefonie aplikacji Zrób dzwonek :smileyhappy: Z tego co wiem nie wystarczy przyciecie MP3, jest jeszcze wiecej aspektów takich jak bitrate czy DRM.

Posiadam Lumie 920 i 820 oraz niezawodną N8
Pomogłem - daj gwiazdkę KUDO :smileyhappy:
Użyj zwykłego tekstu.
Wizjoner komórek
nismonet

Użyj zwykłego tekstu.