Przeszukaj dyskusje:
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy chodzi o 
Wyszukiwanie zaawansowane...
Witamy na Forum pomocy technicznej Nokia- dyskusje! Tutaj możesz dzielić się poradami i wskazówkami z tysiącami innych użytkowników urządzeń Nokia z całego świata w języku polskim. Więcej informacji znajdziesz w naszych wskazówkach. Każdy może wyszukiwać dyskusje i czytać ich treść, ale jeśli chcesz publikować własne pytania i odpowiadać na pytania innych, musisz się zalogować za pośrednictwem konta Nokia. Jeśli jesteś tutaj po raz pierwszy, możesz wybrać pseudonim. Jeśli nie masz jeszcze konta Nokia, zarejestruj się.
Odpowiedz

Dot.: [500] Czytnik kodów QR

Doradca
MESWEB
Zaakceptowane rozwiązanie

[500] Czytnik kodów QR

Czy ktoś używa czytnika kodów QR i czy jest jakiś działający na Nokie 500. Zainstalowałem program NeoReader i nie chce działać. Jak rozwiązać ten problem.
Użyj zwykłego tekstu.
Wizjoner komórek
m3ryl

ja mam scanLife (nokia 808PV)
uważasz,że mój wpis Ci ''pomógł'' kliknij gwiazdkę -- KUDO --
Użyj zwykłego tekstu.
Doradca
MESWEB

[ Edytowane ]

m3ryl napisali:
ja mam scanLife (nokia 808PV)

Uważam że Twój post nic nie wnosi do tematu ponieważ jest to temat o Nokia 500 a nie 808. 

[Informacja moderatora] Post został edytowany. Usunięto treść niezgodną z warunkami korzystania z Forum Pomocy technicznej Nokia – dyskusje.  

Użyj zwykłego tekstu.
Wizjoner komórek
m3ryl

[ Edytowane ]

i tu sie mylisz.obydwa te telefony dzialaja pod tym samym systemem.tylko moj telefon ma mocniejsze ''wnetrze'' :smileywink:

jak myslisz,dlaczego nie mam tego czytnika o ktorym piszesz w pierwszym poscie??

Użyj zwykłego tekstu.
Doradca
MESWEB

Masz mocniejszy aparat a mój nie ma takiej ostrości z bliskiej odległości. Kod jest trochę rozmazany i nieczytelny kiedy próbuję go skanować.

Użyj zwykłego tekstu.
Wizjoner komórek
m3ryl

dlatego zasugerowalem (podajac inną nazwe czytnika) bys uzyl zupelnie czegos innego,u mnie tez ten *Twoj czytnik nie chcial dzialac :smileysad:

Użyj zwykłego tekstu.
Doradca
MESWEB

Działa szybciej niż ten pierwszy program który miałem wgrany. Fajna sprawa z tym ScanLife. Tylko jeszcze muszę pobawić się generatorami kodów bo nie mogę stworzyć połączenia telefonicznego.

Użyj zwykłego tekstu.