Przeszukaj dyskusje:

Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy chodzi o 
Wyszukiwanie zaawansowane...
Witamy w naszej społeczności! Tutaj możesz dzielić się poradami i wskazówkami z tysiącami innych użytkowników urządzeń mobilnych Microsoft z całego świata w języku polskim. Więcej informacji znajdziesz w naszych wskazówkach. Każdy może wyszukiwać dyskusje i czytać ich treść, ale jeśli chcesz publikować własne pytania i odpowiadać na pytania innych, musisz się zalogować za pośrednictwem konta. Jeśli jesteś tutaj po raz pierwszy, możesz wybrać pseudonim. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.
Odpowiedz

Nokia N9 nie włącza się.

Zarejestrowany użytkownik
Michalk001

Nokia N9 nie włącza się.

Witajcie,
Chciałem zaktualizować N9 do 1.3. Telefon ładnie pobrał wszystkie pliki, rozpoczął aktualizacje. Wystąpił jakiś błąd tel się wyłączył. Teraz wyświetla się tylko napis NOKIA podczas włączania. Nie ładuje się. Po podłączeniu do kompa widzi on że coś się podłącza, ale tylko tyle. Jakieś pomysły co zrobić?

Profesor
manual

Dot.: Nokia N9 nie włącza się.

Serwis.. jezeli nie masz dostepu do menu nie jestes w stanie nic zrobic.. nie mozesz dokonac hard reset..baterię rowniez nie mozesz wyciagnac..tylko serwis.. 

Wizjoner komórek
m3ryl

eee tam zaraz serwis,samemu flashuj.masz wskazowki na innym forum:smileywink: (meego)

uważasz,że mój wpis Ci ''pomógł'' kliknij gwiazdkę -- KUDO --
Ekspert Techniczny
GeexBox

Wciśnij i przytrzymaj power 8 sekund, jezeli to nie pomoże - oddaj do serwisu na wgranie oprogramowania.

Posiadam Lumie 920 i 820 oraz niezawodną N8
Pomogłem - daj gwiazdkę KUDO :smileyhappy: