Forum'da Ara:
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Gelişmiş Arama...
Nokia Destek Forumu'na hoş geldiniz! Burada Türkçe olarak dünyadaki diğer binlerce Nokia kullanıcısı ile önerilerinizi ve ipuçlarını paylaşabilirsiniz. Çok sayıda Nokia çalışanı da tartışmaları izlemekte ve katılım göstermektedir, daha fazla bilgi için yönergelerimize bakın. Forumlarda herkes arama yapabilir ve forum gönderilerini okuyabilir ancak kendi sorunuzu yayınlamak veya başkalarına yanıt vermek için Nokia hesabınızla oturum açmanız yeterlidir. Buraya ilk kez geldiyseniz, sizi temsil edecek bir rumuz belirleyebilirsiniz. Henüz bir Nokia hesabınız yoksa lütfen kaydolun.
Yanıtla

Booklet 3G

Kayıtlı kullanıcı
ysngrmz
İleti Sayısı: 2

Booklet 3G

İyi Günler Arkadaşlar.

Benim nokia booklet 3G netbook um var. Windows 8 yükledim ancak ekran çözünürlüğü en fazla 800*600 oluyor.

bazı sitelerde  regedit te "Display1_DownScalingSupported" kısmından düzeltebirsiniz diyor ancak netbook regedit kısmında o kısımda yok.

Bu ekran çözünürlüğü sorununu nasıl çözebilirim yardım edebilecek var mı?   :smileysad:

Lütfen düz metin kullanın.
Community Manager
Erayo
İleti Sayısı: 221

Ynt: Booklet 3G

Merhaba ysngrmz,

Windows 8 işletim sistemi  1280x720 ekran çözünürlüğü gerektirir. Grafik kartı yazılımlarının en güncel versiyonlarını indirerek işlemi tekrar denemiş miydiniz? Grafik kartınızı güncelleyerek ekran çözünürlüğünüzü ayarlayabilirsiniz. 

Teşekkürler.

Nokia Lumia 2520 and 1520    Nokia Care App – In-Device Solutions    

Twitter’dan bizi takip edin Nokia videolarını izleyin

Yeni kullanıcı
ahmetsayan
İleti Sayısı: 2

3g netbook nokia

bende nokia netbook booklet 3g netbook bilgisayar var ekran çerçevesi kırıldı ekran çerçevenin fıyatını yada bu konuda bana yardım edecek  varmı

Moderator
frht
İleti Sayısı: 468

Ynt: 3g netbook nokia

Merhaba @ahmetsayan ,

Nokia Destek Forumu'na hoş geldiniz. :smileyhappy:

Nokia Destek Noktaları ile irtibata geçerek bilgi alabilirsiniz.

Teşekkürler

Nokia Lumia 2520 and 1520    Nokia Care App – In-Device Solutions    

Twitter’dan bizi takip edin Nokia videolarını izleyin

Kayıtlı kullanıcı
hsahan
İleti Sayısı: 1

Ynt: Booklet 3G

Uzun zaman olmus nasil hallettiniz acaba ekran koruyuc u sorununu. Benimde lcd nin önündeki koruyucu cam catladi.