Przeszukaj dyskusje:
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy chodzi o 
Wyszukiwanie zaawansowane...
Witamy na Forum pomocy technicznej Nokia- dyskusje! Tutaj możesz dzielić się poradami i wskazówkami z tysiącami innych użytkowników urządzeń Nokia z całego świata w języku polskim. Więcej informacji znajdziesz w naszych wskazówkach. Każdy może wyszukiwać dyskusje i czytać ich treść, ale jeśli chcesz publikować własne pytania i odpowiadać na pytania innych, musisz się zalogować za pośrednictwem konta Nokia. Jeśli jesteś tutaj po raz pierwszy, możesz wybrać pseudonim. Jeśli nie masz jeszcze konta Nokia, zarejestruj się.
Odpowiedz

Nokia 500 kod zabezpieczający

Zarejestrowany użytkownik
paveln

Nokia 500 kod zabezpieczający

Mam Nokię 500. Podarowałem ją zięciowi. Niestety nie może jej uruchomić, bo telefon żąda kodu zabezpieczającego, który nigdy nie został ustanowiony. Nie przyjmuje też kodu 12345 i kodu 00000, które mogą, jakoby, być ustanowione fabrycznie (czego nie ma w instrukcji). Co zrobić?

Co ciekawe telefon działa przy dwóch moich kartach SIM, a przy 3 innych nie działa.

Użyj zwykłego tekstu.
Zaawansowany
manual

Dot.: Nokia 500 kod zabezpieczający

standartowy kod zabezpieczający do telefonów Nokia jest 12345. jeżeli ten kod nie działa u Ciebie pewnie go zmieniłeś na inny... w tej sytuacji idz lepiej do serwisu Nokia, zeby Ci przywrócili standartowy 12345 i wszystko bedzie ok :smileywink:

Użyj zwykłego tekstu.
Ex-Moderator (Retired)
halszka

Cześć paveln

Witaj na Forum pomocy technicznej Nokia. 

Faktycznie problemem może być kod zabezpieczający, który pomimo, że nie był ustawiany mógł uaktywnić się podczas aktualizacji. W tej sytuacji, jak pisał manual, wpisz standardowe 12345. Nawet kilkukrotnie. 

Pisałeś, że telefon działa dla niektórych kart SIM, a dla innych nie. Dlatego problem tkwić może w czym innym. Czy dla kart SIM, z którymi nie ma problemu nie usuwałeś w jakimś telefonie żądania SIM? Może chodzi tu raczej o podanie PINu, nie kodu zabezpieczającego. 

Pozdrawiam, 

halszka

Jeśli post okazał się pomocny kliknij gwiazdki Kudo. Jeśli Twój problem został rozwiązany kliknij "Zaakceptuj jako rozwiązanie".
Użyj zwykłego tekstu.
Opiekun
veg8

Miałem ten sam problem któregoś dnia po prostu nie mogłem zrobić nic ! Zwyczajnie nic :smileyhappy: blokada i koniec ehehe - jak masz na gwarancji to nokia care :smileyhappy: jeśli po gwarancji to płacisz :smileyhappy: ehehe bo hard reset usunie wszystkie aplikacje oryginalne nokiowskie ,a co się z tym wiąże tylko nokia care bo w sklepie nokia ich nie ma czyli tak czy siak - nokia care :smileyhappy:

Użyj zwykłego tekstu.