Forum'da Ara:
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Gelişmiş Arama...
Nokia Destek Forumu'na hoş geldiniz! Burada Türkçe olarak dünyadaki diğer binlerce Nokia kullanıcısı ile önerilerinizi ve ipuçlarını paylaşabilirsiniz. Çok sayıda Nokia çalışanı da tartışmaları izlemekte ve katılım göstermektedir, daha fazla bilgi için yönergelerimize bakın. Forumlarda herkes arama yapabilir ve forum gönderilerini okuyabilir ancak kendi sorunuzu yayınlamak veya başkalarına yanıt vermek için Nokia hesabınızla oturum açmanız yeterlidir. Buraya ilk kez geldiyseniz, sizi temsil edecek bir rumuz belirleyebilirsiniz. Henüz bir Nokia hesabınız yoksa lütfen kaydolun.
Yanıtla

Ynt: NOKIA C5 03 YAZILIM GÜNCELLEMESİ SIRASINDA HA...

Yeni kullanıcı
ilktorun
İleti Sayısı: 2

NOKIA C5 03 YAZILIM GÜNCELLEMESİ SIRASINDA HATA

         NOKIA C5 03 GÜNCELLEŞTİRME YAPMAK İÇİN NOKIA PC SUİTE İNDİRDİM KURDUM. SONRA BİLGİSAYARA TELEFONU BAĞLADIM. PC SUİTE DEN YAZILIM GÜNCELLEŞTİRMEYE TIKLADIM VE NOKIA SOFTWARE UPDATER 3.0.655 PROGRAMINI İNDİRDİ .

        BU PROGRAMI AÇTIĞIMDA C5 03 GÜNCELLEŞTİRMESİ OLDUĞUNU GÖSTERDİ  YÜKLE BUTONUNA BASTIM   136 MB DOSYAYDI.  FAKAT İNDİRİRKEN 100 MB CİVARLARINDA FOTOĞRAFTAKİ HATAYI VERDİ 

 

 NE YAPMALIYIM SORUN NASIL ÇÖZÜLÜR..

 

Lütfen düz metin kullanın.
Community Manager
Erayo
İleti Sayısı: 236

Ynt: NOKIA C5 03 YAZILIM GÜNCELLEMESİ SIRASINDA HATA

Merhaba ilktorun,

 

Telefonunuzun yazılım güncellemesi sırasında, bilgisayarınızın internet bağlantısı kesilmiş olabilir ya da telefon hafızası bu güncellemeye yeterli olmayabilir.

 

Lütfen güncelleme sırasında internet bağlantınızın aktif olduğuna ve yazılım güncellemesi yapmadan önce telefon hafızasını kontrol ettiğinize emin olunuz.

 

Teşekkürler

 Nokia Lumia 2520 and 1520    Nokia Care App – In-Device Solutions    

Twitter’dan bizi takip edin Nokia videolarını izleyin

Lütfen düz metin kullanın.
Yeni kullanıcı
ilktorun
İleti Sayısı: 2

Ynt: NOKIA C5 03 YAZILIM GÜNCELLEMESİ SIRASINDA HATA

      İndirdiği dosyayı bilgisayarda saklıyor. Telefon hafızasıyla bir alakası olacağını zannetmiyorum çünkü telefon hafızasına indirmiş olsa 136 mb dosyadan 100 mb ını indirdi telefon hafızası değişmedi bile 

      İnternetim aktifti ve internetttende kaynaklanabilir diye bir çok kez farklı günlerde denedim her defasında aynısı oldu  indirilen dosyanın bozuk  olma sansı var mı? ( başka bilgisayar üzerinde denesem sorun geçermi )

 

Teşekkürler:

Lütfen düz metin kullanın.
Kayıtlı kullanıcı
15382042050
İleti Sayısı: 1

Ynt: NOKIA C5 03 YAZILIM GÜNCELLEMESİ SIRASINDA HATA

EĞER GÜNCELLEME SORUNU VARSA BİR DE ŞUNU DENEYİN... *#0000# YAZIN DAHA SONRA SOL ALTTA GÖRÜNEN SEÇENEKLERE BASIN. GÜNCELLEMELERİ KONTROL ET DEYİN VE İNTERNETE BAĞLANIN VE GÜNCELLEME BAŞLADI... :smileyhappy:

Lütfen düz metin kullanın.