Przeszukaj dyskusje:
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy chodzi o 
Wyszukiwanie zaawansowane...
Witamy na Forum pomocy technicznej Nokia- dyskusje! Tutaj możesz dzielić się poradami i wskazówkami z tysiącami innych użytkowników urządzeń Nokia z całego świata w języku polskim. Więcej informacji znajdziesz w naszych wskazówkach. Każdy może wyszukiwać dyskusje i czytać ich treść, ale jeśli chcesz publikować własne pytania i odpowiadać na pytania innych, musisz się zalogować za pośrednictwem konta Nokia. Jeśli jesteś tutaj po raz pierwszy, możesz wybrać pseudonim. Jeśli nie masz jeszcze konta Nokia, zarejestruj się.
Odpowiedz

Dot.: Błąd telefonu "WSERV logging error number.25...

Doradca
miodek120985

Dot.: Błąd telefonu "WSERV logging error number.257"

ALE Z JAKIEJ PAKI MAM WYŁĄCZAC COŚ CO JEST MI POTRZEBNE, PO TO, TO STWORZYLI CZY NAPISALI OPROGRAMOWANIE ŻEBY TO DZIAŁAŁO,  A JEŻELI NIE POTRAFIA ZROBIĆ COŚ DOBRZE TO NIECH SIĘ NIE BIORĄ ZA TAKIE RZECZY. NIE PO TO KUPIŁEM TAKI TELEFON ŻEBYM TERAZ WYŁĄCZAŁ OPCJE CZY USUWAŁ APLIKACJE, INSTALUJĘ TYLKO APLIKACJE ZE SKLEPU NOKII,  A JEŻELI ONI PISZĄ , ŻE POWODEM WYSKAKIWANIA BŁĘDU MOŻE BYĆ ZŁA APLIKACJA  TO NIE JEST MÓJ PROBLEM TYLKO NOKII, TERAZ POWINIEN ODPOWIADAĆ TEN CO TĄ APLIKACJE NAPISAŁ.  JEŻELI W SERWISIE PRACUJA WYBITNI SPECJALIŚCI TO DLACZEGO NIE USUNELI TEJ APLIKACJI JAK ODDAWAŁEM TELEFON DO ANALIZY , CHYBA POWINNI BYĆ POINFORMOWANI  O TAKICH BŁĘDACH, A ONI PISZĄ ŻE TELAFON JEST SPRAWNY . TO JEST POPROSTU ŻENADA.

Użyj zwykłego tekstu.
Doradca
mielony13

Witam

Również borykam się z tym samym problemem. Wysyłałem telefon 2 razy do serwisu Nokii w Jankach i tak jak u powyższych użytkowników problem pozostał i nie został naprawiony.

Kiedy wyskoczy mi błąd "WSERV logging error number.257" - to wchodząc do kontaktów i próbując wybrać kogoś do zadzwonienia włącza się tryb zaznaczania i nie można nawiązać połączenia i napisania sms-a bo blokuje się klawiatura Qwerty. Trzeba kilkanaście razy naciskać jednocześnie klawisze CTRL strzałkę i klawisz kasowania by problem zniknął do następnego razu. Wk.....ce jest to.

Czy ktoś zna sposób na rozwiązanie problemu ???

Przecież telefon Nokia E6 jest już na rynku parę lat i na pewno jest na to sposób.

Aha czytając Wasze posty przypomniałem sobie, że mi też kilka razy telefon sam zadzwonił na tel. alarmowy.

Czekam na rozwiązanie bo Nokia E6 sama w sobie jest super. Ale ten problem jest naprawdę irytujący...

Użyj zwykłego tekstu.
Doradca
mielony13

Witam

Czy ktoś już coś wie ???

Czy ktoś w firmie Nokia potrafi rozwiązać ten problem ???  Widziałem że głos w tej sprawie zabierał Moderator. Czy może coś poradzić ???

Jeżeli nie to po co jest ta strona ?? Ludzie piszą tu bo mają problem i oczekują pomocy...

Czemu olewacie nas wszystkich ???

Do kogo mamy się zgłosić by nam pomóc ????

