Przeszukaj dyskusje:
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy chodzi o 
Wyszukiwanie zaawansowane...
Witamy na Forum pomocy technicznej Nokia- dyskusje! Tutaj możesz dzielić się poradami i wskazówkami z tysiącami innych użytkowników urządzeń Nokia z całego świata w języku polskim. Więcej informacji znajdziesz w naszych wskazówkach. Każdy może wyszukiwać dyskusje i czytać ich treść, ale jeśli chcesz publikować własne pytania i odpowiadać na pytania innych, musisz się zalogować za pośrednictwem konta Nokia. Jeśli jesteś tutaj po raz pierwszy, możesz wybrać pseudonim. Jeśli nie masz jeszcze konta Nokia, zarejestruj się.
Odpowiedz

Nokia 500 problem z dzwonkiem

Zarejestrowany użytkownik
vikingher
Posty: 1

Nokia 500 problem z dzwonkiem

Mam problem z ustawieniem swojego dzwonka na sms, do tej pory wszystko bylo w porzadku, lecz teraz jak probuje ustawic to wyskakuje komunikat -blad systemu- i mozna tylko ustawic dzwonek wybierajac oryginalny, telefon formatowalem, karte rowniez, bez skutku, dalej to samo, prosze o pomoc,pozdrawiam.
Użyj zwykłego tekstu.
Community Manager
MariaS
Posty: 651

Dot.: Nokia 500 problem z dzwonkiem

Cześć vikingher

 

Witaj na Forum pomocy technicznej Nokia :smileyhappy:

 

Skoro format nie pomógł proponuję przeisntalowanie systemu operacyjnego na tak zwanym czystym telefonie, czyli po formacie.

 

Aby nic nie zginęło utwórz kopię zapasową. W tym celu zainstaluj pakiet Nokia Suite na komputerze. Połącz telefon z komputerem przy użyciu kompatybilnego kabla USB. Uruchom pakiet Nokia Suite. Wybierz kolejno Narzędzia >> Kopia zapasowa i postępuj zgodnie ze wskazówkami wyświetlanymi na ekranie. Wykonaj kopię bez Ustawień i aplikacji gdyż często zawierają błedy, które właśnie mogą spowodować nieprawidłowe działanie telefonu.

 

Następnie odłącz telefon od komputera i wykonaj format wchodząc w Ustawienia >> Telefon >> Zarządzanie telefonem >> Ustawienia fabryczne >> Usuń dane i przywróc.  

 

Po zrestartowaniu telefonu podłącz go ponownie do komputera a w Nokia Suite wybierz ikonę aktualizacji. Pojawi się informacja o najnowszym oprogramowaniu i możliwośći ponowengo zainstalowania systemu operacyjnego. Wybierz tekst podświetlony na niebiesko. Program przeprowadzi Cię przez proces reinstalacji.

 

Jeśli to okaże się nieskuteczne, konieczna będzie wizyta w Autoryzowanym Punkcie Serwisowym Nokia Care.

 

Daj znać jak Ci poszło :smileyhappy:

Pozdrawiam,

MariaS

 Nokia Lumia 2520 and 1520    Nokia Care App – In-Device Solutions    

Obserwuj nas na Twitterze Oglądaj filmiki Nokia

Użyj zwykłego tekstu.