Przeszukaj dyskusje:
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy chodzi o 
Wyszukiwanie zaawansowane...
Witamy na Forum pomocy technicznej Nokia- dyskusje! Tutaj możesz dzielić się poradami i wskazówkami z tysiącami innych użytkowników urządzeń Nokia z całego świata w języku polskim. Więcej informacji znajdziesz w naszych wskazówkach. Każdy może wyszukiwać dyskusje i czytać ich treść, ale jeśli chcesz publikować własne pytania i odpowiadać na pytania innych, musisz się zalogować za pośrednictwem konta Nokia. Jeśli jesteś tutaj po raz pierwszy, możesz wybrać pseudonim. Jeśli nie masz jeszcze konta Nokia, zarejestruj się.
Odpowiedz

E6-00 - upgrade do Nokia Belle Refresh (111.140.00...

Zarejestrowany użytkownik
SHo_pl

E6-00 - upgrade do Nokia Belle Refresh (111.140.0058)

Witam,

na waszej stronie (http://www.nokia.com/pl-pl/pomoc/produkty/e6-00/softwareupdate/) przeczytalem, że pojawiła się nowa wersja systemu operacyjnego do E6-00. 

Jak ją można zainstalować? ponieważ zarówno poprzez aplikację "Aktualizacja oprogramowania" jak i poprzez Nokia Suite dostaję informację, że moje urządzenie jest już aktualne mimo iż jest to wersja 111.130.0625.

Użyj zwykłego tekstu.
Wizjoner komórek
m3ryl

Dot.: E6-00 - upgrade do Nokia Belle Refresh (111.140.0058)

http://www.nokia.com/pl-pl/pomoc/produkty/e6-00/faq/?action=singleTopic&topic=FA142831

chyba,ze gwarancji juz nie masz to daj znac.

uważasz,że mój wpis Ci ''pomógł'' kliknij gwiazdkę -- KUDO --
Użyj zwykłego tekstu.
SHo_pl

tak jak napisałem poprzednio, zarówno Nokia Suite jak i aplikacja "aktualizacja oprogramowania" twierdzą, że nie ma nic więcej do aktualizacji..

A komórka jest już po gwarancji - to coś zmienia?

Użyj zwykłego tekstu.
Wizjoner komórek
m3ryl

aktualizacja zalezy od Productu Code jaki jest dla danego IMEI telefonu.zgaduje,ze Twoj telefon pochodzi od operatora,a skoro jest po gwarancji to mozesz mu zmienic ten PC i zaktualizowac soft.

uważasz,że mój wpis Ci ''pomógł'' kliknij gwiazdkę -- KUDO --
Użyj zwykłego tekstu.
SHo_pl

tak - telefon jest od operatora (takiego pomarańczowego).

czy mógłbym również prosić o krótką instrukcję jak zmienić ten numer?

Użyj zwykłego tekstu.