Przeszukaj dyskusje:
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy chodzi o 
Wyszukiwanie zaawansowane...
Witamy na Forum pomocy technicznej Nokia- dyskusje! Tutaj możesz dzielić się poradami i wskazówkami z tysiącami innych użytkowników urządzeń Nokia z całego świata w języku polskim. Więcej informacji znajdziesz w naszych wskazówkach. Każdy może wyszukiwać dyskusje i czytać ich treść, ale jeśli chcesz publikować własne pytania i odpowiadać na pytania innych, musisz się zalogować za pośrednictwem konta Nokia. Jeśli jesteś tutaj po raz pierwszy, możesz wybrać pseudonim. Jeśli nie masz jeszcze konta Nokia, zarejestruj się.
Odpowiedz

[E75] Telefon się nie włącza.

Uczestnik
Grot

[E75] Telefon się nie włącza.

Mój telefon to Nokia E75 RM-412, czerwona.
W szkole się prawdopodobnie wyłączył, i próbowałem go włączyć.
Podczas uruchomienia podświetla się wyświetlacz (lecz nadal jest czarny), podświetla się część klawiszy (słuchawki, kreski, i te funkcyjne: domek, kalendarz, email, kasuj), po czym po jakiejś chwili najzwyczajniej gaśnie.
Bateria nie jest rozładowana, próbowałem podłączyć podczas ładowana ładowarką Nokii.

Podczas ładowania telefon włącza to podświetlenie, po czym je wyłącza.

Próbowałem zmienić oprogramowanie (we własnym zakresie), ale nie pomogło to.

Po paru dniach męczarni podłączyłem go do tej samej ładowarki Nokii. Ekran nadal tak samo się podświetlał, ale po dłuższym czasie kolor ekranu zmienił się na biały i pokazał wskaźnik baterii. Postanowiłem włączyć i się włączył.

Potem go wyłączyłem bo stwierdziłem że powinien wstać. Jednak znowu bez ładowarki nie wstał (po parogodzinnym ładowaniu, mimo że nie był kompletnie rozładowany), Jednak jak uruchomiłem go i sprawidziłem - wgrał się nowy soft to przypomniałem sobie że telefon bez karty SIM jest niczym. Teraz sobie tak patrzę jak ten ekran znowu jest czarny, telefon podpiąłem do ładowarki.

Możecie mi wyjaśnić co to jest i jak działa bo nie zamierzam zmieniać telefonu, gdyż ten jest dla mnie idealny (wygodne QWERTY, GPS, Wi-Fi, 3,5G, bezdotykowiec).

Użyj zwykłego tekstu.
Wizjoner komórek
m3ryl

Dot.: [E75] Telefon się nie włącza.

szczerze,to; telefon juz nie jest nowy i mogla sie zepsuc tasma,bateria lub cos innego.daj na ekspertyze i sie dowiesz:smileywink:

uważasz,że mój wpis Ci ''pomógł'' kliknij gwiazdkę -- KUDO --
Użyj zwykłego tekstu.
Uczestnik
Grot

A ile mogło by mnie to kosztować?

Użyj zwykłego tekstu.
Wizjoner komórek
m3ryl

ekspertyza w nokia care to dokladnie nie wiem,zadzwon i sie dowiesz.
Użyj zwykłego tekstu.
Uczestnik
Grot

Coś mi jednak mówi że taniej przyjdzie poszukać innego telefonu nowego na gw.

Użyj zwykłego tekstu.
Wizjoner komórek
m3ryl

samo przeprowadzenie ekspertyzy to okolo 30zl,a dowiesz sie co jest uszkodzone i nie musisz tego w nokia care naprawiac.

Użyj zwykłego tekstu.