Przeszukaj dyskusje:
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy chodzi o 
Wyszukiwanie zaawansowane...
Witamy na Forum pomocy technicznej Nokia- dyskusje! Tutaj możesz dzielić się poradami i wskazówkami z tysiącami innych użytkowników urządzeń Nokia z całego świata w języku polskim. Więcej informacji znajdziesz w naszych wskazówkach. Każdy może wyszukiwać dyskusje i czytać ich treść, ale jeśli chcesz publikować własne pytania i odpowiadać na pytania innych, musisz się zalogować za pośrednictwem konta Nokia. Jeśli jesteś tutaj po raz pierwszy, możesz wybrać pseudonim. Jeśli nie masz jeszcze konta Nokia, zarejestruj się.
Odpowiedz

Dot.: Nokia 603 - dzwieki przy właczaniu/wyłaczani...

Zarejestrowany użytkownik
miglanc

Nokia 603 - dzwieki przy właczaniu/wyłaczaniu jak wyłaczyć??

Jak w temacie, jak wyłaczyc irytujące dzwieki przy właczaniu i wyłaczaniu telefonu? Nie mam ochoty słuchac melodyjek t mobile za każdym razem.

pozdro

Użyj zwykłego tekstu.
Ekspert Techniczny
GeexBox

Dot.: Nokia 603 - dzwieki przy właczaniu/wyłaczaniu jak wyłaczyć??

Z tego co piszesz wygląda że masz wgrany brandowany soft t-mobile. Nie wydaje mi się aby była opcja wyłączenia tego, jedyne co przychodzi mi do głowy to wgrać nie brandowany soft.

Posiadam Lumie 920 i 820 oraz niezawodną N8
Pomogłem - daj gwiazdkę KUDO :smileyhappy:
Użyj zwykłego tekstu.
Zaawansowany
bucefal

Jedyne co mi przychodzi do głowy, to edycja obecnego profilu/motywu , ale prawdopodobnie kolega GeexBox ma rację, i trzeba wgrać soft ogólny/niebrandowany.
Użyj zwykłego tekstu.
Wizjoner komórek
m3ryl

ewentualnie calkiem zmodyfikowany,bez jakichkolwiek dzwiekow wl/wyl :smileywink:
uważasz,że mój wpis Ci ''pomógł'' kliknij gwiazdkę -- KUDO --
Użyj zwykłego tekstu.