Przeszukaj dyskusje:

Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy chodzi o 
Wyszukiwanie zaawansowane...
Witamy w naszej społeczności! Tutaj możesz dzielić się poradami i wskazówkami z tysiącami innych użytkowników urządzeń mobilnych Microsoft z całego świata w języku polskim. Więcej informacji znajdziesz w naszych wskazówkach. Każdy może wyszukiwać dyskusje i czytać ich treść, ale jeśli chcesz publikować własne pytania i odpowiadać na pytania innych, musisz się zalogować za pośrednictwem konta. Jeśli jesteś tutaj po raz pierwszy, możesz wybrać pseudonim. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.
Odpowiedz

Nokia E7

Zarejestrowany użytkownik
wampirek441

Nokia E7

Mam ze swoją nokią dziwny problem. Nie widzi żadnych nowych aktualizacji. Pokazuje błąd i każe spróbować później. Próby pobrania czegoś z Ovi Store też kończą się fiaskiem. Próbowałam przez Nokia PC Suite - nie może zainstalować ani skórek ani tych dodatkowych oprogramowań, ale widzi telefon i mogę zapisać wszystko na kompie. Program Nokia Software Update nie widzi telefonu. Do tego telefon potrafi nie pokazywać, że właśnie ktoś do mnie dzwoni. Dostaję potem tylko informację, że "użytkownik próbował się skontaktować". I czasem przy ilości baterii poniżej 4 kresek potrafi się co chwila wyłączać. Co zrobić? Z góry dzięki za pomoc.

Community Manager
MariaS

Dot.: Nokia E7

Cześć wampirek441!

Miło nam, że odwiedzasz nasz forum :smileyhappy:

W przypadku telefonów na systemie operacyjnym Symbian^3, jak E7, zalecamy korzystania z programu Nokia Suite w celu aktualizacji oprogramowania. W związku z tym, proszę usunąć program PC Suite wchodząc w Panel sterowania -> Dodaj/usuń programy. Tutaj odinstaluj wszystkie komponenty związane z tym programem (PC Connectivity Solution, Nokia Connectivity cable driver, Nokia PC/Suite, SW updater, OviMPlatform).

Następnie pobierz program Nokia Suite. Jeżeli masz więcej pytań dotyczących aktualizacji oprogramowania, zajrzyj tutaj

Pamiętaj również o kopii zapasowej. Po rozpoczęciu aktualizacji systemu za pomocą programu Nokia Suite kopia zapasowa zostanie utworzona automatycznie jako część procesu. Więcej informacji na ten temat tutaj.

Daj znać jak Ci poszło :smileyhappy:

Pozdrawiam,

MariaS

Nokia Lumia 2520 and 1520  Lumia Pomoc – In-Device Solutions  

Seguici su Twitter Oglądaj filmiki Microsoft Lumia