Przeszukaj dyskusje:


Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy chodzi o 
Wyszukiwanie zaawansowane...
Witamy w naszej społeczności! Tutaj możesz dzielić się poradami i wskazówkami z tysiącami innych użytkowników urządzeń mobilnych Microsoft z całego świata w języku polskim. Więcej informacji znajdziesz w naszych wskazówkach. Każdy może wyszukiwać dyskusje i czytać ich treść, ale jeśli chcesz publikować własne pytania i odpowiadać na pytania innych, musisz się zalogować za pośrednictwem konta. Jeśli jesteś tutaj po raz pierwszy, możesz wybrać pseudonim. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.
Odpowiedz

Nokia 500 problem z dzwonkiem

Zarejestrowany użytkownik
Posty: 1

Nokia 500 problem z dzwonkiem

Mam problem z ustawieniem swojego dzwonka na sms, do tej pory wszystko bylo w porzadku, lecz teraz jak probuje ustawic to wyskakuje komunikat -blad systemu- i mozna tylko ustawic dzwonek wybierajac oryginalny, telefon formatowalem, karte rowniez, bez skutku, dalej to samo, prosze o pomoc,pozdrawiam.
Community Manager
Posty: 737

Dot.: Nokia 500 problem z dzwonkiem

Cześć vikingher

 

Witaj na Forum pomocy technicznej Nokia :smileyhappy:

 

Skoro format nie pomógł proponuję przeisntalowanie systemu operacyjnego na tak zwanym czystym telefonie, czyli po formacie.

 

Aby nic nie zginęło utwórz kopię zapasową. W tym celu zainstaluj pakiet Nokia Suite na komputerze. Połącz telefon z komputerem przy użyciu kompatybilnego kabla USB. Uruchom pakiet Nokia Suite. Wybierz kolejno Narzędzia >> Kopia zapasowa i postępuj zgodnie ze wskazówkami wyświetlanymi na ekranie. Wykonaj kopię bez Ustawień i aplikacji gdyż często zawierają błedy, które właśnie mogą spowodować nieprawidłowe działanie telefonu.

 

Następnie odłącz telefon od komputera i wykonaj format wchodząc w Ustawienia >> Telefon >> Zarządzanie telefonem >> Ustawienia fabryczne >> Usuń dane i przywróc.  

 

Po zrestartowaniu telefonu podłącz go ponownie do komputera a w Nokia Suite wybierz ikonę aktualizacji. Pojawi się informacja o najnowszym oprogramowaniu i możliwośći ponowengo zainstalowania systemu operacyjnego. Wybierz tekst podświetlony na niebiesko. Program przeprowadzi Cię przez proces reinstalacji.

 

Jeśli to okaże się nieskuteczne, konieczna będzie wizyta w Autoryzowanym Punkcie Serwisowym Nokia Care.

 

Daj znać jak Ci poszło :smileyhappy:

Pozdrawiam,

MariaS

 Nokia Lumia 2520 and 1520  Lumia Pomoc – In-Device Solutions  

Seguici su Twitter Oglądaj filmiki Microsoft Lumia