Użyj zwykłego tekstu.
Doradca
mielony13

A to dla pani Moderator, która prosiła o informacje :

1. czasami kilka razy dziennie.
  2. nie wiem. Czasami telefon sam z siebie uruchamia ten błąd.
  3. telefon był wysyłany 2 razy do Regenersis w Jankach i tam wgrywano nowe oprogramowanie za pierwszym razem, a za drugim razem stwierdzono, że wszystko jest w porządku. Tylko zestroili parametry telefonu.
  4. mam wyłączony dostęp do Internetu i nie instalowałem żadnej aplikacji. Praktycznie od początku pojawia się  - WSERV logging error number.257.
  5. korzystam z sieci T-Mobile
Użyj zwykłego tekstu.
Doradca
miodek120985

PROSZĘ MODERATORÓW TEGO FORUM O PODANIE MI ADRESU MAILOWEGO DO WAS , TUTAJ CZY NA MOJE KONTO EMAIL PONIEWAŻ WYSYŁAM DO WAS MAILE A ONE NIE DOCHODZĄ, PROSZĘ O JAK NAJSZYBSZĄ ODPOWIEDŹ W TEJ SPRAWIE.

Z GÓRY DZIĘKUJĘ I POZDRAWIAM :]

Użyj zwykłego tekstu.
Community Manager
MariaS

Witaj miodek120985 :smileyhappy:

Tutaj znajdziesz insktrukcje krok po kroku jak wysłać wiadomość prywatną do nas.

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź :smileyhappy:

Z poważaniem,

MariaS

Nokia Lumia 2520 and 1520    Nokia Care App – In-Device Solutions    

Obserwuj nas na Twitterze Oglądaj filmiki Nokia

Użyj zwykłego tekstu.
Doradca
mielony13

Wysłałem do Moderatora wiadomość i czekam....

Użyj zwykłego tekstu.
Doradca
miodek120985

KOLEGO "mielony13" JA TEŻ CZEKAM I DOCZEKAC SIE NIE MOGĘ, PANI MODERATOR  CZY WY NAPRAWDE NIE POTRAFICIE ROZWIAZAĆ TEGO PROBLEMU?? TEN BŁĄD ZACZYNA BYC NAPRAWDE DENERWUJACY NIE DOŚĆ ŻE PO WYSKOCZENIU BŁĘDU NIE MOŻNA NIC PISAĆ TO DOSYĆ CZĘSTO JEST TAK ŻE JAK SIĘ PRÓBUJĘ POŁACZYC AUTOMATYCZNIE ŚCISZA MI TELEFON I NIC NIE SŁYSZĘ CHCĄC PODGŁOŚNIĆ Z POWROTEM SIE ZCISZA I TAK W KÓŁKO, CODZIENNIE WŁĄCZAJĄC KOMPUTER PIERWSZE CO WCHODZĘ NA TĄ STRONE MAJĄC NADZIEJĘ ŻE SIĘ ODEZWIECIE, ALE WY MILCZYCIE JAK GRÓB. TAKIM ZACHOWANIEM ZMUSZACIE MNIE DO TEGO ŻEBYM POSZEDŁ DO RZECZNIKA PRAW KONSUMENTA ALBO I DALEJ. NAPISALIŚCIE ŻE TO JAKAŚ APLIKACJA MOŻE POWODOWAĆ WYSKAKIWANIE TEGO BŁĘDU, TYM SAMYM MAM PODSTAWĘ ŻE TO Z WASZEJ WINY WYSKAKUJE TEN BLĄD  I POWINNIŚCIE MI WYMIENIĆ TELEFON NA NOWY CO ZAZNACZAŁEM JAK ODDAWAŁEM 4 I 5 RAZ  DO SERWISU. BRAK SŁÓW...

Użyj zwykłego tekstu.
Doradca
mielony13

Witam

Ja też miałem wczoraj ten problem. Żona do mnie dzwoniła i jej nie słyszałem - nie mogłem zgłośnić telefonu. Musiałem wyłączyć i dopiero było o.k.

Kiedy wyskoczy błąd WSERV logging error number.257 to teraz muszę około 50 razy wciskać jednocześnie klawisz : CTRL strałka i klawisz kasowania, żeby błąd zniknął.  Jutro obliczę ile muszę wcisnąć razy by błąd zniknął. Co tu robić ???

Telefon jest fajny ale ten błąd mnie wkurza....

Może trzeba wymienić na nowy ????

Ciekawe czy wszyscy mamy tą samą serię ????

