Przeszukaj dyskusje:
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy chodzi o 
Wyszukiwanie zaawansowane...
Witamy na Forum pomocy technicznej Nokia- dyskusje! Tutaj możesz dzielić się poradami i wskazówkami z tysiącami innych użytkowników urządzeń Nokia z całego świata w języku polskim. Więcej informacji znajdziesz w naszych wskazówkach. Każdy może wyszukiwać dyskusje i czytać ich treść, ale jeśli chcesz publikować własne pytania i odpowiadać na pytania innych, musisz się zalogować za pośrednictwem konta Nokia. Jeśli jesteś tutaj po raz pierwszy, możesz wybrać pseudonim. Jeśli nie masz jeszcze konta Nokia, zarejestruj się.
Odpowiedz

E52 -wadliwa wersja oprogramowania

Zarejestrowany użytkownik
Bergol

E52 -wadliwa wersja oprogramowania

Witam. Zaktualizowałem swoją nokię E52 / RM-469 / Code: 059B0V0. Zaktualizowałem do najnowszej wersji oprogramowania 091.003, wcześniej miałem wersję 081.003, działało wszystko tak jak trzeba a po aktualizacji niektóre aplikacje przestały działać, między innymi Menedżer Aplikacji znajdujący się w: Menu > Ustawienia > Aplikacje > Menedżer Aplik. Gdy chcę go otworzyć to zwyczajnie telefon nie reaguje na to polecenie. Czytałem w internecie że nie jestem pierwszą osobą która ma ten sam problem, po prostu ta wersja oprogramowania jest wadliwa, proszę o rozpatrzenie mojego podania oraz wydanie nowej aktualizacji poprawiającej błędy w wersji 091.003 bo ludzie mają problemy przez tą aktualizację z telefonami, nie działający menedżer aplikacji w tej wersji to nie jedyny mankament, jest ich wiele więcej, gdyby była możliwość powrotu do wersji 081.003 to bardzo bym chciał do niej wrócić bo była niezawodna.
Pozdrawiam Państwa i życzę wesołych, zdrowych i spokojnych świąt! ;-)

Użyj zwykłego tekstu.
Wizjoner komórek
m3ryl

Dot.: E52 -wadliwa wersja oprogramowania

downgrade jest mozliwy,musisz dac telefon do serwisu gsm i to zrobia

uważasz,że mój wpis Ci ''pomógł'' kliknij gwiazdkę -- KUDO --
Użyj zwykłego tekstu.
Bergol

Niby tak ale nie mam zamiaru płacić serwisom za błędy które robi firma Nokia..

Użyj zwykłego tekstu.
Profesor
banlec

Wielokrotnie swego czasu zgłaszałem problem z tym Menedżerem do Nokii jak tylko ukazała się ta wersja oprogramowania ale niestety dotąd nic z tym nie zrobili. Taką mają "care".

Użyj zwykłego tekstu.
Wizjoner komórek
m3ryl

w nokia care tez zaniza soft,jesli masz gwarancje to za free
Użyj zwykłego tekstu.
izulkaa23

[ Edytowane ]

Ja również mam problem z tą wersją... Miałam poprzednią wersję i bateria trzymała 4-5 dni, od kąd zaktualizowałam na wersję 091,003 bateria już po 2 dniach jest pusta... Jestem w tzm zielona ale bardzo bym chciała wrócić do poprzedniej wersji 081 !! Gwarancji już nie mam ... Czy w zwykłym komisie z telefonami cofną mi te oprogramowanie ? Co mam robić ??

Użyj zwykłego tekstu.
Wizjoner komórek
m3ryl

udaj sie do takiego *zwyklego serwisu gsm i popros o wgranie nizszego softu,zrobia to.

Użyj zwykłego tekstu.