Przeszukaj dyskusje:
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy chodzi o 
Wyszukiwanie zaawansowane...
Witamy na Forum pomocy technicznej Nokia- dyskusje! Tutaj możesz dzielić się poradami i wskazówkami z tysiącami innych użytkowników urządzeń Nokia z całego świata w języku polskim. Więcej informacji znajdziesz w naszych wskazówkach. Każdy może wyszukiwać dyskusje i czytać ich treść, ale jeśli chcesz publikować własne pytania i odpowiadać na pytania innych, musisz się zalogować za pośrednictwem konta Nokia. Jeśli jesteś tutaj po raz pierwszy, możesz wybrać pseudonim. Jeśli nie masz jeszcze konta Nokia, zarejestruj się.
Odpowiedz

Nokia 500 problem z kodem blokday

Opiekun
veg8

Nokia 500 problem z kodem blokday

Mam problem z telefonem nokia 500 .

Po uruchomieniu telefonu najpierw podaję kod PIN ,a później wyskakuje kod zabezpieczający (standardowo 12345) który zmieniłem na inny. Dziś wyłączyłem telefon by wyjąć kartę pamięci i po włączeniu telefonu kod zabezpieczający który ustawiłem nie działa, próbowałem na 12345 też nic. Kod blokady telefonu zawsze wpisywałem przy każdym odblokowaniu telefonu aby nikt inny nie miał dostępu do niego. Co dalej gdy znam kod blokady ,a po jego wpisaniu nie można go włączyć? Telefon jest na gwarancji także mogę go zanieść do punktu ale obawiam się ,że strace wtedy wszystkie kontakty i wiadomości których stracić bym nie chciał ,a mam na telefonie.

Czy jest jakaś szansa by go odblokować bez utraty tego wszystkiego?

Użyj zwykłego tekstu.
Ex-Moderator (Retired)
halszka

Dot.: Nokia 500 problem z kodem blokday

Cześć veg8,

Witaj na Forum pomocy technicznej Nokia :smileyhappy:

Możliwe jest, że został włączony kod programu antywirusowego F-Secure i to właśnie o ten kod prosi telefon. Jeśli po kilkukrotnym wpisaniu kodu zabezpieczającgo telefon go nie przyjmie, skontaktuj się z producentem programu F-Secure w celu uzyskania właściwego kodu.

Jeśli to okaże się nieskuteczne, konieczna będzie wizyta w Autoryzowanym Punkcie Serwisowym Nokia Care. Zapytaj na miejscu czy podczas resetu możliwe będzie zachowanie Twoich danych prywatnych. 

Mam nadzieję, że sprawę uda się rozwiązać pomyślnie:smileyhappy:

Pozdrawiam, 

halszka

Jeśli post okazał się pomocny kliknij gwiazdki Kudo. Jeśli Twój problem został rozwiązany kliknij "Zaakceptuj jako rozwiązanie".
Użyj zwykłego tekstu.
Nowy użytkownik
Smolklares

Dot.: Nokia 500 problem z kodem blokday

Mam dokładnie to samo.. !

Użyj zwykłego tekstu.