Użyj zwykłego tekstu.
Doradca
miodek120985

zróbcie coś z tym błędem  w końcu bo mój telefon coraz bardziej świruje a mi już puszczaja nerwy . zero odzewu na maila i na forum. poprostu paranoja ze względu na regulamin nie bedę uzywał innych słów... tworzycie takie "super" telefony a zwyklego błędu nie możecie usunąć??!!chcecie to wam jeszcze filmik prześle jak ten bląd wyskakuje jeden za drugim.

Użyj zwykłego tekstu.
Doradca
miodek120985

CZY DOSTANĘ W KONCU ODPOWIEDŹ OD FIRMY NOKIA? CZEKACIE AŻ GWARANCJA MI SIĘ SKOŃCZY? W KWIETNIU MINIE ROK JAK MAM TEN TELEFON I OD SAMEGO POCZĄTKU MAM Z NIM PROBLEM., GRACIE NA ZWŁOKĘ. ALE JA WAM NIE POPUSZCZĘ.

Użyj zwykłego tekstu.
Wizjoner komórek
m3ryl

moja rada; korzystajcie z rekojmi,olejcie naprawy gwarancyjne
uważasz,że mój wpis Ci ''pomógł'' kliknij gwiazdkę -- KUDO --
Użyj zwykłego tekstu.
Doradca
miodek120985

PROSZĘ MI PODAĆ A NAWET ŻĄDAM  ADRESU GŁÓWNEJ SIEDZIBY NOKII POLSKA TO CHYBA POWINNIŚCIE WIEDZIEĆ BO NA ROZWIĄZANIE TEGO PROBLEMU NIE MAM CO LICZYĆ . PISZĘ DO MODERATORA BO ZACZYNA MNIE TO DENERWOWAĆ  ŻE SIĘ NIE ODZYWACIE, ILEŻ MOŻNA CZEKAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JEST TAM JAKAS KOMPETENTNA OSOBA W TEJ NOKII?? CO? MAM NAPISAĆ PRZEKLEŃSTWO ŻEBYŚCIE ODPISALI? TO TAKIE TRUDNE??

Użyj zwykłego tekstu.
Wizjoner komórek
m3ryl

szukaj; http://www.google.com/search?hl=pl&q=nokia+poland#hl=pl&sclient=psy-ab&q=adres+nokia+poland&oq=adres...
uważasz,że mój wpis Ci ''pomógł'' kliknij gwiazdkę -- KUDO --
Użyj zwykłego tekstu.
Doradca
mielony13

jest już rozwiązanie. Moderator wysłał plik, który ma naprawić błąd. Ja już zainstalowałem i czekam czy będzie działać :smileyhappy:

Użyj zwykłego tekstu.
Doradca
miodek120985

RÓWNIEŻ DOSTAŁEM PLIK I ZAINSTALOWAŁEM GONO I CZEKAM TEARZ NA REAKCJE TEL.

Użyj zwykłego tekstu.
Doradca
tonas

plik zainstalowany wczoraj.

póki co błąd się nie pojawia, zobaczymy czy tak będzie na stałe

jak u Was Panowie?

Użyj zwykłego tekstu.
Nowy użytkownik
atrawa

a gdzie znaleźć ten plik co rozwiązuje problem

Użyj zwykłego tekstu.
Zaawansowany
_Artek_

Proszę bardzo.

Użyj zwykłego tekstu.
Doradca
mielony13

nie do końca działa...  :smileysad:

Błąd 'WSERV logging error number.257" się nie pojawia, ale włączył mi się tryb zaznaczania w kontaktach i nie mogłem wybrać żadnej osoby do nawiązania połączenia. schodząc kursorem na dół zaznaczał mi każdy następny kontakt. wcześniej mogłem usunąć ten problem poprzez wciśnięcie jednocześnie klawiszy  ( ctrl strzałka i kasowanie ) ale teraz nie zadziałało. musiałem wyłączyć telefon i działa... ciekawe jak długo i czy do następnego razu ???? Dlaczego włącza się sam ten TRYB ZAZNACZANIA i nie można go jakoś wyłączyć ???

Druga rzecz.

Znowu telefon sam wybrał połączenie alarmowe ???   dlaczego ???

czy ktoś też tak teraz ma mimo zainstalowania tego nowego pliku ????

Użyj zwykłego tekstu.