Przeszukaj dyskusje:

Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy chodzi o 
Wyszukiwanie zaawansowane...
Witamy w naszej społeczności! Tutaj możesz dzielić się poradami i wskazówkami z tysiącami innych użytkowników urządzeń mobilnych Microsoft z całego świata w języku polskim. Więcej informacji znajdziesz w naszych wskazówkach. Każdy może wyszukiwać dyskusje i czytać ich treść, ale jeśli chcesz publikować własne pytania i odpowiadać na pytania innych, musisz się zalogować za pośrednictwem konta. Jeśli jesteś tutaj po raz pierwszy, możesz wybrać pseudonim. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.
Odpowiedz

Nokia 701 Microsoft Apps

Opiekun
bartuz1996

Nokia 701 Microsoft Apps

Witam Wszystkich bardzo serdecznie chcialbym zapytać w jaki sposób mogę skonfigurowac konto Microsoft apps,jakie dane tam wpisać (wpisuje dane z kata Microsoft) ale nie łaczy sie a kąto się nie uruchamia zastanawiam sie też co mm wpisać w polu domena.

Mam jeszce jeden problem mianowicie nie wiem skąd pobrać quickoffice taki który miałem na telefonie ale przypadkowo usunołem

Profesor
manual

Dot.: Nokia 701 Microsoft Apps

Przeczytaj toNastępnie to

Co do domeny to musisz ja dostać od IT (administrator sieci)  w twojej firme. 

Quickoffice przywrócisz po ponownej akt. oprg. przez nokia suite. 

Opiekun
bartuz1996

[ Edytowane ]

quickoffice chce pobrać jeszcze raz bo mi nie otwiera plików word a jeśli chodzi o tą domene to musze ją wpisywać czy nie trzeba? chodzi mi głownie o to by sie zalogowac i uaktualic programy typu lync ,mam zrobione konto microsoft ale nie da rady sie wlogowac a firmy nie mam

Opiekun
bartuz1996

a jeśli chodzi o quick office to już nie wiem zainstalowalem jescze raz oprogramowanie zrobilem hard reset i dalej jest ta wersja ktora pobralem jako zastępcza